Новини

2024.01.23
корисні поради для діючих клієнтів

Вакансії SHERIFF

Холдинг охоронних підприємств «SHERIFF» - це компанія, що постійно розвивається і зростає не дивлячись на низку кризових моментів, пандемій та війну. SHERIFF адаптується до обставин сучасності і розширюється в регіональних масштабах усіх областей України. Тому ми відкриваємо нові вакансії та шукаємо співробітників, що володіють якостями кращих з кращих. Амбітних, активних, цілеспрямованих, сумлінних, тих, хто прагне разом з нами робити світ безпечнішим.

SHERIFF – це лідер охоронного бізнесу України більше 20 років. Представлений у 40 містах і має більше 35000 діючих клієнтів. 

Якщо вас зацікавили наші вакансії і ви хотіли б працювати у SHERIFF – чекаємо на ваше резюме.
Весь список вакансій Шериф:

1. Менеджер центру обслуговування клієнтів. Деталі →

2. Менеджер з продажу. Деталі →

3. Керівник складу. Деталі →

4. Менеджер з продажу м. Львів. Деталі →

5. Інженер-монтажник систем охоронної сигналізації:


6. Тендерний спеціаліст. Деталі →

7. Водій-охоронник спеціального підрозділу швидкого реагування:


8. Сапер з розмінування. Деталі →

9. Менеджер з продажу: 


10. Територіальний представник:

Інші новини

 • news image

  Новини

  2022.10.13
  Дверні замки. На що варто звернути увагу при виборі.

  В теперішній час існує безліч замикаючих пристроїв, які можна кваліфікувати за наступними параметрами: за призначенням – замикаючі та фіксуючо-замикаючі, за принципом роботи – сувальдні та циліндричні, та за способом установки – врізані, вкладні, навісні та накладні.

  Детальніше
 • news image

  Новини

  2022.11.30
  «Шериф»: один з тисячі

  Кожна нормальна людина - поза видом окупації, освіти, релігійних та інших переконань - живе з надією на найкраще. Але, на жаль, реальне життя іноді занадто далеко від наших бажань. Проблеми, проблеми, конфлікти, суперечки - все це не у мріях, але це частий супутник нашого робочого повсякденного життя та вихідних ...

  Детальніше
 • news image

  Новини

  2022.10.13
  В Україні зріс попит на детективні послуги

  В сучасних реаліях нестабільної економічної ситуації і жорсткої конкуренції зростає попит на детективні послуги від приватних агентств. Перед тим як здійснити операцію з майбутнім партнерами, бізнесмени просять сищиків впроваджуватися до контрагентів і перевіряти їх на благонадійність. Такі заходи необхідні що б перестрахуватися, зібрати якомога більше інформації і мати можливість для маневрів.

  Детальніше
Всі новини