Новини

2024.01.17
корисні поради для діючих клієнтів

НЕЗДОРОВА КОНКУРЕНЦІЯ

За часів Незалежності Україна дуже змінилася, стала прогресуючою, сучасною,отримала статус кандидата на вступ до Євросоюзу, але деякий бізнес залишився в далеких 90-х.

Компанія SHERIFF протягом понад 20 років свого існування розвивається, зростає та збільшує кількість клієнтів виключно в чесній боротьбі в умовах здорової ринкової конкуренції. Український SHERIFF не має жодного відношення до компаній з такою ж назвою з Республіки Молдова, а тим більше з росії. Ми по духу і переконанням ближчі до американського шерифа, тому що закладали в назву саме американську ідеологію. Шерифа в Америці обирають люди! «Громадяни довіряють громадянам» і, відповідно, обирають того кому довіряють! Український SHERIFF обрав «американський шлях». Шлях довіри, поваги і клієнтоорієнтованості, визначивши нашу місію: робити світ, з яким взаємодіємо, безпечнішим, а життя клієнтів SHERIFF без Тривог!

Це простий алгоритм сучасного ринку – бути, а не здаватися. Робити, щоб досягати. Розвиватися, щоб встигнути за прогресом. Не втрачати уваги, вивчати ринок, передовий досвід та бути лідерами.

Ми, поки що, не маємо повного національного покриття і не приховуємо цього, але ми надавали послуги охоронного сервісу навіть там, де ще не мали власних груп швидкого реагування. Чесно і по закону користувалися послугами інших учасників ринку, яких вважали партнерами. Сплачували їх послуги але контролювали, щоб рівень виконання реагувань був не нижчий, ніж у власних екіпажів. Ми обирали кращих з кращих, на наш погляд, партнерів і впевнено їм довіряли, спираючись на принципи здорової конкуренції і виконання договірних зобов’язань. Але сталось те, що одразу повернуло нас у спогади «лихих 90-х».

Отже, на початку грудня наші «партнери», компанії “Венбест” та “Явір-2000”, збільшили вартість за нашими договірними зобов’язаннями до неприйнятного рівня, одразу на 50%. Оцінивши свої збитки і поставивши на терези комфорт наших клієнтів, ми погодились на їх умови. Вже було не чесно, але клієнти не мають відчувати дискомфорту. Майже одразу ми отримали нове випробування на міцність: в один момент “Венбест” та “Явір-2000” розірвали в односторонньому порядку договір між нами і намагались залишити наших клієнтів без охорони на новий рік. Це не метод здорової конкуренції, але їх юридичне право.

SHERIFF має достатньо ресурсів для того, щоб і таку ситуацію залишити для клієнтів непомітною. Максимально ввімкнули свої канали пошуку нових партнерів, оперативно ввели власні екіпажі та готувалися зустрічати новий рік.

Але у “Венбест” та “Явір-2000” закінчилися правові методи і вони згадали як працювали раніше в 90-х. Колаборація компаній “Венбест” та “Явір-2000” вирішили у односторонньому порядку, що SHERIFF повинен працювати «як всі» за їх правилами. Вважаючи себе майже монополістами сфери охороної сигналізації, вони пішли на підступні методи боротьби з сильним конкурентом: на умисні провокації, наклеп та намагання зруйнувати репутацію.

Метод примітивний, але дуже непрофесійний і недолугий. «Охоронці» компаній “Венбест” та “Явір-2000” за вказівкою керівництва провели навмисний рейд по клієнтам SHERIFF, на виклики яких ще вчора реагували за договором, та лякали їх, що SHERIFF більше не працює на ринку охоронної діяльності. Мало того, вони відкрито запрошували переукласти договори з їхньою компанією, інакше клієнтів ніхто вже не охороняє і може статися всяке. “Тепер ми диктуємо умови” - віяло з їх примитивного спілкування.

SHERIFF дуже вдячний своїм клієнтам, які миттєво відреагували на недоброякісну конкуренцію, своїм категоричним несприйняттям. Щоб уникнути поширенню інформації, ціль якої ввести споживачів охоронних послуг в оману, наголошуємо, що SHERIFF ПРАЦЮЄ НА ВСІХ ОБ’ЄКТАХ ОХОРОНИ, ВИКОНУЄ ПОВНОЮ МІРОЮ ВСІ ДОГОВІРНІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ТА НІКУДИ НЕ ЗНИКАВ!

SHERIFF - публічна компанія, тому ми сповіщаємо вас не тільки про наші здобутки і розвиток, а і про інші наші поточні справи. Саме для того, щоб застерегти вас від дезінформації, протиправних дій та агресивного примітивного тиску зі сторони компаній “Венбест” та “Явір-2000”. Якщо ви отримали суперечливу інформацію, або до вас застосовувались інші методи впливу зі сторони співробітників “Венбест” та “Явір-2000”, просимо сповістити нас будь-яким зручним для вас способом зв’язку. 

Попередьте своїх партнерів по бізнесу, рідних, друзів, усіх, хто користується охоронними сервісами, щоб були пильними. Адже така нездорова конкуренція може бути тільки початком і незабаром вони можуть опуститися до звичних для себе дій з минулого: замовні перевірки та інформаційні вкиди “чорного піару”. 

SHERIFF використовує виключно ринкові інструменти боротьби і обов’язково переможе у війні компроматів та умисних провокацій, тому що Добро завжди Перемагає!

Будьте Здорові і живіть без Тривог!

Ваш SHERIFF 

Інші новини

 • news image

  Новини

  2024.02.02
  Ветеранський бізнес з SHERIFF

  Ми не лише створюємо бізнес, ми будуємо безпечне майбутнє для нашої Батьківщини. SHERIFF - українська компанія, яка віддана принципам гідності та патріотизму.

  Детальніше
 • news image

  Новини

  2022.12.02
  П'ять причин на користь ШЕРІФ

  На сьогоднішній день існує маса пропозицій по пультовій охороні. На перший погляд більшість компаній виглядають досить не погано. Ми хочемо розповісти, чому ми впевнені в тому, що саме «Шериф» пропонує кращу пропозицію з урахування співвідношення ціни та якості та чому саме охоронний холдинг «Шериф» вже обрали більше 24 000 сімей і чотири роки поспіль ми отримуємо премію «Вибір року»

  Детальніше
 • news image

  Новини

  2022.11.18
  Тест лендінг

  Тест лендінг Короткий Опис

  Детальніше
Всі новини