Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Пожежна сигналізація в Мелітополі від компанії Шериф

Система пожежної сигналізації – це комплекс заходів, спрямованих на своєчасне виявлення пожежі та оповіщення про пожежу, що знаходяться на об’єкті людей або осіб, які ведуть спостереження за об’єктом. Система реагує на задимлення, зміну температури повітря за допомогою спеціальних сповіщувачів. Сповіщувачі відправляють сигнал тривоги на приймально-контрольний прилад, після чого сигнал моментально передається на пульт централізованого спостереження.

Детальніше
 • Ліцензія: Видана «Державною Інспекцією Техногенної Безпеки України», серія АЕ № 184351 на надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення;
 • Протипожежна безпека під ключ: проектування, технічне обслуговування, монтаж, спостереження на ліцензованому пульті;
 • Підготовка проекту: ми підготуємо індивідуальний проект з урахуванням типу приміщення і ряду специфічних факторів;
 • Законність і сертифікація: Всі використовувані в проекті пристрої успішно пройшли сертифікацію в МНС, що дозволяє їх законно експлуатувати;
 • Перепідключення раніше обладнаної системи пожежної сигналізації приміщення на наш пульт спостереження;
 • Модернізація вже існуючої сигналізації для приведення її у відповідність усім пожежним нормам.
icon
Пакет: Пожежна охорона з дозвільною документацією

Пакет включає в себе базовий комплект обладнання для забезпечення пожежної безпеки на об’єкті з усією необхідною проектною документацією для подальшого реагування рятівниками ДСНС України

Обладнання + документація 19 990 грн
Абонплата 540 грн місяць
Залишити заявку
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

icon

Система пожежної сигналізації

Пожежна сигналізація – важлива складова будь-якої системи безпеки. Таке обладнання обов’язково повинно бути встановлено в громадських закладах і місцях великого скупчення людей. Жоден ресторан або фітнес-центр не може відкритися без схвалення пожежної інспекції, яка перевіряє обладнання на відповідність нормам безпеки. Будинки встановлювати пожежну сигналізацію не обов’язково, проте це допоможе організувати повноцінну безпеку, тому багато жителів Мелітополя воліють встановити пожежну сигналізацію в квартирі або будинку.

Використання такого обладнання дозволяє знизити ризик серйозних пошкоджень під час пожежі, а також є вашим захистом в разі появи вогню. Легко помітити пожежу якщо ви вдома, але в разі, коли в приміщенні нікого немає, виникає небезпека, вогонь поширюється дуже швидко. Будь-яка охоронна сигналізація швидко визначає наявність вогню, що дозволяє мінімізувати або зовсім запобігти втратам.

Що входить в систему пожежної сигналізації в Мелітополі

До її складу обов’язково включені:

 1. Датчики диму, ці пристрої необхідні для того, щоб швидко визначати виникнення полум’я.
 2. Датчики вогню. На відміну від попередніх, які реагують на появу частинок диму в повітрі, включаються при різкому перепаді температури.
 3. Приймальний пристрій, на нього надходить інформація в разі спрацювання датчика.
 4. Джерело живлення, яке необхідне для роботи приймального пристрою в будь-яких умовах.
 5. Блок зі світловою індикацією, відображає роботу пристроїв за допомогою індикаторних датчиків.

У громадських місцях на вимогу пожежної інспекції, також необхідні світлові сповіщувачі. Вони інформують людей про пожежу і показують шлях до виходу.

Особливості пожежної сигналізації

Сучасні пристрої дозволяють швидко визначити джерело загоряння і допомогти запобігти серйозній пожежі в офісі або вдома.

Пожежна сигналізація в Мелітополі автоматичного типу – це складний механізм, який був розроблений для максимально швидкого визначення ознак пожежі та оповіщення про те, що трапилося. Сповіщувачі диму або вогню спрацьовують при певних умовах, які задані в їх налаштуваннях. Вони подають сигнал тривоги на головний пристрій, далі можливі 2 варіанти.

Якщо укладено договір з охоронною фірмою, сигнал надходить на пульт, після чого диспетчер викликає пожежну службу. Якщо система працює автономно, оповіщення про пожежу отримає власник приміщення – воно прийде на мобільний телефон. Краще підключити послугу пультової охорони, коли пожежна служба виїжджає за дзвінком оператора або сигнал про лихо автоматично надходить фахівцям.

Зазвичай від сповіщувачів системи інформація надходить кожні 2-4 хвилини, це дозволяє контролювати справність приладів. Датчики передають сигнал «норма», «пожежа», «немає харчування» або «несправність», що дозволяє оперативно реагувати на ситуацію. В офісах і на підприємствах Мелітополя зазвичай адресна сигналізація, тобто під час пожежі служба виїжджає на об’єкт одразу.

Устаткування всередині системи може бути пов’язано з допомогою радіосигналу або проводів. Обидва варіанти використовуються, але зараз частіше вибирають бездротові рішення. Такий комплекс обладнання буде легше монтувати на об’єкті, крім того, сигнал в цьому випадку передається значно швидше.

Чому варто замовити пожежну сигналізацію у компанії «Шериф» в Мелітополі

Охоронна фірма «Шериф» – одна з найбільших в Україні. Ми забезпечуємо безпеку приватних і корпоративних осіб і завжди знайдемо підходящий варіант послуг і сертифікованого обладнання.

Ми пропонуємо пожежну сигналізацію в Мелітополі для комерційних об’єктів, приватних будинків з провідним і бездротовим обладнанням. Техніка працює цілодобово, в будь-який час сигнал на пульт диспетчера надійде миттєво.

«Шериф» використовує тільки сучасні сертифіковані комплекти обладнання, забезпечуючи безпеку будь-яких об’єктів. Пожежну сигналізацію можна інтегрувати в загальну систему безпеки, при цьому до щомісячної абонплати додається всього 20 гривень.

Гарантуємо швидкість робіт, якість послуг, індивідуальне проектування і професійні консультації для всіх замовників з Мелітополя.

Розгорнути