Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Охорона офісів та інших об’єктів у Мелітополі від компанії Шериф

Будь який власник бізнесу, завжди повинен бути впевненим у збереженні безпеки на території яка прямо пропорційна пов’язана з його бізнесом. Ситуації бувають різними: у когось викрадають товар, важливі документи, зі складів і офісів на величезні суми грошей, і це не завжди може бути справа рук професійних грабіжників, але, на жаль, співробітників фірм, що мають вільний доступ до приміщення; комусь не щастить у разі не встановлення датчиків, які реагують на пожежу, потоп, збій електрики, що так само несе за собою втрати, а буває, що просто не вистачає звітності і контролю у вигляді систем відеоспостереження. Компанія «Шериф» вирішила комплексно підійти до вирішення цього питання пропонуючи послугу «Охорона офісних та складських приміщень». Нам довіряють більше 7000 приміщень! Приєднуйся і ти до числа захищених!

Детальніше
 • Лояльні ціни на: за комплексний сервіс вищої якості у комплекті з вашим спокоєм!
 • Договір матеріальної відповідальності: Ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна!
 • Комплексний захист від проникнення: ми можемо забезпечити як контрольно-пропускний режим, СКУД, постійне патрулювання, тривожну кнопку, цілодобовий нагляд, так і охорону додатковими технічними засобами захисту
 • Професійний підхід: Вже 17 років ми охороняємо тисячі об’єктів по Україні. Кваліфікація співробітників, дозволяє забезпечити надійну охорону об’єктів.
 • Аудит: проводимо безкоштовний аудит об’єкта для виявлення слабких місць вашого підприємства з точки зору безпеки, та надаємо комплексне і оптимальне рішення по виявленим недолікам.
icon
Пакет: Охорона офісних і складських приміщень у Розстрочку
АКЦІЯ

Беріть розстрочку на 6 місяців та платіть без %. Пакет включає в себе цілодобову охорону об’єкту технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Акція Платіть без %
від 299 грн в місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Охорона офісних і складських приміщень | AJAX користування + SHERIFF
АКЦІЯ

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Монтаж/налаштування 1499 грн
Від 399 грн/місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Бездротова охорона офісних і складських приміщень | SHERIFF + AJAX

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає цілодобову охорону об’єкта технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Обладнання 5999 грн
від 299 грн в місяць
Залишити заявку

Охорона офісів та інших об’єктів у Мелітополі

Охоронна фірма «Шериф» забезпечить безпеку будь-якого об’єкта. Це одна з найбільших охоронних компаній України, понад 7000 офісів і підприємств довірили безпеку нам.

Пультова охорона офісів – послуга, яка передбачає установку системи контролю доступу, провідної чи бездротової сигналізації і датчиків, і підключення системи безпеки до пульта. Співробітники й ті, кому дозволено вхід, користуються ключем або картою для проходу всередину, для цього може бути встановлений магнітний замок або турнікет з пропускною системою (на великих об’єктах). Якщо ж до об’єкта спробує отримати доступ стороння людина, спрацює сигналізація, й інформація про подію буде передана на пульт. Повідомлення також отримає власник охоронної системи. Далі оператор передасть інформацію фахівцям, і на місце буде відправлена ​​ГШР (група швидкого реагування), яка прибуде не пізніше, ніж через 4-7 хвилин.

Охорона складів і охорона магазинів організована за таким же принципом, але зазвичай тут не використовується пропускна система, тому вартість охорони буде менше.

Охорона офісних приміщень

Поставити офіс на охорону потрібно будь-якому власникові бізнесу, оскільки це єдиний спосіб забезпечити безпеку. Навіть якщо у вас невеликий офіс, звичайного замка на дверях буде недостатньо, такі маленькі об’єкти часто стають метою грабіжників, тому що проникнути в них просто. Установка сигналізації в офіс допоможе цьому запобігти.

Ми пропонуємо провідні та безпровідні системи Аякс, які відрізняються надійністю, функціональністю і простим монтажем. У компанії «Шериф» можна замовити як обладнання та монтаж, так і повний пакет охоронних послуг.

Пакет послуг включає в себе:

 • Підбір обладнання.
 • Монтаж і настроювання.
 • Цілодобову охорону.
 • Установку систем відеоспостереження (за бажанням).
 • Установку контрольно-пропускної системи (за бажанням).
 • Підключення сигналізації до пульту.
 • Виїзд ГБР за потребою.

Охоронні системи для офісу відрізняються стабільним сигналом, надійністю, простотою і безпекою. Вартість охорони офісу залежить від кількості обладнання і послуг, але купити їх в службі безпеки «Шериф» можна в розстрочку.

Пультова охорона магазину

Магазини та торгові павільйони теж можуть представляти легку здобич для зловмисників. Ми пропонуємо недорого поставити магазин під охорону, з індивідуальним підбором обладнання.

Багато власників малого бізнесу встановлюють на магазин звукові сигналізації, проте, це рішення не завжди може допомогти. Різкий звук злякає зловмисників, але зловити їх не вийде. Тому краще встановити бездротові сигналізації, які при спрацьовуванні подають сигнал на пульт без звуку.

Хороша охоронна сигналізація для магазину – це система Аякс, яка має миттєве реагування і поєднується з будь-якими датчиками, в тому числі, датчиками від іншого виробника. Ціна на охорону магазину встановлюється індивідуально, але ми готові запропонувати клієнтові кращу вартість в залежності від бюджету.

Охорона складів

Ми також організуємо пультову охорону складів. Охорона складських приміщень, це:

 • Доступна вартість монтажу та обслуговування.
 • Страховка на випадок, якщо група не встигне на виклик (відшкодуємо ваші збитки від грабіжників).
 • Безкоштовний аудит об’єкта, щоб обрати найкраще рішення.
 • Комплексний захист: установка обладнання, СКУД, тривожні кнопки, цілодобове спостереження, будь-які сигналізації і датчики.

Уточнюйте вартість охорони складу у фахівців, ціну підберемо індивідуально.

Розгорнути
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з’явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.