Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Охорона квартир у Мелітополі від компанії Шериф

Щоб захистити своє житло і майно від грабіжників, люди ставлять залізні двері, кодові замки, наймають бабусю-консьєржа та вставовлюють решітки на вікна або броньовані жалюзі.

На жаль, цього вже не достатньо. На сьогодні єдиний спосіб убезпечити себе від непроханих гостей – це встановлення сигналізації до квартир з підключенням її до пульту охорони!

Послуга “охорона квартир” одна з найпопулярніших не лише серед клієнтів, а й серед пропозицій охоронних агенції. Але в чому ж відмінність “Шериф”? Ми єдині маємо автономний від усього зовнього пульт, до якого підключені наші клієнти.

В нас власний сервер, де є уся необхідна інформація по об’єктах, руху пересування понад 100 єкіпажів, високий рівень спеціалістів технічного обслуговування та менеджерів, що чергують 24/7 та миттєво реагують, контролюючи ситуацію з першої секунди отримання сигналу, в середньому, завдяки цьому, бійці прибувають на об’єкт від 4 до 7 хвилин. Не залежно від ситуації зовні, пульт має власні ресурси для забезпечення працездатності ще протягом декількох днів.

І, також, не забувайте про матеріальну відповідальність, що несе фірма задля збереження вашого майна. Знаючи це, та працюючи з “Шериф” Ви з впевненістю можете сказати: “Я у повній безпеці!”.

Детальніше
 • Прибуття групи швидкого реагування в лічені хвилини: в кожному районі міста, постійно патрулюють групи швидкого реагування , дислокація розміщена таким чином щоб миттєво дістатися до необхідної локації.
 • Монтаж додаткового обладнання: монтаж протипожежної сигналізації, датчиків задимленості, датчиків затоплення та інші послуги для досягнення максимальної безпеки.
 • Гарантійне та постгарантійне обслуговування: наші спеціалісти швидко і якісно вирішать питання, що виникнуть з несправністю обладнання чи інших важливих з охорони питань.
 • Договір матеріальної відповідальності: ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна у разі не виконання нами обіцяних послуг.
 • SMS-повідомлення власників квартири у разі спрацювання датчика: у разі спрацювання датчика, на пульт надходить сигнал “тривога”, диспетчер відправляє групу реагування, а вам на мобільний пристрій надходить повідомлення
 • Комплексний захист від проникнення: сертифіковане обладнання для охорони квартир дозволить охопити все приміщення.
icon
Пакет: Охорона квартири в Розстрочку
АКЦІЯ

Беріть розстрочку до 6 місяців та платіть без %. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Акція
Від 299 грн/місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Бездротова охорона квартири | AJAX + SHERIFF

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Обладнання 5999 грн
Абонплата 299 грн/місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Охорона квартири | AJAX користування + SHERIFF
АКЦІЯ

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Монтаж/налаштування 1499 грн
Абонплата 399 грн/місяць
Залишити заявку

Охорона квартир у Мелітополі

Щоб забезпечити своєму житлу повну безпеку, слід вибрати надійні двері, хороший замок і хороші вікна. Але оптимальний варіант – це пультова охорона квартир в Мелітополі, яку надає охоронна фірма “Шериф”. Так ви зможете бути впевнені в збереженні свого майна.

Вибравши професійну пультової охорону для свого житла, клієнт отримує цілодобову охорону. Тобто, ви зможете без побоювань їхати на вихідні або у відпустку, не доведеться просити сусідів постежити за квартирою і точно будете впевнені, що житло під час вашої відсутності не постраждає.

Хороша дротова або бездротова сигналізація в квартиру в м.Мелітополь стане гарантом вашої захисту. Миттєва передача сигналу на пульт дозволить запобігти крадіжкам і зберегти майно.

Що входить в послугу охорони квартири

Ми пропонуємо комплексний підхід до забезпечення безпеки. У базовий пакет послуг включені:

 • Вибір і монтаж устаткування. Зазвичай використовується бездротова сигналізація AJAX StarterKit.
 • Цілодобова охорона.
 • Виїзд групи швидкого реагування при спрацюванні сигналу тривоги.

Систему охорони квартири можна доповнити будь-якими датчиками. Охоронна сигналізація квартир може включати в себе також датчики руху, удару, витоку газу, води, світла та інші. Це дозволить створити багатофункціональну охоронну систему і убезпечити квартиру від найпоширеніших ризиків.

При спрацюванні сигналізації або датчика, користувач отримує інформацію про подію на смартфон, а в разі небезпеки сигнал надійде на пульт охорони. Далі сигнал передається ГШР (групі швидкого реагування), і вона виїжджає на об’єкт. Середній час прибуття 4-7 хвилин.

Щоб поставити квартиру на охорону (Мелітополь), просто зателефонуйте нам або замовте зворотний дзвінок.

Чому варто довірити ваше житло компанії «Шериф»

«Шериф» – одна з найбільших компаній в Україні і найбільша в Києві. На відміну від інших охоронних фірм, ми користуємося власним пультом і сервером, куди надходять сигнали. На сервері інформація про клієнтів та розташування ГШР компанії. Це дозволяє передавати сигнал миттєво, а фахівцям дає можливість реагувати швидко.

Охорона житла в м.Мелітополь – один з основних напрямків нашої діяльності. Фірма має наступні переваги:

Забезпечуємо комплексну охорону об’єктів, встановлюється не тільки сигналізація для квартири (Мелітополь), але і датчики.

 • На базі фірми є група розробників, які тестують обладнання і створюють нове.
 • Власний автопарк, в якому понад 100 авто по всій Україні
 • Навчені фахівці, які постійно підвищують кваліфікацію.
 • Використовуємо краще технічне оснащення.
 • Індивідуально підбираємо обладнання під клієнта.
 • Є страховка. Якщо група не встигла на виїзд, і клієнт втратив майно, ми виплачуємо компенсацію.

Встановити сигналізацію в квартирі – найкраще рішення для всіх, хто дбає про безпеку.

Сигналізація в квартиру в Мелітополі – ціни і гарантії «Шерифа»

Вартість охорони квартири, незважаючи на високу якість послуг, залишається прийнятною. Ціна охорони квартир в Мелітополі доступна широкій категорії людей, але цю послугу також можна отримати в розстрочку без переплат. Точну ціну установки сигналізації в квартирі в Мелітополі можна дізнатися, замовивши прорахунок на сайті, або зв’язавшись з фахівцями. Вони підбирають оптимальний варіант.

Охоронна служба гарантує вашу безпеку і швидке прибуття групи. В іншому випадку ми відшкодуємо ваші збитки відповідно до умов, прописаних у договорі.

Розгорнути
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з’явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.