Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Пультова охорона будинку в Мелітополі від компанії Шериф

Будь який заміський котедж, приватний будинок і навіть дача несуть у собі підвищену цікавість для любителів швидкої і незаконної наживи. Особливо це актуально для об’єктів, де господарі проживають сезонно або тільки у певні дні. Також на серйозну небезпеку наражаються люди похилого віку і пенсіонери, які навряд чи зможуть перешкодити зловмисникам.

Відсутність власників, огорожа за межами якої не видно, що відбувається на території будинку, віддаленість від сусідів або відсутність їх – це ласий шматок для грабіжників і чудова нагода не поспішати і максимально комфортно для них усунути класичні способи захисту у вигляді решіток, колючого дроту, собак, броньованих дверей і замків. Один з найбільш ефективних способів захисту приватного будинку і прибудинкової території – охоронна сигналізація з подальшим підключенням її до надійного пульта охоронної фірми.

Детальніше
 • Комплексний захист від проникнення: монтаж датчиків та обладнання встановлено таким чином щоб перекрити весь периметр
 • Прибуття групи швидкого реагування в лічені хвилини: В кожному районі міста, постійно патрулюють групи швидкого реагування, дислокація розміщена таким чином, щоб миттєво прибути у необхідну точку
 • Монтаж додаткового обладнання: монтаж протипожежної сигналізації, датчиків задимленості, датчиків затоплення для максимізації захисту.
 • Гарантійне та постгарантійне обслуговування: наші спеціалісти швидко і якісно вирішать різного плану питання, що виникнуть з обладнанням або з охоронною вашого об’єкта.
 • SMS-повідомлення власників будинку у разі спрацювання датчика: в разі спрацювання датчика, на пульт надходить сигнал “тривога”, диспетчер відправляє групу реагування, а вам на мобільний пристрій надходить повідомлення.
 • Договір матеріальної відповідальності: ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна у разі не виконання заявлених нами послуг у договорі.
icon
Пакет: Охорона будинку | AJAX користування + SHERIFF
АКЦІЯ

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Монтаж/налаштування 1499 грн
Абонплата 399 грн в місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Бездротова охорона будинку | SHERIFF + AJAX

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає цілодобову охорону приватного будинку технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Обладнання 5999 грн
Абонплата 299 грн/місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Охорона квартири в Розстрочку
АКЦІЯ

Беріть розстрочку на 4 місяця та платіть без %. Пакет включає в себе цілодобову охорону будинку технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Акція Платіть без %
від 299 грн в місяць
Залишити заявку

Пультова охорона будинку в Мелітополі

Єдиний спосіб забезпечити повну безпеку будинку – замовити професійну охорону. Навіть хороші двері, замки і уважні сусіди не можуть повністю запобігти проникненню сторонніх у будинок.

Охорона приватного будинку в Мелітополі та інших містах – основний напрямок діяльності охоронного агентства “Шериф”. Наша фірма використовує сучасне обладнання та програмне забезпечення, яке дозволяє убезпечити приміщення.

Пультова охорона заміського будинку передбачає установку сигналізації і систем безпеки, таких як датчики руху, удару, світла і витоку води, і підключення цих систем до пульта, розташованого на території охоронної компанії. При спробі проникнення зловмисників або спрацьовуванні датчика, пультова охорона котеджів передає сигнал на пульт, операторам. Далі оператор передає інформацію групі швидкого реагування, якщо це передбачено контрактом. Сигнал проходить в середньому за 30 секунд, а група прибуває за 4-7 хвилин.

Охорона дачі в Мелітополі з компанією «Шериф» – гарантія її збереження в зимовий період.

Організація охорони будинків, дач котеджів від компанії «Шериф»

Охоронна фірма «Шериф» працює з будь-якими об’єктами. У нас можна замовити сигналізацію для будинку, квартири, дачі, офісу, виробництва і навіть державних об’єктів.

Установка охоронної сигналізації в будинку – це одна з найпопулярніших наших послуг. Причина в тому, що будь-який приватний котедж або дача є об’єктом підвищеного інтересу грабіжників. У таких будинках часто живуть сезонами, в них легко пробратися, а сусіди знаходяться на відстані. Особливо це стосується літніх резиденцій, в таких місцях охоронна сигналізація для дачі та підключення до пульту просто необхідно.

Навіть проста сигналізація для будинку допоможе відлякати грабіжників і привернути увагу до події. А сучасна охоронна сигналізація для котеджу від компанії «Шериф» також передасть сигнал на пульт і сповістить господаря по смартфону. Це істотно підвищує рівень безпеки.

Які технології використовуються для охорони приватних будинків

У компанії «Шериф» є свій відділ розробки, ми тестуємо всі системи, покращуємо їх і створюємо нову техніку та програмне забезпечення для безпеки. Сигналізація для дому в Мелітополі “AJAX” – це найсучасніша бездротова сигналізація на ринку, ми використовуємо її в більшості охоронних систем.

Охоронна сигналізація для будинку AJAX має такі переваги:

 • Бездротова система і підключення до мережі wi-fi в кілька кліків.
 • Стабільний зв’язок між елементами системи на відстані до 2000 м.
 • Сумісна з датчиками різних типів, що дозволяє гнучко налаштовувати систему.
 • Працює через 2 каналу Ethernet + GSM, тому немає перебоїв з інтернетом.
 • Забезпечує стабільний сигнал навіть при низькій швидкості інтернету.
 • Датчики і сигналізації Аякс захищені від фізичного пошкодження і повідомляють про спроби злому.
 • Простий монтаж за рахунок зручного кріплення.

Сигналізація на будинок в Мелітополі від компанії «Шериф» може бути доповнена будь-якими датчиками і системами для поліпшення функціональності. Устаткування просто встановлюється і надійно служить.

Від чого залежить ціна охорони для будинку

Ціни на охорону приватних будинків залежать від обраного пакета і типу сигналізації, що встановлюється. Фахівці підберуть для вас оптимальне рішення, в компанії ми пропонуємо такі види пакетів:

 • Охорона будинку з бездротовою системою Аякс, яка надається в оренду. Включає монтаж системи, цілодобову охорону і виїзд ГШР.
 • Охорона будинку з бездротовою системою Аякс, яку ви купуєте назовсім.

Здати будинок під охорону також можна в розстрочку до 6 місяців, без переплат.

Зв’яжіться з менеджерами, якщо потрібна надійна охорона будинків в Мелітополі за доступною вартістю, і фахівець допоможе вибрати оптимальний варіант.

 

Розгорнути
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з’явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.