Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Охоронна сигналізація в Мелітополі від компанії Шериф

Пультова охорона — це один з основних напрямків роботи компанії «Шериф». Такий спосіб гарантує безпеку вдень і вночі й може бути використаний для будь-яких об’єктів: офісів, приватних будинків, квартир і виробництв. Охоронна фірма в Мелітополі надає послуги також заводам і державним підприємствам.

Пультова охорона працює цілодобово, запобігає проникненню сторонніх в квартиру і повідомляє про подію представникам охоронної фірми. Вона передбачає підключення охоронної сигналізації, мобільних і статичних тривожних кнопок та виїзд груп швидкого реагування.

Такий вид охорони є одним з найнадійніших, оскільки в цьому випадку передбачено під’єднання всіх охоронних сигналізацій і систем до загального пульта, на який миттєво надходять сигнали при виникненні небезпеки. При появі небезпеки, спрацьовуванні датчиків або тривожної кнопки, сигнал передається на пульт, і до клієнта виїжджає група швидкого реагування.

Надання охоронних послуг для збереження здоров’я і майна людей — головне завдання компанії «Шериф».

Чому обирають «Шериф»

«Шериф» — одна з найбільших охоронних фірм в Україні. Незважаючи на те, що багато невеликих організацій пропонують аналогічні послуги, українці обирають «Шериф». І причина не тільки в тому, що вартість охорони доступна, фірма має безліч переваг:

  • Власний автопарк, в якому понад 100 машин працюють по всій Україні.
  • Швидкість реагування. За 30 секунд (максимум) після надходження сигналу на пульт, оператор передасть його групі. Середній час прибуття на об’єкт — 4-7 хвилин.
  • Сучасне обладнання. Служба охорони в Мелітополі використовує краще охоронне устаткування і сучасне, автоматизоване програмне забезпечення.
  • Гарантія якості. Відділ розробки охоронної фірми перевіряє і покращує всі системи і елементи безпеки.
  • Страховка. Якщо з якоїсь причини група не змогла вчасно приїхати, і грабіжники забрали майно, фірма виплачує компенсацію в розмірі від 5 до 100 000 гривень з страхового фонду.

Послуги охоронного агентства різноманітні, що також сприяє зростанню популярності.

Скільки коштує пультова охорона від «Шериф»

Ціни на охоронні послуги компанії відрізняються демократичністю. Охорона будинку або квартири доступна багатьом жителям великих міст країни і передмість. Особливо затребувана пультова охорона об’єктів влітку, коли люди їдуть у відпустку, а грабіжники стають більш активними.

Для клієнтів розрахунок послуг робиться індивідуально. Це залежить від об’єкту, що охороняється, обраного обладнання та кількості послуг. Будь-які послуги можна купити в розстрочку.

Для прикладу, пакет охорона квартири за допомогою сигналізації AJAX і обладнання від «Шериф» буде коштувати 1499 грн за установку та налаштування, і 399 грн складе абонплата в місяць. Комплект включає в себе покупку та установку бездротового обладнання, цілодобову охорону і виїзд групи швидкого реагування.

Ціни на пультову охорону дізнавайтеся індивідуально.

Установка охоронної сигналізації в Мелітополі

Установка охоронної сигналізації та підключення її до пульту охорони — це найпростіший і надійний спосіб убезпечити себе від небажаних гостей.

Охоронні системи пропонують комплексний захист житла, вони включають в себе не тільки сигналізацію, а й набір датчиків безпеки. Це можуть бути датчики руху, затоплення, диму, удару та інші. Вибрати потрібне обладнання допоможуть працівники охоронної фірми, при цьому фахівці гарантують, що підберуть тільки необхідне, без нав’язування непотрібних елементів і дорогих програм. Монтаж охоронної сигналізації в Мелітополі входить у вартість пакету, але можна замовити його окремо. Також можна купити обладнання без установки й підключення до пульту.

Розгорнути
icon

Оберіть тип об’єкту для охорони

Охорона квартир в Мелітополі

Щоб забезпечити своєму житлу повну безпеку, слід вибрати надійні двері, хороший замок і хороші вікна. Але оптимальний варіант – це пультова охорона квартир.

Пультова охорона будинку в Мелітополі

Пультова охорона заміського будинку передбачає установку сигналізації і систем безпеки, таких як датчики руху, удару, світла і витоку води, і підключення цих систем до пульта, розташованого на території охоронної компанії

Охорона офісів та інших об’єктів в Мелітополі

Пультова охорона офісів – послуга, яка передбачає установку системи контролю доступу, провідної чи бездротової сигналізації і датчиків, і підключення системи безпеки до пульта охоронної компанії

Пожежна сигналізація в Мелітополі

Пожежна сигналізація – важлива складова будь-якої системи безпеки. Таке обладнання обов’язково повинно бути встановлено в громадських закладах і місцях великого скупчення людей.

Відеоспостереження

Система відеоспостереження дозволяє централізовано спостерігати за подіями, що відбуваються як на самому об’єкті, що охороняється, так і в його околицях. Це дає можливість своєчасно виявити наближення підозрілих осіб або спробу проникнення на територію.

Вас зацікавила охорона від компанії “Шериф”?
Замовити
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з’явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.