Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Охорона житла: сигналізація для дому та квартири у Львові від компанії Шериф

Щоб захистити своє житло і майно від грабіжників, люди ставлять залізні двері, кодові замки, наймають бабусю-консьєржа та вставовлюють решітки на вікна або броньовані жалюзі.

На жаль, цього вже не достатньо. На сьогодні єдиний спосіб убезпечити себе від непроханих гостей – це встановлення сигналізації до квартир з підключенням її до пульту охорони!

Послуга “охорона квартир” одна з найпопулярніших не лише серед клієнтів, а й серед пропозицій охоронних агенції. Але в чому ж відмінність “Шериф”? Ми єдині маємо автономний від усього зовнього пульт, до якого підключені наші клієнти.

В нас власний сервер, де є уся необхідна інформація по об’єктах, руху пересування понад 100 єкіпажів, високий рівень спеціалістів технічного обслуговування та менеджерів, що чергують 24/7 та миттєво реагують, контролюючи ситуацію з першої секунди отримання сигналу, в середньому, завдяки цьому, бійці прибувають на об’єкт від 4 до 7 хвилин. Не залежно від ситуації зовні, пульт має власні ресурси для забезпечення працездатності ще протягом декількох днів.

І, також, не забувайте про матеріальну відповідальність, що несе фірма задля збереження вашого майна. Знаючи це, та працюючи з “Шериф” Ви з впевненістю можете сказати: “Я у повній безпеці!”.

Детальніше
 • Прибуття групи швидкого реагування в лічені хвилини: в кожному районі міста, постійно патрулюють групи швидкого реагування , дислокація розміщена таким чином щоб миттєво дістатися до необхідної локації.
 • Монтаж додаткового обладнання: монтаж протипожежної сигналізації, датчиків задимленості, датчиків затоплення та інші послуги для досягнення максимальної безпеки.
 • Гарантійне та постгарантійне обслуговування: наші спеціалісти швидко і якісно вирішать питання, що виникнуть з несправністю обладнання чи інших важливих з охорони питань.
 • Договір матеріальної відповідальності: ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна у разі не виконання нами обіцяних послуг.
 • SMS-повідомлення власників квартири у разі спрацювання датчика: у разі спрацювання датчика, на пульт надходить сигнал “тривога”, диспетчер відправляє групу реагування, а вам на мобільний пристрій надходить повідомлення
 • Комплексний захист від проникнення: сертифіковане обладнання для охорони квартир дозволить охопити все приміщення.
icon
Пакет: Охорона квартири чи будинку в Розстрочку
АКЦІЯ

Беріть розстрочку до 6 місяців та платіть без %. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Акція
Від 349 грн/місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Бездротова охорона квартири чи будинку | AJAX + SHERIFF

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Обладнання 7599 грн
Абонплата 349 грн/місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Охорона квартири чи будинку | AJAX користування + SHERIFF
АКЦІЯ

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Монтаж/налаштування 1499 грн
Абонплата 449 грн/місяць
Залишити заявку

Охорона житла у Львові

Системи охорони приватних будинків та квартир знайшли застосування у всіх типах об’єктів. За допомогою сигналізації можна здійснювати спостереження за подвір’ям приватного будинку, котеджу, а також захистити майно в квартирі від злочинців. Якщо ви хочете побудувати свою охоронну систему в кілька рівнів, то сигналізація для будинку і квартири – перший крок для гарантування безпеки.

Обладнання для охорони будинку у Львові складається з комплексу систем, в основі яких лежить сигналізація Ajax. Наша компанія «Шериф» швидко і недорого виконує монтаж систем захисту, завдяки чому ви можете бути впевнені в безпеці свого дому. Аналогічно з монтажем сигналізації для квартири. Вартість послуги залежить від таких речей, як площа території, яку необхідно контролювати, а також технологія застосовуваних датчиків.

Порядок нашої роботи:

 • Попередній огляд житла, виявлення особливостей планування.
 • Підбір обладнання для монтажу.
 • Встановлення, налаштування та перевірка обладнання.
 • Цілодобовий нагляд і захист вашої оселі.
 • Технічне обслуговування приладів.

Охорона квартир у Львові і встановлення датчиків руху, задимлення, відкриття здійснюються нашими досвідченими спеціалістами. Ми чітко визначаємо тип обладнання, яке найбільш ефективно і раціонально впорається зі своїм завданням в ваших умовах. Тому перед покупкою і монтажем засобів охорони периметра краще проконсультуватися з нашими фахівцями.

Працює пультова охорона за спільним принципом. Виходячи з дому, ви набираєте унікальний код на клавіатурі. За півхвилини після цього ми приступаємо до нагляду. Якщо спрацьовує хоча б один датчик, диспетчер отримує сповіщення і скеровує до вашої оселі групу швидкого реагування.

Охорона квартир від «Шериф» – що ви отримуєте, замовивши послугу?

Охоронна агенція «Шериф» дає можливість клієнтам високоякісно і професійно захистити своє особисте майно від загрози псування і викрадення, а квартиру – від несанкціонованого вторгнення сторонніх осіб. Все це можна зробити, якщо поставити сигналізацію в квартирі. Саме для захисту вашого майна наша служба охорони використовує виключно висококласне технічне оснащення для сповіщення і новітнє обладнання, гарантуючи ефективність застосовуваних заходів.

Для охорони квартири ми застосовуємо комплекс охоронних процедур, які попереджають злочинне посягання на ваше майно. Завдяки сучасним системам спостереження здійснюється цілодобовий моніторинг безпеки у вашому житлі. Датчики, що встановлюються на вікна, двері та інші місця, автоматично подають сигнал на пульт, якщо:

 • є загроза пожежі чи затоплення;
 • у кімнаті виявлено рух;
 • розбито вікно;
 • відстежено витік газу.

Домашня сигналізація спрацьовує, і черговий класифікує загрозу, а потім передає заявку черговому підрозділу нашої компанії «Шериф». Ми маємо окремий, автономний пульт, а також власний сервер для запису спостереження. Один із екіпажів, що патрулюють поблизу вашого будинку, негайно прибуде на виклик.

На наші охоронні системи для квартир підключаються відеокамери, які передають чітку картинку на монітор. Завдяки такому спостереженню черговий може визначати характеристики виявленого об’єкту, стежити за його пересуванням, оцінювати загрозу.

Пультова охорона квартир передбачає додаткову установку «тривожної» кнопки, при натисканні якої сигнал тривоги приходить на пульт охоронної агенції. Виїзд підготовленої спеціальної групи відбувається максимально оперативно, протягом 5 хвилин.

Скільки коштує охорона квартири зі спостереженням, дізнавайтесь у нашого менеджера. Монтаж системи обладнання проводиться у максимально короткі терміни.

Яке обладнання використовується для охорони приватних будинків?

Встановлення сигналізації на будинок передбачає використання декількох датчиків, які включають в себе:

 • датчики відкриття – реагують на відкриття чи злом дверей, вікон;
 • датчики газу або диму – відстежують зміну якості повітря, що виключає випадкове протікання газу або пожежу;
 • сенсори руху – стежать за станом прибудинкової території та несанкціонованим переміщенням по території дому.

Ви можете налаштувати СМС-сповіщення на свій телефон на випадок, якщо спрацює датчик.

Охорона будинку повинна включати у себе не тільки датчики у приміщенні, але і захист прибудинкової території. Перед замовленням обладнання для охорони будинку обов’язково проконсультуйтеся з нашими професіоналами, як краще організувати захист у вашому конкретному випадку.

За технологією передавання даних датчики охорони периметра діляться на дротові (провідні) і бездротові. У першому випадку охоронна сигналізація для дому передає інформацію про тривогу на центральний блок системи охорони периметра у дротовий спосіб. Бездротові працюють по GSM-каналу. Якість бездротових бар’єрів нічим не гірше дротових. Встановивши такі охоронні системи для будинку, ви отримаєте гарантії безпеки.

Розгорнути
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з’явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.