0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Охорона комерційних об’єктів у Львові від компанії Шериф

Київ – це не лише столиця, але і найбільший економічний центр України. Тож не дивно, що саме тут розташована величезна кількість офісних і складських приміщень, яким просто необхідна професійна охорона. Будь який власник бізнесу, завжди повинен бути впевненим у збереженні безпеки на території яка прямо пропорційна пов’язана з його бізнесом. Ситуації бувають різними: у когось викрадають товар, важливі документи, зі складів і офісів на величезні суми грошей, і це не завжди може бути справа рук професійних грабіжників, але, на жаль, співробітників фірм, що мають вільний доступ до приміщення; комусь не щастить у разі не встановлення датчиків, які реагують на пожежу, потоп, збій електрики, що так само несе за собою втрати, а буває, що просто не вистачає звітності і контролю у вигляді систем відеоспостереження. Компанія «Шериф» вирішила комплексно підійти до вирішення цього питання пропонуючи послугу «Охорона офісних та складських приміщень». Нам довіряють більше 7000 приміщень! Приєднуйся і ти до числа захищених!

Детальніше
  • Лояльні ціни на: за комплексний сервіс вищої якості у комплекті з вашим спокоєм!
  • Договір матеріальної відповідальності: Ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна!
  • Комплексний захист від проникнення: ми можемо забезпечити як фізичну охорону так і контрольно-пропускний режим, СКУД, постійне патрулювання, тривожну кнопку, цілодобовий нагляд, так і охорону додатковими технічними засобами захисту
  • Професійний підхід: Вже 16 років ми охороняємо тисячі об’єктів по Києву та інших містах України. Кваліфікація співробітників, дозволяє забезпечити надійну охорону об’єктів.
  • Аудит: проводимо безкоштовний аудит об’єкта для виявлення слабких місць вашого підприємства з точки зору безпеки, та надаємо комплексне і оптимальне рішення по виявленим недолікам.
icon

Наша компанія має величезний досвід охорони офісів, промислових підприємств, будівельних майданчиків, логістичних та торгових центрів, ресторанів, нічних клубів, магазинів і т. ін. Ми творчо підійдемо до забезпечення безпеки вашого об’єкта від різноманітних загроз і запропонуємо оптимальний варіант організації охорони.

Пультова охорона приміщень від нашої компанії – це не тільки якісне обладнання, датчики та обслуговування, відсутність помилкового спрацьовування або сповіщення і оперативна реакція на подію, а й повна матеріальна відповідальність. Ми збережемо вашу власність, спроектувавши дійсно ефективний бар’єр у вигляді охоронної сигналізації на пульт центрального спостереження, доповненої додатковими пристроями та датчиками руху.

Охорона комерційних об’єктів відбувається цілодобово, ми маємо належну матеріально-технічну базу для монтажу приладів та гарантування безпеки приміщення.

Охорона офісів

Надати безпеку працюючому персоналу та захистити майно від пограбування допоможе встановлення сигналізації для офісу. Якщо ви зацікавлені в якісній організації охоронної системи для свого офісного приміщення, висококваліфіковані фахівці компанії «Шериф» завжди до ваших послуг. У нас ви маєте змогу замовити оптимальну за всіма параметрами охоронну систему з датчиками та її обслуговування, а ми виконаємо всі супутні роботи з монтажу і налаштування.

Сигналізація для офісу – це, як правило, досить складна система, основною складовою якої є датчики та забезпечення сповіщення. Якщо ви володієте цінною інформацією або в вашому кабінеті зберігається велика сума грошей, любителі легкої наживи можуть спробувати заволодіти нею. Але якщо у вас встановлені провідні охоронні системи для офісів з датчиками руху та присутня тривожна кнопка, ви можете зупинити й затримати злочинців, вдавшись до допомоги професійних охоронців. Оскільки охорона офісних приміщень є одним з основних напрямків діяльності компанії «Шериф», ми здобули великий досвід в цій сфері.

Охорона підприємств

У Львові працює велика кількість підприємств та організацій. Всі вони потребують захисту майна та робітників від різноманітних загроз. Охорона підприємства також надається нашою компанією «Шериф». Ми пропонуємо надійний та якісний захист вашого бізнесу – від маленької фірми до великого заводу.

Ефективна охорона на підприємстві полягає в комплексному захисті. Це встановлення провідної чи бездротової сигналізації, монтаж та обслуговування спеціального обладнання та систем спостереження, датчики руху та пультова охорона, що дає змогу надіслати сповіщення у разі надзвичайних ситуацій.

Охорона території підприємства забезпечується за допомогою провідного автоматичного обладнання, яке фіксує ознаки руху. Також можна замовити фізичний захист. Сторожова охорона на підприємстві від нашої компанії дозволить вам не хвилюватися про вашу власність.

Охорона магазинів та МАФів

Не бажаєте весь час турбуватися, що ваш торговий заклад можуть пограбувати, забравши товар на круглу суму або всю виручку? А то і взагалі демонтують МАФ без будь-якого попередження? Боїтеся пошкодження майна або підпалу від конкурентів? Або ж втомилися самостійно шукати сумлінних охоронців для магазину? Наша компанія допоможе вирішити абсолютно всі питання, що стосуються захисту вашого бізнесу. З нами буде забезпечена надійна охорона магазину чи МАФу.

Охоронні системи для магазинів включають монтаж камер спостереження, датчики руху, встановлення охоронної сигналізації на магазин, тривожну кнопку для сповіщення про загрозу. Те саме можна використовувати для захисту МАФів. Встановлення охоронної сигналізації на МАФ з датчиками від провідних виробників забезпечує спокійну роботу вашого бізнесу.

Охорона кафе та ресторанів

Охорона потрібна закладам громадського харчування для забезпечення їхньої нормальної роботи, збереження матеріальних цінностей і товарів, а також дотримання порядку гостями. Охорона таких об’єктів практично завжди передбачає, крім присутності охоронців, ще й монтаж датчиків руху, встановлення сигналізації на ресторан, а також систем спостереження. При охороні враховується:

  • дані про об’єкт – розташування, площа, наявність запасних виходів;
  • інформація про відвідувачів і працівників;
  • які саме послуги потрібні;
  • актуальна обстановка навколо об’єкту, що охороняється;
  • час роботи (цілодобово, по годинах, у вихідні дні).

Охоронна сигналізація для кафе та ресторанів та датчики руху можуть бути встановлені за допомогою нашої компанії. Ми пропонуємо системи від провідних виробників. Наприклад, пультова охорона ресторанів допоможе швидко відреагувати в разі надзвичайних ситуацій та загроз, сповіщення вчасно надійде до охоронців, і ваше майно буде захищене.

 

Розгорнути