Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Охорона комерційних об’єктів у Львові від компанії Шериф

Будь який власник бізнесу, завжди повинен бути впевненим у збереженні безпеки на території яка прямо пропорційна пов’язана з його бізнесом. Ситуації бувають різними: у когось викрадають товар, важливі документи, зі складів і офісів на величезні суми грошей, і це не завжди може бути справа рук професійних грабіжників, але, на жаль, співробітників фірм, що мають вільний доступ до приміщення; комусь не щастить у разі не встановлення датчиків, які реагують на пожежу, потоп, збій електрики, що так само несе за собою втрати, а буває, що просто не вистачає звітності і контролю у вигляді систем відеоспостереження. Компанія «Шериф» вирішила комплексно підійти до вирішення цього питання пропонуючи послугу «Охорона офісних та складських приміщень». Нам довіряють більше 7000 приміщень! Приєднуйся і ти до числа захищених!

Детальніше
  • Лояльні ціни на: за комплексний сервіс вищої якості у комплекті з вашим спокоєм!
  • Договір матеріальної відповідальності: Ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна!
  • Комплексний захист від проникнення: ми можемо забезпечити як контрольно-пропускний режим, СКУД, постійне патрулювання, тривожну кнопку, цілодобовий нагляд, так і охорону додатковими технічними засобами захисту
  • Професійний підхід: Вже 17 років ми охороняємо тисячі об’єктів по Україні. Кваліфікація співробітників, дозволяє забезпечити надійну охорону об’єктів.
  • Аудит: проводимо безкоштовний аудит об’єкта для виявлення слабких місць вашого підприємства з точки зору безпеки, та надаємо комплексне і оптимальне рішення по виявленим недолікам.
icon
Пакет: Охорона офісних і складських приміщень у Розстрочку
АКЦІЯ

Беріть розстрочку на 6 місяців та платіть без %. Пакет включає в себе цілодобову охорону об’єкту технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Акція Платіть без %
від 449 грн в місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Охорона офісних і складських приміщень | AJAX користування + SHERIFF
АКЦІЯ

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Монтаж/налаштування 1499 грн
Від 549 грн/місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Бездротова охорона офісних і складських приміщень | SHERIFF + AJAX

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає цілодобову охорону об’єкта технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Обладнання 7599 грн
від 449 грн в місяць
Залишити заявку

Охорона комерційних об’єктів у Львові

Наша компанія має величезний досвід охорони офісів, промислових підприємств, будівельних майданчиків, логістичних та торгових центрів, ресторанів, нічних клубів, магазинів і т. ін. Ми творчо підійдемо до забезпечення безпеки вашого об’єкта від різноманітних загроз і запропонуємо оптимальний варіант організації охорони.

Пультова охорона приміщень від нашої компанії – це не тільки якісне обладнання, датчики та обслуговування, відсутність помилкового спрацьовування або сповіщення і оперативна реакція на подію, а й повна матеріальна відповідальність. Ми збережемо вашу власність, спроектувавши дійсно ефективний бар’єр у вигляді охоронної сигналізації на пульт центрального спостереження, доповненої додатковими пристроями та датчиками руху.

Охорона комерційних об’єктів відбувається цілодобово, ми маємо належну матеріально-технічну базу для монтажу приладів та гарантування безпеки приміщення.

Охорона офісів

Надати безпеку працюючому персоналу та захистити майно від пограбування допоможе встановлення сигналізації для офісу. Якщо ви зацікавлені в якісній організації охоронної системи для свого офісного приміщення, висококваліфіковані фахівці компанії «Шериф» завжди до ваших послуг. У нас ви маєте змогу замовити оптимальну за всіма параметрами охоронну систему з датчиками та її обслуговування, а ми виконаємо всі супутні роботи з монтажу і налаштування.

Сигналізація для офісу – це, як правило, досить складна система, основною складовою якої є датчики та забезпечення сповіщення. Якщо ви володієте цінною інформацією або в вашому кабінеті зберігається велика сума грошей, любителі легкої наживи можуть спробувати заволодіти нею. Але якщо у вас встановлені провідні охоронні системи для офісів з датчиками руху та присутня тривожна кнопка, ви можете зупинити й затримати злочинців, вдавшись до допомоги професійних охоронців. Оскільки охорона офісних приміщень є одним з основних напрямків діяльності компанії «Шериф», ми здобули великий досвід в цій сфері.

Охорона підприємств

У Львові працює велика кількість підприємств та організацій. Всі вони потребують захисту майна та робітників від різноманітних загроз. Охорона підприємства також надається нашою компанією «Шериф». Ми пропонуємо надійний та якісний захист вашого бізнесу – від маленької фірми до великого заводу.

Ефективна охорона на підприємстві полягає в комплексному захисті. Це встановлення провідної чи бездротової сигналізації, монтаж та обслуговування спеціального обладнання та систем спостереження, датчики руху та пультова охорона, що дає змогу надіслати сповіщення у разі надзвичайних ситуацій.

Охорона території підприємства забезпечується за допомогою провідного автоматичного обладнання, яке фіксує ознаки руху. Також можна замовити фізичний захист. Сторожова охорона на підприємстві від нашої компанії дозволить вам не хвилюватися про вашу власність.

Охорона магазинів та МАФів

Не бажаєте весь час турбуватися, що ваш торговий заклад можуть пограбувати, забравши товар на круглу суму або всю виручку? А то і взагалі демонтують МАФ без будь-якого попередження? Боїтеся пошкодження майна або підпалу від конкурентів? Або ж втомилися самостійно шукати сумлінних охоронців для магазину? Наша компанія допоможе вирішити абсолютно всі питання, що стосуються захисту вашого бізнесу. З нами буде забезпечена надійна охорона магазину чи МАФу.

Охоронні системи для магазинів включають монтаж камер спостереження, датчики руху, встановлення охоронної сигналізації на магазин, тривожну кнопку для сповіщення про загрозу. Те саме можна використовувати для захисту МАФів. Встановлення охоронної сигналізації на МАФ з датчиками від провідних виробників забезпечує спокійну роботу вашого бізнесу.

Охорона кафе та ресторанів

Охорона потрібна закладам громадського харчування для забезпечення їхньої нормальної роботи, збереження матеріальних цінностей і товарів, а також дотримання порядку гостями. Охорона таких об’єктів практично завжди передбачає, крім присутності охоронців, ще й монтаж датчиків руху, встановлення сигналізації на ресторан, а також систем спостереження. При охороні враховується:

  • дані про об’єкт – розташування, площа, наявність запасних виходів;
  • інформація про відвідувачів і працівників;
  • які саме послуги потрібні;
  • актуальна обстановка навколо об’єкту, що охороняється;
  • час роботи (цілодобово, по годинах, у вихідні дні).

Охоронна сигналізація для кафе та ресторанів та датчики руху можуть бути встановлені за допомогою нашої компанії. Ми пропонуємо системи від провідних виробників. Наприклад, пультова охорона ресторанів допоможе швидко відреагувати в разі надзвичайних ситуацій та загроз, сповіщення вчасно надійде до охоронців, і ваше майно буде захищене.

 

Розгорнути
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з’явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.