Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Послуги охорони у Львові від компанії Шериф

В охоронних послугах в сучасному світі має потребу кожен будинок і офіс. Достатній рівень охорони – це те, що дозволяє людям відчувати себе захищеними, не переживати за близьких і майно та спати спокійно. Саме такий рівень безпеки гарантує наша охоронна компанія «Шериф». З 2003 року ми забезпечуємо захист різних об’єктів, фізичних осіб і транспорту по всій Україні. Ми вже успішно захищаємо від посягань зловмисників 12 тисяч об’єктів по всій державі.

Наш холдинг охоронних організацій складається з тринадцяти підприємств під загальним брендом, назва якого легко запам’ятовується – «Шериф». Наша головна мета – гарантувати вашу приватну безпеку і створити порядок на вулицях міст України. Таким чином, ми захищаємо вашу власність, гроші, а іноді і життя від різних загроз. До того ж у нас є послуга установки сигналізації при пожежі і навіть потопі. Наші співробітники володіють багаторічним досвідом, відмінно знають свою роботу й поставлене завдання, мають в своєму розпорядженні найкраще обладнання, зброю, авто- і мототранспорт.

Львів – велике місто з чималим населенням. Забезпечити особисту безпеку тут буває нелегко. Цим займаються численні охоронні фірми Львова, проте найкраще справляється з цим завданням підприємство «Шериф». Ми якнайкраще підготовлені до охорони різноманітних об’єктів та запобігання злочинам.

Чому люди обирають охоронні послуги від “Шериф” у Львові та по всій Україні?

Так чому ж обирають саме нас? Адже на ринку по всій Україні є безліч пропозицій про захист об’єктів та інших послуг охорони. Але у нас є ряд вагомих переваг. Саме тому ви можете покладатися на наше підприємство приватної охорони у Львові, яке за справедливу ціну створює гарантію безпеки.

Є п’ять причин, чому варто обрати “Шериф”:

  • Охоронний транспорт швидкого реагування. Наш автопарк складається з близько 40 машин, з яких більше половини задіяні в пультовій охороні. Всі інші авто застосовуються з метою перевезення матеріальних цінностей і грошей (інкасаторські послуги). Якісний технічний стан і висока надійність підтримуються кращими спеціалістами. Наші екіпажі завжди напоготові й оснащені найкращим обладнанням для своєчасної реакції на виклик.
  • Злагоджена робота нашої служби охорони у Львові. Досконалий зв’язок і супутниковий інтернет дозволяють нам у режимі 24/7 дотримуватися кращих нормативів швидкого реагування.
  • Сучасна технічна база. Цифрові методи орієнтування та комунікації забезпечують високу якість захисту від злодіїв.
  • Кращі технології сучасності. Наша охоронна фірма «Шериф» має в своєму розпорядженні новітнє програмне забезпечення й досвід в роботі з ним.
  • Висока матеріальна відповідальність. Ми пропонуємо систему компенсації в разі, якщо співробітники нашого підприємства не встигли на виклик. Розмір виплат зазначається в договорі.

Пультова охорона об’єктів у Львові

Пультова охорона «Шериф» – послуга, що створить для вас, ваших рідних і майна гарантію дистанційного захисту.

Сюди належить ряд послуг, які ви можете замовити по телефону або на нашому сайті:

  • Особисті GPS-трекери для того, щоб ви могли стежити за розташуванням ваших близьких. А члени вашої родини отримають можливість термінового виклику нашого екіпажу за допомогою цього обладнання, замовивши пультову охорону від “Шериф”.
  • Тривожна кнопка для вашого телефону, яка викликає охорону. Це дозволяє в разі небезпеки швидко подати сигнал, на який приїде група швидкого реагування.
  • Послуга громадського захисту. З нашим підприємством ви можете бути впевнені у відсутності загроз для вас та інших мешканців вашого будинку від хуліганів і злодіїв.
  • Установка на об’єкті приватної тривожної сигналізації від нашого підприємства для швидкого сповіщення диспетчера про загрозу.
  • Послуга “Особистий Шериф”. Послуга пультової охорони у Львові, що забезпечує швидке реагування наших озброєних професіоналів, які готові захистити вас від злодіїв або супроводити до безпечного місця.

Ціни пультової охорони, приватних послуг нашої компанії та інших технічних рішень ви можете дізнатися на сайті у відповідному розділі або під час консультації телефоном.

Встановлення охоронної сигналізації

Охоронна сигналізація – це повний захист оселі та інших будівель. Обладнання у вигляді непомітних датчиків встановлюється по всьому периметру ділянки і безпосередньо будинку для повного захисту від проникнення. Таку систему сигналізації підключено до пульту охорони, тому в разі екстреної ситуації мобільна група «Шерифа» терміново прибуде на місце.

Досвід говорить про те, що будинки, особливо якщо в них живуть сезонно (наприклад, дачі й заміські котеджі), часто піддаються крадіжкам. Наша охоронна сигналізація у Львові може бути встановлена разом з датчиками задимлення і затоплення, що гарантує вашому приватному будинку і майну захист від пожежі й підтоплення.

Вартість встановлення охоронної сигналізації залежить від типу приміщення: квартира це, будинок, офіс чи комерційний об’єкт. Ціна за сигналізацію у Львові невисока і платня стягується лише раз – за монтаж. Потім ви оплачуєте щомісячну абонплату. Однак сигналізація цілком варта цих відносно невеликих вкладень – вона є гарантією вашої безпеки і збереження вашої власності.

Розгорнути
icon

Оберіть тип об’єкту для охорони

Охорона житла у Львові

Щоб забезпечити своєму житлу повну безпеку, слід вибрати надійні двері, хороший замок і хороші вікна. Але оптимальний варіант – це пультова охорона квартир.

Охорона комерційних об’єктів у Львові

Пультова охорона офісів – послуга, яка передбачає установку системи контролю доступу, провідної чи бездротової сигналізації і датчиків, і підключення системи безпеки до пульта охоронної компанії

Вас зацікавила охорона від компанії “Шериф”?
Замовити
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з’явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.