Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Лідер галузі охоронних послуг по співвідношенню ціна-якість

Питання безпеки у наш час – на вищому рівні своєї популярності. Це явище, потреба якого за показниками попиту, збільшується з кожним днем.

Осмислення такої необхідності масово поширюється серед різних структур вже давно, проте не для всіх охоронні послуги доступні через свою не дешеву вартість. Саме з цієї причини Холдинг охоронних підприємств «Шериф» запровадив лояльність в ціноутворенні в розроблені пакети послуг з охорони, що дозволило забезпечити роботу за найважливішою формулою для клієнта «оптимальність співвідношення ціни і якості».

Наразі в рамках програми існує три пакети послуг охорони «ЕКОНОМ», «СТАНДАРТ», «ЕЛІТ». Відмінність яких залежить від складності поставлених завдань по охороні об’єкту, рівня підготовки персоналу охорони, його кількості необхідної для якісного забезпечення охорони. Проте кожен з пакетів послуг сповідує одне загальне ключове завдання – якісна охорона.

Ціна послуг охорони може залежати від багатьох складових:

 • час забезпечення охорони (добовий, денний, нічний)
 • режим роботи персоналу охорони (доба через троє, доба через двоє, вахтовий метод, зміна складу охорони через кожні 12 годин)
 • територіальне розташування об’єкту, що охороняється (охорона в Києві, Охорона в Київській області, Охорона по всій території України)
 • вік охоронців
 • досвід роботи персоналу у сфері охоронних послуг
 • граничний розмір суми матеріальної відповідальності охоронного підприємства перед Замовником
  наявність спецзасобів і засобів індивідуального захисту (бронежилет, каска, щитки для захисту рук і ніг, щит)
 • рівень фізичної підготовки охоронців, наявність спортивних розрядів єдиноборств
 • кваліфікація співробітників

Кваліфікація співробітників охорони Холдингу охоронних підприємств «ШЕРИФ» вимірюється шістьма розрядами, це дає можливість підібрати персонал для охорони об’єкту, враховуючи побажання клієнта:

Охоронник 1-го розряду – вік від 18 до 60 років. Наявність спец-перевірки Управлінням інформаційних технологій ГУМВСУкраїни щодо:

 • відсутність судимості
 • знаходження в розшуку
 • притягнення до кримінальної відповідальності.

Проходження психіатричного і наркологічного огляду, отримання висновку медичної комісії госпіталю ГУМВС України про придатність до роботи на посаді охоронника.

Охоронник 2-го розряду – вік від 18 до 60 років. НАЯВНІСТЬ 1-го розряду.

Здача письмового заліку по функціональних обов’язках охоронника, правилах застосування спецзасобів, основах пожежної безпеки, інструкції по охороні праці.

Охоронник 3-го розряду – вік від 18 до 60 років. НАЯВНІСТЬ 1-го і 2-го розряду. Проходження навчання і здача державної кваліфікаційної атестації по предметах:

 • Тактико-спеціальна підготовка
 • Психологія і Етика ділових стосунків
 • Технічні засоби охорони
 • Охорона праці
 • Основи трудового законодавства
 • Основа правових знань (Кримінальний кодекс, Кодекс про адміністративні Правопорушення, Закон України «Про міліцію»).

Охоронник 4-го розряду – вік від 18 до 50 років. НАЯВНІСТЬ 1-го, 2-го, 3-го розряду. Проходження спецкурсу і здача заліку «Основи самооборони і рукопашного бою». Базове вид єдиноборства – ПАНКРАТІОН.

Охоронник 5-го розряду – вік від 21 до 39 років. НАЯВНІСТЬ 1-го, 2-го, 3-го, 4-го розряду. Систематичні тренування, вид єдиноборства – ПАНКРАТІОН; здача нормативів по фізичній підготовці кожні 6 місяців.

Охоронник (Охоронець) 6-го розряду – вік від 21 до 39 років. НАЯВНІСТЬ 1-го, 2-го, 3-го, 4-го, 5-го розряду. Наявність спортивних розрядів єдиноборств, вогнева підготовка, спеціальна підготовка.

В пакет «Еліт» закладена матеріальна відповідальність в розмірі до 100 000,00 гривень за один пост охорони. Забезпечувати охорону буде персонал не нижче 5-го – 6-го розряду. Персонал охорони екіпірований в засоби індивідуального захисту (бронежилет, шолом, щитки і таке інше), в наявності спецзасоби.

Менше сума матеріальної відповідальності в пакеті «Стандарт» – 50 000,00 гривень за один пост охорони в Києві. Вік охоронників – від 20 до 55 років. Забезпечувати охорону будуть охоронники 3-го – 4-го розряду.

Пакет «Економ» дешевизна такого пакету пояснюється відсутністю матеріальної відповідальності. Вік працівників від 18 до 60 років з невеликим досвідом роботи. Розряд не вище 2-го.

Залежно від побажань і потреб клієнта, фахівці «Шериф» проведуть безкоштовний моніторинг системи охорони і існуючих небезпечних чинників, врахують всі інтереси клієнта і допоможуть оптимізувати витрати на охорону.

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon