Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Колективна безпека або як побороти злочинність, об’єднавши зусилля

За минулий рік тільки в Києві було зареєстровано 19224 квартирних крадіжок, 7332 випадків грабежу і 1236 розбоїв. Одна тільки думка про те, що кожен день скоюються злочини, вже навіює страх. Адже невідомо наперед, де, коли і з ким це може статися. Вчора ви побачили страшну новину про напад або вбивство по телевізору, а завтра дізнаєтеся про те, що хтось із ваших знайомих або близьких став жертвою злочинності. Як би ми не закривали очі на те, що відбувається, воно залишиться навколо нас. Тому єдиним найкращим способом уберегти себе і своїх близьких буде вжити необхідні заходи безпеки.

Про методи безпеки можна говорити довго, але в результаті, найбільш універсальним і ефективним методом на сьогоднішні є пультова охорона. Незалежно буде це пограбування чи напад — з підключеною охороною, ви зводите будь-які ризики втратити цінності, здоров’я, а то й своє життя до нуля.

Але як перемогти злочинність в глобальному масштабі? Напевно, кожен з вас чув коли-небудь про колективний імунітет. Коли велика частина людей вже перенесла хворобу, вони виробляють імунітет що знижує ризик ускладнення хвороби у тих, хто ще не хворів. Те саме і з безпекою. Наприклад, у Києві 1 200 000 квартир, але тільки 81 000 охороняється. Відповідно, чим більше людей будуть потребувати послуги охорони, тим більше екіпажів з озброєними бійцями функціонуватимуть що в підсумку призведе до зниження рівня злочинності. Попит народжує пропозицію. І чим більший попит на послуги охорони, тим менше шансів у злочинців продовжувати свою діяльність.

Охоронний холдинг «Шериф» на сьогоднішній день має в арсеналі в Києві 29 екіпажів, які охороняють понад 30 тисяч сімей. Середній час прибуття на місце події становить до 8 хвилин. Але чим більше місто, відповідно тим більша кількість екіпажів необхідна для того, щоб встигати приїжджати за лічені хвилини. Ми щодня працюємо над тим, аби збільшити швидкість прибуття на сигнали тривоги. Але для такого великого міста, як Київ, необхідно 50-60 постійних екіпажів, щоб скоротити час прибуття на виклик до 5 хвилин. На жаль, такої кількості груп швидкого реагування немає ні в однієї охоронної компанії в столиці.

Виходячи з цього, ми прийняли рішення з кожної 1200 клієнтів додавати по одному екіпажу для підвищення рівня безпеки наших клієнтів. Таким чином ми разом зі своїми клієнтами покращуємо колективну безпеку. Тепер підключаючи охоронну сигналізацію, ви не тільки піклуєтеся про свою безпеку, але і своїми руками покращуєте якість роботи охорони. Адже чим більше людей будуть турбуватися про свою безпеку та безпеку своїх близьких, тим більша ймовірність того що злочинність перестане існувати.

Пам’ятайте, злочини скоюються там, де є можливість їх здійснювати. Тому давайте разом зробимо все для того щоб перекрити кисень злочинного світу і жити спокійно і щасливо.

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon