Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Пультова охорона будинку (Харків) від компанії Шериф

Будь який заміський котедж, приватний будинок і навіть дача несуть у собі підвищену цікавість для любителів швидкої і незаконної наживи. Особливо це актуально для об’єктів, де господарі проживають сезонно або тільки у певні дні. Також на серйозну небезпеку наражаються люди похилого віку і пенсіонери, які навряд чи зможуть перешкодити зловмисникам. Відсутність власників, огорожа за межами якої не видно, що відбувається на території будинку, віддаленість від сусідів або відсутність їх – це ласий шматок для грабіжників і чудова нагода не поспішати і максимально комфортно для них усунути класичні способи захисту у вигляді решіток, колючого дроту, собак, броньованих дверей і замків. Один з найбільш ефективних способів захисту приватного будинку і прибудинкової території – охоронна сигналізація з подальшим підключенням її до надійного пульта охоронної фірми.

Детальніше
 • Комплексний захист від проникнення: монтаж датчиків та обладнання встановлено таким чином щоб перекрити весь периметр
 • Прибуття групи швидкого реагування в лічені хвилини: В кожному районі Києва, постійно патрулюють групи швидкого реагування, дислокація розміщена таким чином, щоб миттєво прибути у необхідну точку
 • Монтаж додаткового обладнання: монтаж протипожежної сигналізації, датчиків задимленості, датчиків затоплення для максимізації захисту.
 • Гарантійне та постгарантійне обслуговування: наші спеціалісти швидко і якісно вирішать різного плану питання, що виникнуть з обладнанням або з охоронною вашого об’єкта.
 • SMS-повідомлення власників будинку у разі спрацювання датчика: в разі спрацювання датчика, на пульт надходить сигнал “тривога”, диспетчер відправляє групу реагування, а вам на мобільний пристрій надходить повідомлення.
 • Договір матеріальної відповідальності: ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна у разі не виконання заявлених нами послуг у договорі.

Компанія “Шериф” пропонує вам послуги з охорони приватного будинку в Харкові. Наші фахівці виконують монтаж необхідної техніки за самий мінімальний період часу, після чого будь-які несанкціоновані дії на вашій території будуть відслідковуватися нашими співробітниками. При виникненні позаштатної ситуації наряд приїжджає на місце за лічені хвилини.

В процесі монтажу системи пультової охорони заміського будинку в місті Харкові фахівці компанії “Шериф” використовують найнадійніший кабель, завдяки чому забезпечується швидка передача сигналу і найвищий рівень безпеки вашого житла.

Якщо ви приймете рішення звернутися до фахівців компанії для монтажу системи охорони дачі в Харкові, то в безпеці свого заміського будинку можете бути повністю впевнені. Пультова охорона котеджів передбачає передачу сигналу про незаконне проникнення в ваш заміський будинок, сигналу про крадіжку, загоряння, будь-яку технічну аварію, відключення електроенергії безпосередньо на пульт ГШР. Подібна техніка може поєднуватися з іншими пристроями, мати додаткові функції, такі як передача зображення на смартфон власника або сповіщення у вигляді смс за умови виникнення проблем.

Організація охорони будинків, дач, котеджів від “Шериф”

Установка охоронної сигналізації в будинку співробітниками компанії «Шериф» здійснюється протягом одного дня. Тобто, якщо ви замовите установку сигналізації для дому вранці, кабель пристрою буде прокладений вже ввечері. При установці додаткового обладнання в приватному будинку може знадобитися ще кілька візитів наших співробітників.

Охоронна сигналізація для дачі є просто необхідною з наступних причин:

 1. Наявність охоронного пристрою на дачі забезпечує оповіщення ГШР про проникнення в ваше житло зловмисників практично миттєво.
 2. Охоронна сигналізація для котеджу надає службі охорони можливість здійснювати моніторинг об’єкту, що охороняється, всі двадцять чотири години на добу і всі сім днів на тиждень. Таким чином, в цілодобовій безпеці вашого житла ви можете не сумніватися.
 3. Якщо ви приймете рішення поставити будинок під охорону компанії «Шериф», зможете звести до мінімуму людський фактор.

Система сигналізації передбачає наявність резервного акумулятора на випадок відключення електрики.

Розміри обладнання – дуже компактні. Особливо, якщо ви використовуєте бездротовий варіант, а не кабель, хоча його вартість вище.

Які технології використовуються для охорони приватних будинків?

Компанія «Шериф» за вашим рішенням може встановити найрізноманітніші типи сигналізації для будинку в Харкові, зокрема, бездротові і дротові. Обидва варіанти пристроїв досить надійні, але вартість бездротової та дротової систем буде різною.

Бездротова охоронна сигналізація для будинку в Харкові відрізняється зручністю і універсальністю, її набагато простіше монтувати, ніж дротову. Бездротова сигналізація підходить абсолютно для будь-якого типу об’єктів, що охороняються, крім того, бездротові моделі мають спеціальний захист від різного роду зовнішніх перешкод, обумовлених особливостями об’єкта. Бездротовий пристрій, на відміну від проводового, неможливо пошкодити механічним способом.

Стандартний набір системи сигналізації включає:

 • датчики (руху, відкриття дверей);
 • АКБ;
 • блок живлення;
 • панель з клавіатурою або без неї;
 • мобільну тривожну кнопку.

Додатково можна придбати інші елементи сигналізації.

Від чого залежить ціна охорони будинку?

Ціна даного різновиду послуг залежить від того, який саме тип пристрою використовується, а також від площі об’єкту, що охороняється. Охорона будинків в Харкові може включати в себе смс-інформування власника, необмежену кількість викликів, додаткові датчики, внаслідок чого вартість буде вище. Однак, всі ціни на охорону приватних будинків прописані в договорі на надання послуг. Ми не беремо прихованих комісій за обслуговування, завдяки чому ви можете бути впевнені в надійності нашої компанії.

Здати будинок під охорону в компанії “Шериф” ви можете, залишивши заявку на сайті або зателефонувавши до відділу продажів. Дзвінок по Україні безкоштовний. Також ви можете самостійно розрахувати вартість дротової або іншої техніки для будь-якого об’єкта в нашій компанії. Незалежно від ступеня складності об’єкта співробітники компанії виконають свою роботу максимально якісно, ​​щоб ви завжди відчували себе в безпеці.

Розгорнути