Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Як захистити своє житло від пожежі, потопу чи пограбування? Поради експерта

Крадіжки, пожежа, потоп — це не кадри з фільмів жахів, це реальні події, які можуть відбутися у будь-який момент. Злочинці мріють заволодіти вашими цінностями, техніка виходить з ладу, у будь-яку хвилину може прорвати трубу, а сусіди можуть затопити зверху. Добре, якщо ви вдома і можете відреагувати і знешкодити неприємну подію. А якщо це відбувається тоді, коли ви знаходитеся поза домом? Як убезпечити себе від подібних ситуацій і бути спокійним, навіть якщо ви виїжджаєте на відпочинок або у відрядження. Як захистити свою власність і спати спокійно? Про це розповідає експерт ринку безпеки, засновник холдингу «Шериф» Дмитро Стрижов.

З кожним роком в Україні стає усе більше випадків крадіжок, пожеж або затоплення квартир. Система безпеки, м’яко кажучи, не в найкращому стані і це пов’язано з одного боку з проблемами у законодавстві, а з іншої — з менталітетом наших людей. Якщо в Європі встановлення датчиків диму і відеоспостереження квартир — це очевидна і обов’язкова вимога (при невиконанні якої буде штраф), то в Україні це справа добровільна і тому зустрічається не так часто. Лише ті, хто підходить до питання безпеки в цілому з більшою відповідальністю, встановлюють датчики не лише в офісах, а й у себе в квартирах.

Що стосується менталітету — наші люди звикли жити за принципом «моя хата скраю» і зі мною такого точно не трапиться. Проте, як показує практика, неприємні випадки відбуваються незалежно від вашого статуса, стану ремонту чи місця проживання.

Давайте розглянемо кожен випадок більш детально і поговоримо про способи їхнього знешкодження.

1. Квартирні крадіжки

Грабіжники завжди знайдуть що можна у вас взяти, навіть якщо ви думаєте, що брати нічого. Особливо коли це крадіжка спланована — тут злочинець буде знати не лише, що у вас є, але і ким ви є і коли вас не буде вдома. А у випадку, якщо ви зруйнуєте його план і повернетеся додому раніше, грабіжник може нанести тілесні ушкодження і нанести шкоду вашому моральному і фізичному здоров’ю.

Звісно, є багато методів убезпечити себе від пограбування, такі як: хороші двері з біометричним замком, протизламна система вікон, сейфи і відеоспостереження. Проте по факту, єдиним способом вберегти своє майно на всі 100% може лише охоронна сигналізація. Цей метод працює безвідмовно і перевірений на практиці. Щойно у вашу квартиру проникне грабіжник, у цю ж хвилину група реагування виїжджає за вашою адресою і затримує грабіжника. Встановлення такої сигналізації не займає багато часу, а щомісячна вартість не перевищує одного середнього обіду в ресторані.

Охоронна сигналізація спрацьовує на датчик руху, зламу або відкриття дверей і вікон. Сигнал тривоги одразу надходить в охоронную компанію і група швидкого реагування (ГБР) прибуває у вашу квартиру за час до 8 хвилин. У зв’язку з тим, що крадії проводять у квартирі до 20 хвилин, то цього вистачає, щоби їх впіймати «на гарячому» і передати в правоохоронні органи.

2. Пожежі.

В Україні в середньому відбувається понад 20 тисяч пожеж у квартирах і житлових секторах.

Причин пожеж дуже багато:

– необережне поводження з вогнем;

– невиконання техніки безпеки при використанні побутових приборів;

– підпал;

– неправильна експлуатація опалювальних або електричних приборів;

– куріння;

– сірники або запальнички у місцях, які доступні для дітей;

– витік газу та інше.

Добре, якщо ви знаходитеся вдома і можете одразу відреагувати на цю ситуацію, але якщо це відбудеться коли вас не буде вдома? Що робити у цьому випадку? Відповідь може видатися дуже банальною, але у той же час чим нехтує багато людей. Встановлення спеціальних датчиків диму температури приміщення на 100% захистить вас від сумних наслідків.

Як це працює?

Бездротова пожежна сигналізація з сенсорами температури і чадного газу цілодобово стежить за безпекою у приміщенні і одразу повідомляє про небезпечний рівень СО2, появу диму. Ви можете відслідковувати стан вашого приміщення з будь-якої точки світу і спокійно займатися власними справами не турбуючись про те, чи забули ви, наприклад, вимкнути праску чи ні. Бажано, аби доступ до вашої квартири мав хтось з близьких людей, яким можна довірити ключі. Це на випадок, якщо до вас надійде тривожний сигнал з пожежної сигналізації, а у вас не буде можливості одразу приїхати додому. При цьому, звісно, ви можете викликати пожежну службу за телефоном ще до прибуття додому вас чи ваших близьких. Протипожежний датчик коштує недорого і легко встановлюється, при цьому така маленька деталь може вберегти вас від сумних наслідків.

3. Потоп

Ви напевно часто чули від знайомих, що їх затопили сусіди, можливо, і самі потрапляли у подібну ситуацію. Від таких випадків не застрахований ніхто і навіть якщо ви встановили нові труби у своїй квартирі, не факт, що у ваших сусідів зверху вони також є. Потоп квартири, так само як і пожежа, потребує невідкладної реакції. У противному випадку, доведеться робити ремонт не лише в себе, але і у тих, хто живе під вами. Адже за законодавством сусіди мають право подати на вас до суду і вимагати необхідну суму повернення збитків.

Добре, якщо ви вдома і вчасно виключили кран та перекрили воду. Але подібні випадки можуть відбутися тоді, коли вас немає вдома. Ви можете бути зайняті своїми справами, у той час як ваша квартира буде наповнюватися водою.

Найкращим способом себе убезпечити від сумних наслідків буде, знову таки, датчик. При встановленні пожежної або охоронної сигналізації потурбуйтеся про те, щоб крім датчиків диму і зламу там були також датчики, які визначають рівень води. Безпровідний датчик витоку за мілісекунди помічає перші ознаки затоплення. Встановлюється без використання інструментів та коштує недорого. 

Які переваги встановлення такого датчика?

– Він піднімає тривогу, щойно вода потрапляє хоча б на одну з чотирьох пар контактів;

– Фіксує, коли вода висихає, і відміняє тривогу;

– Датчик не треба монтувати, достатньо покласти на підлогу, у місці де можливий витік.

Ми в холдингу «Шериф» працюємо лише з високоефективними технологіями, перевіреними роками. Тому ми використовуємо датчики Ajax, адже це найкраща якість як в Україні, так і в Європі. Не зважаючи на цілком доступну вартість для будь-якого гаманця, сигналізація Ajax здатна захистити вашу квартиру і від затоплення, і від пожежі, і від пограбування.

Потурбуйтеся про безпеку вашого майна. Живіть без тривог! 

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon