Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Як захистити дім від крадіїв? Найкращі методи

Одним із найпоширеніших злочинів є крадіжки в квартирах і будинках. Щогодини у Києві грабують одну квартиру, в інших містах ситуація не краща. До того ж, більшість не турбується ані про свою безпеку, ані про страхування, тому статистика спійманих злочинців і повернення майна досить низька. 

Аби не стати ще однією жертвою статистики, ми сьогодні поговоримо про методи захисту від пограбування, які у даний момент є найефективнішими. Я не говоритиму про міцні двері і складні замки — це доволі очевидно і не так ефективно. Поговоримо про те, що дійсно працює.

1. Відеоспостереження.

Зараз, мабуть, не всі зрозуміли, яким чином система відеоспостереження може захистити від пограбування. Проте це так. Завдяки фіксації камер спостереження можна швидко визначити злочинця, який «приглядається» до вашого майна. Як правило, досвідчені грабіжники не проникають у першу-ліпшу квартиру, щоб її пограбувати. Злочин ретельно продумується заздалегідь. І саме тут нам згодяться камери відеоспостереження. Вони зафіксують активний інтерес злочинців відносно ваших дверей. Після чого можна пбо посилити заходи захисту, або звернутися до поліції з наданням відео матеріалів для розпізнавання облич.

2. GPS трекер.

Ефективність GPS трекерів вже неодноразово перевірена. Його можна встановити куди завгодно. Наприклад GPS трекер на авто. У випадку викрадення автомобіля, його буде легко знайти і спіймати злочинця по гарячих слідах. А встановлений GPS трекер на сейф допоможе визначити місцезнаходження і знайти крадія швидше, аніж сейф встигнуть відкрити. Щоправда, особисто я рекомендую сам сейф монтувати одразу до двох поверхонь (до стіни і підлоги), аби не залишати грабіжнику шансу його унести.

3. Охоронна сигналізація

На сьогодні сигналізація в квартирі є найбільш надійним методом захисту майна. Навіть наклейка, що об’єкт під охороною, відлякує недосвідчених злодіїв — ніхто не полізе туди, де його точно спіймають. Проте якщо хтось все ж спробує на вашу територію, на пульт охорони надійде сигнал тривоги і протягом 10 хвилин міцні хлопці приїдуть за вашою адресою.

А якщо у вас в комплексі встановлена система відеоспостереження і міцні двері з надійними замками, ймовірність пограбування зводиться до нуля. Тим більше, встановлення відеоспостереження і охоронної сигналізації займає мінімум часу і по вартості не перевищує середньої ціни вечері у хорошому ресторані. На сьогоднішній день найкращою на ринку є сигналізація Ajax. 

Пам’ятайте — захист дому і ваших цінностей лише у ваших руках. Не сподівайтеся на волю випадку, вживайте усі заходи безпеки прямо зараз.

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon