Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Як убезпечити себе від квартирного пограбування?

Пограбування квартири — страшний сон для кожного з нас. Одна лише думка про те, що злочинець може потрапити в квартиру і винести усе найцінніше, поки хазяїв немає вдома, здіймає паніку у нас в голові. Від цих думок ми намагаємося відсахнутися, боячись, що вони притягують незгоди у наше життя. Проте досі є люди, які сподіваються, що це обійде їх стороною. А є ті, хто максимально страхує себе від пограбування.

Статистика квартирних крадіжок демонструє, що лише за минулий рік в Україні було здійснено більше 20 тисяч пограбувань, з яких 7 тисяч випадків грабежів були в Києві. Це число зростає щорічно і рішення лише за вами чи продовжувати сподіватися на чудо, чи вжити необхідних заходів з запобігання пограбуванню вашої оселі. Тому охорона квартир в Києві дуже затребувана.

Сьогодні ми поговоримо про методи захисту свого майна, але перш ніж розпочати, я хочу розповісти якими бувають крадіжки і чого від них очікувати.

Квартирні крадіжки бувають двох типів: випадкові (ривкові) та крадіжки за наводкою.

Випадкова або ривкова крадіжка — це доволі поширене явище серед непрофесійних домушників, які звикли красти дрібниці. Суть такої крадіжки в тому, що злочинцю досить обрати будь-які двері, оцінити складність її злому і прислухатися, чи є хтось вдома. Це не спланований злочин, а скоріше імпульс. Тут не зважають, хто живе за дверима, багаті чи бідні — в обіг йдуть і ті і інші, як пощастить. Тому не думайте, що у вас немає чого красти і ви не привабливі для грабіжника, повірте, він забере усе, що лежить «криво», а інше майно може сильно пошкодити у пошуках чогось більш цінного. Працюють такі злочинці швидко і хаотично. Зазвичай проводять у помешканні до 20 хвилин, якщо ніщо не злякає їх раніше.

Крадіжка за наводкою — чітко спланована операція. Тут вже працюють професіонали і кожен їхній крок чітко спланований. Вони знають, що у вас можна вкрасти, що ви за особистість і коли вас не буде вдома. Грабіжник встановлює стеження за вашою квартирою задовго до пограбування. Цей вид крадіжок більш небезпечний, адже у випадку, якщо ви зруйнуєте план грабіжників і прийдете додому раніше, вони можуть нанести вам фізичну шкоду. Тут ніхто не буде церемонитися з вами, адже злочинець знає, за чим іде, і поки не отримає це він не піде.

Проте хочу вас заспокоїти. Як і в першому, так і в другому випадку пограбування можна попередити, головне знати методи охорони квартири і майна та заходи, які можна втілити для того, щоб у злочинці було менше шансів отримати ваші цінності.

Давайте розглянемо методи захисту житла, і на що варто звернути свою увагу:

1. Броньовані двері та вікна з протизламною системою.

Цей метод не дає 100% гарантію захисту, проте у грабіжника піде більше часу на сам процес проникнення всередину приміщення і є шанс того, що його хтось може помітити і злякати. На жаль, досвід показує, що якщо у грабіжника не вийшло зламати двері сьогодні, він повернеться аби повторити спробу завтра.

2. Якісні замки на дверях.

На броньованих дверях мають бути якісні замки. Навіть якщо ви поставите найдорожчі і найміцініші двері, при наявності слабких замків, вона не допоможе. На сьогоднішній день найбільш надійним замком вважається прихований, для відкриття якого потрібен спеціальний додаток і відбитки пальців.

3. Сейфи

Одразу скажу — недостатньо купити найдорожчий і найміцніший сейф та поставити його вдома. Навіть якщо грабіжник не зможе його відкрити на місці злочину, він забере його з собою. Усе, що ви туди сховаєте, буде так чи інакше конфісковано. 

Тому, купуючи сейф, заздалегідь домовтеся із професійним майстром, щоб той вмонтував його в підлогу чи стіну таким чином, аби його неможливо було дістати, зірвати чи піддіти ломом. Лише у такому випадку сейф буде відмінним місцем для зберігання грошей та інших цінностей.

4. Відеоспостереження

Це чудовий метод для визначення того, встановили за вашим житлом стеження чи ні. Пам’ятайте, що крадіжки за наводкою відбуваються лише після оцінювання вашого житла задовго до злочину. І відеоспостереження допоможе це побачити, тим самим вжити додаткових заходів для безпеки вашої квартири. А якщо камера буде вести запис, то у випадку пограбування, усі матеріали можна буде передати в групу швидкого реагування (ГБР) і поліцію для більш швидкого пошуку злочинця.

5. Охоронна сигналізація

Це мабуть, єдиний надійний спосіб захиститися від пограбування. У той час, як інші заходи лише відтерміновують здійснення крадіжки і відвертають увагу, при наявності сигналізації, ГБР прибуває на місце злочину за лічені хвилини. Охорона квартир в Києві таким методом є найбільш надійною і зменшує ризик бути пограбованим до мінімуму.

Встановлення сигналізації в квартиру не займає багато часу і по вартості дорівнює одному повноцінному обіду, а за ефективністю не зрівняться з жодним іншим методом захисту від крадіжки.

60% клієнтів «Шериф» — це люди, які вже зіштовхнулися з неприємною для них ситуацією (пограбуванням/нападом) і дійшли до висновку, що найкраще буде убезпечити своє майно, а не сподіватися на щасливий збіг обставин. Саме тому вони цінують власну безпеку і довіряють її нам. Ми працюємо лише з найновішими технологіями для ефективної охорони квартир. Київ та інші міста України вже переконалися у нашому професіоналізмі.

Охоронний холдинг «Шериф» не лише захистить ваше майно, але і потурбується про здоров’я і життя вас і ваших близьких.

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon