Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Охорона офісів та інших об’єктів в Ірпені від компанії Шериф

Будь який власник бізнесу, завжди повинен бути впевненим у збереженні безпеки на території яка прямо пропорційна пов’язана з його бізнесом. Ситуації бувають різними: у когось викрадають товар, важливі документи, зі складів і офісів на величезні суми грошей, і це не завжди може бути справа рук професійних грабіжників, але, на жаль, співробітників фірм, що мають вільний доступ до приміщення; комусь не щастить у разі не встановлення датчиків, які реагують на пожежу, потоп, збій електрики, що так само несе за собою втрати, а буває, що просто не вистачає звітності і контролю у вигляді систем відеоспостереження. Компанія «Шериф» вирішила комплексно підійти до вирішення цього питання пропонуючи послугу «Охорона офісних та складських приміщень». Нам довіряють більше 7000 приміщень! Приєднуйся і ти до числа захищених!

Детальніше
 • Лояльні ціни на: за комплексний сервіс вищої якості у комплекті з вашим спокоєм!
 • Договір матеріальної відповідальності: Ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна!
 • Комплексний захист від проникнення: ми можемо забезпечити як контрольно-пропускний режим, СКУД, постійне патрулювання, тривожну кнопку, цілодобовий нагляд, так і охорону додатковими технічними засобами захисту
 • Професійний підхід: Вже 18 років ми охороняємо тисячі об’єктів по Україні. Кваліфікація співробітників, дозволяє забезпечити надійну охорону об’єктів.
 • Аудит: проводимо безкоштовний аудит об’єкта для виявлення слабких місць вашого підприємства з точки зору безпеки, та надаємо комплексне і оптимальне рішення по виявленим недолікам.
icon
Пакет: Охорона офісних і складських приміщень у Розстрочку
АКЦІЯ

Беріть розстрочку на 6 місяців та платіть без %. Пакет включає в себе цілодобову охорону об’єкту технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Акція Платіть без %
від 459 грн в місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Охорона офісних і складських приміщень | AJAX користування + SHERIFF
АКЦІЯ

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Монтаж/налаштування 1499 грн
Від 559 грн/місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Бездротова охорона офісних і складських приміщень | SHERIFF + AJAX

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає цілодобову охорону об’єкта технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Обладнання 5999 грн
від 459 грн в місяць
Залишити заявку

Охорона офісів та інших об’єктів в Ірпені від компанії Шериф

Офіси, магазини, склади, підприємства і території – все це вимагає професійної охорони. Тільки комплексний підхід, спеціальні навички і обладнання допоможуть організувати повну безпеку об’єкта.

Пультова охорона офісів, магазинів, складів і підприємств – один з основних напрямків діяльності компанії Шериф. Шериф є однією з найбільших охоронних фірм в Києві і області, компанію вибирають з-за краще матеріальної бази, професійної підготовки співробітників і індивідуальному підходу.

Головні переваги компанії, це:

 • Власна автобаза, в якій більше 100 машин.
 • Краща технічна база, яка дозволяє зробити охорону складів надійної в будь-яких умовах. Використовуються сучасні провідні та безпровідні пристрої.
 • Тестування обладнання та продуктів перед використанням.
 • Повна матеріальна відповідальність перед замовником. Якщо з вини фірми клієнт зазнав збитків, йому буде виплачена компенсація до 100 000 гривень.
 • Після виклику група прибуває на об’єкт за 4-7 хвилин.

З приватним агентством безпеки охорона магазинів або інших об’єктів стане простим завданням. Фахівці підберуть оптимальне обладнання для кожної ситуації. Компанії довірилися 7000 підприємств і 24 000 фізичних осіб.

Охорона офісу

Охорона підприємств – послуга, яку пропонують багато фірм, але надійне рішення зможе забезпечити перевірена компанія Шериф. Будь-власник бізнесу хоче бути впевнений у безпеці свого об’єкта, в його захист від сторонніх і професійній поведінці співробітників.

Фірма пропонує встановити в офісі такі заходи безпеки:

 • Камери відеоспостереження. Вони потрібні для того, щоб стежити за порядком у приміщеннях і на території, відразу бачити, чи немає там сторонніх, відстежувати виробничий процес і дисципліну співробітників.
 • Пожежна сигналізація. Потрібна за нормами законодавства.
 • Система контролю доступу. Це турнікети (для великих об’єктів), магнітні замки, домофони і відеодомофони. Дозволить обмежити вхід сторонніх на об’єкт.
 • Установка датчиків руху, удару і інших по площі і периметру.
 • Установка сигналізації та підключення її до пульту. Це найнадійніший спосіб захисту.

Вартість охорони офісів починається від 459 грн в місяць. Установка устаткування оплачується додатково. Повний прайс на охоронні послуги доступний в меню сайту, але ви завжди можете скористатися послугою розстрочки.

Пультова охорона магазину

Магазини, особливо ті, які знаходяться на віддалі від торгових центрів, є легкою здобиччю для зловмисників. Тому якісна охоронна сигналізація для магазину необхідна, це дозволить захистити майно і убезпечити співробітників.

Охорона супермаркету і магазину завжди включає в себе:

 • Відеоспостереження. Власники і охорона можуть віддалено стежити за ситуацією на об’єкті.
 • Тривожні кнопки. З їх допомогою персонал може викликати оперативну групу якщо виникла складна ситуація.
 • Система пожежної сигналізації. У разі задимлення або загоряння сигнал надійде на пульт, і буде викликана пожежна бригада.
 • Головний блок сигналізації, який підключається до пульту, і допоміжні датчики.

Ціна охорони магазину починається від 449 грн/місяць. Установка устаткування оплачується окремо, вартість залежно від пакета.

Компанія готова також надати послугу охорона торгового центру, із залученням не тільки технічних засобів, а й фізичної охорони.

Охорона складів в Ірпені

Ще один напрямок діяльності компанії – охорона складів. Склади зазвичай розміщують осторонь від центру або міста, у віддалених місцях, що робить їх привабливими для грабіжників. Знадобиться хороша сигналізація для приміщення, датчики руху, удару, світла, а також відеоспостереження з якісними камерами і міцними кожухами, тривожні кнопки і фізична охорона. Технічна охорона буде цілодобовою, фізичну можна замовляти тільки на нічний час.

У компанії Шериф обирають бездротову сигналізацію Аякс, це сучасне і функціональне рішення. Вартість охорони складу з такою системою складе від 459 до 549 гривень на місяць. Це ціна без фізичної охорони і встановлення обладнання, такі послуги оплачуються індивідуально.

Розгорнути
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з’явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.