Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Охорона квартир і будинків від компанії Шериф

Будь який заміський котедж, приватний будинок і навіть дача несуть у собі підвищену цікавість для любителів швидкої і незаконної наживи. Особливо це актуально для об’єктів, де господарі проживають сезонно або тільки у певні дні. Також на серйозну небезпеку наражаються люди похилого віку і пенсіонери, які навряд чи зможуть перешкодити зловмисникам.

Відсутність власників, огорожа за межами якої не видно, що відбувається на території будинку, віддаленість від сусідів або відсутність їх – це ласий шматок для грабіжників і чудова нагода не поспішати і максимально комфортно для них усунути класичні способи захисту у вигляді решіток, колючого дроту, собак, броньованих дверей і замків. Один з найбільш ефективних способів захисту приватного будинку і прибудинкової території – охоронна сигналізація з подальшим підключенням її до надійного пульта охоронної фірми.

Детальніше
 • Комплексний захист від проникнення: монтаж датчиків та обладнання встановлено таким чином щоб перекрити весь периметр
 • Прибуття групи швидкого реагування в лічені хвилини: В кожному районі міста, постійно патрулюють групи швидкого реагування, дислокація розміщена таким чином, щоб миттєво прибути у необхідну точку
 • Монтаж додаткового обладнання: монтаж протипожежної сигналізації, датчиків задимленості, датчиків затоплення для максимізації захисту.
 • Гарантійне та постгарантійне обслуговування: наші спеціалісти швидко і якісно вирішать різного плану питання, що виникнуть з обладнанням або з охоронною вашого об’єкта.
 • SMS-повідомлення власників будинку у разі спрацювання датчика: в разі спрацювання датчика, на пульт надходить сигнал “тривога”, диспетчер відправляє групу реагування, а вам на мобільний пристрій надходить повідомлення.
 • Договір матеріальної відповідальності: ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна у разі не виконання заявлених нами послуг у договорі.
icon
Пакет: Охорона будинку | AJAX користування + SHERIFF
АКЦІЯ

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Монтаж/налаштування 1499 грн
Абонплата 459 грн в місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Бездротова охорона будинку | SHERIFF + AJAX

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає цілодобову охорону приватного будинку технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Обладнання 5999 грн
Абонплата 359 грн/місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Охорона квартири в Розстрочку
АКЦІЯ

Беріть розстрочку на 4 місяця та платіть без %. Пакет включає в себе цілодобову охорону будинку технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Акція Платіть без %
від 359 грн в місяць
Залишити заявку

Охорона квартир і будинків в Ірпені від компанії Шериф

Для того, щоб забезпечити повну безпеку квартирі або будинку, потрібно скористатися професійними послугами охоронного агентства. Тільки комплексний підхід допоможе захистити ваш будинок і майно.

Охорона квартир в Ірпені – ключова послуга агентства Шериф. Це одна з найбільших фірм в Україні, яка надає повний перелік послуг для захисту. Навіть найміцніші двері, вікна і хороші замки не можуть гарантувати безпеку на 100%.

Але в квартирах рівень безпеки все ж вище, поруч сусіди, доступ в під’їзд обмежений. Охорона приватного будинку – більш складне завдання, оскільки саме дачі й приватні котеджі найчастіше приваблюють зловмисників. Тут необхідний високий паркан, який відгородить будинок від сторонніх, сигналізація й різноманітні датчики руху. Професійні засоби допоможуть запобігти проникненню сторонніх і захистити майно.

Кращий варіант – пультова охорона будинків в Київській області. Таку послугу теж надає охоронне агентство Шериф, яке працює не тільки в столиці, але і в передмісті Києва.

Ви можете встановити сигналізацію, підключити її до пульта і завжди відчувати себе в безпеці.

Що входить в послуги охорони квартири?

Охоронне агентство надає комплексні послуги для квартир, будинків і підприємств. В послуги охорони квартири входять:

 • Підбір обладнання для кожного клієнта індивідуально.
 • Установка охоронної сигналізації в квартирі.
 • Установка додаткового обладнання. Це може бути пожежна сигналізація, датчики руху, задимлення, затоплення.
 • Гарантійне та післягарантійне обслуговування. Фахівці фірми налаштують і полагодять обладнання при необхідності.
 • Договір матеріальну відповідальність, відповідно до якого збитки клієнта компенсує охоронне агентство. Сума компенсації може досягати 100 000 гривень.
 • Прибуття групи швидкого реагування в разі небезпечних ситуацій.

Пультова охорона квартир в Ірпені – кращий спосіб захистити нерухомість. Принцип роботи простий: при виникненні небезпеки, спрацьовує сигналізація, від якої інформація подається на пульт охоронної фірми. Диспетчер відразу ж викликає групу швидкого реагування. Час прибуття – до 8 хвилин, так як фахівці постійно патрулюють райони.

Фахівці підберуть найкращі охоронні системи для квартири.

Що пропонує “Шериф” для охорони приватних будинків і квартир?

Компанія Шериф пропонує великий вибір послуг для формування охоронної системи будинку. Великий вибір обладнання дозволить захистити будинок всередині і зовні.

Найчастіше домашня охоронна система – це комплект обладнання Аякс. У нього входить сигналізація, тривожні кнопки, детектори руху, світла, удару, розбитого скла, диму, вогню та інших. Також в комплекті тривожні кнопки, які дозволяють швидко викликати групу реагування. Також доповнити систему можна відеоспостереженням і пожежною сигналізацією.

Система сигналізації для будинку спрацьовує миттєво, якщо один з датчиків відреагував на небезпеку. Вона подає сигнал не тільки на пульт охоронної фірми, а й відправляє СМС-повідомлення власнику.

Охоронна фірма Шериф пропонує підібрати комплект обладнання індивідуально для вас, і несе всю відповідальність за подію вдома. Якщо група не встигла на виїзд, і клієнт зазнав збитків, вони будуть компенсовані.

Рекомендуємо поставити квартиру на охорону в Ірпені й не турбуватися про неї під час вашої відсутності.

Скільки коштує поставити сигналізацію в квартиру і в будинок в Ірпені?

Вартість охорони квартири визначається індивідуально, вона залежить від кількості послуг, вибраного обладнання. Компанія Шериф пропонує такі пакети послуг:

 • Охорона квартири в розстрочку. Включає в себе цілодобову охорону сигналізацією і датчиками, виїзд групи швидкого реагування і установку тривожних кнопок. Оплачувати установку обладнання і обслуговування можна в розстрочку. Вартість місяця складе 359 грн, при цьому перші 4 місяці йдуть за зниженою ціною.
 • Охорона житла за допомогою Аякс. Пакет включає базовий комплект обладнання Аякс, охорону за допомогою технічних засобів і сигнал тривоги. Вартість установки 6159 грн, вартість обслуговування – 449 грн. У вартість входить сигналізація для приватного будинку.

За акцією, яка зараз проходить в компанії, установка квартирної сигналізації в Ірпені обійдеться в 1600 грн, деталі потрібно уточнювати у менеджерів.

Розгорнути
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з’явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.