Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Пультова охорона в Ірпені від компанії Шериф

Пультова охорона в Ірпені від компанії Шериф

Кращий спосіб захистити квартиру, будинок, офіс або магазин – скористатися професійними послугами охоронних агентств. Охоронна фірма в Ірпені забезпечить комплексний підхід для захисту вашого майна. Компанія Шериф працює по Києву і області, має філіали в інших містах, це одна з найбільших охоронних організацій в Україні. Фахівці постійно патрулюють території, щоб швидко приїжджати на будь-який виклик.

Пультова охорона – оптимальне рішення для забезпечення безпеки. Такий спосіб передбачає, що сигналізація, встановлена ​​на об’єкті, підключається до пульту в офісі охоронної фірми. При спрацюванні сигналізації, інформація про подію передається диспетчеру охоронної фірми, який викликає оперативну групу при необхідності. Рішення приймається протягом 30 секунд, а група прибуває на місце за 4-7 хвилин. Компанія Шериф надає надійні охоронні послуги фізичним та юридичним особам.

Чому обирають Шериф

Компанія обслуговує 7000 офісів, магазинів і складів, і більше 20 000 приватних клієнтів. Це охоронне агентство в Ірпені вважається самим надійним і професійним, тут працюють найкращі фахівці, розробляються сучасні технології. Чотири роки поспіль охоронна компанія Шериф отримує премію року.

Кілька причин на користь фірми:

  • Власний автопарк, в якому понад 100 сучасних автомобілів по всій Україні.
  • Швидкість реагування і командна робота. Оператор приймає рішення за 30 секунд, і вже через 4-7 хвилини група може бути на місці.
  • Повна матеріальна відповідальність. Якщо група не встигла на виклик вчасно, і клієнт зазнав збитків, то фірма компенсує їх на суму від 5 000 до 100 000 гривень.
  • Сучасна технологічна база. Фахівці використовують найкраще обладнання, яке перевіряється перед установкою.

Вартість охорони при цьому залишається доступною, клієнтам пропонують різні пакети і послугу розстрочки.

Скільки коштує пультова охорона від Шериф

Ціни на послуги охорони залежатимуть від кількості і типу обраного обладнання. Наведемо деякі тарифи:

  • Охорона квартири з сигналізацією Аякс. Вартість місяця обслуговування складе від 359 до 459 гривень. Установка устаткування обходиться в 1499 грн або в 6159 грн, в залежності від послуг і кількості елементів системи. Доступна оплата в розстрочку.
  • Охорона приватного будинку обійдеться 459-559 гривень на місяць. Установка устаткування оплачується окремо. Також компанія пропонує підключення по акції, при якій на 4 місяці діють пільгові умови.
  • Послуги пультової охорони в кафе і ресторанах будуть коштувати від 599 до 699 гривень на місяць.
  • Охорона магазинів і складів коштує від 459 до 559 гривень на місяць.

На всі об’єкти можна замовити послугу охорони в розстрочку. При цьому клієнт платить 359 гривень на місяць, пультова охорона в Київській області доступна кожному.

Установка охоронної сигналізації в Ірпені

Співробітники компанії Шериф комплексно підходять до охорони об’єктів. Перед тим, як буде виконана установка охоронних систем, проводиться безкоштовний аудит, з метою виявити слабкі сторони об’єкта. Після цього підбирається індивідуальний комплект обладнання, вибираються датчики під ваші потреби, і встановлюється охоронна сигналізація в Ірпені. Потім підписується договір, і сигналізація підключається до пульту охорони.

Монтаж охоронної сигналізації в Ірпені займає 1 день, виконується відразу після оформлення замовлення. Співробітники розкажуть, як налаштувати і використовувати обладнання і забезпечать гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Розгорнути
icon

Оберіть тип об’єкта для охорони

Охорона квартир і будинків в Ірпені

Щоб забезпечити своєму житлу повну безпеку, слід вибрати надійні двері, хороший замок і хороші вікна. Але найкращий варіант – це пультова охорона квартир.

Охорона офісів і магазинів в Ірпені

Пультова охорона офісів – послуга, яка передбачає установку охоронної сигналізації та датчиків, і підключення системи безпеки до пульту охоронної компанії

Вас зацікавила охорона від компанії “Шериф”?
Замовити
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з’явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.