Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Інноваційні методи захисту приміщення від пограбування

За статистикою, пограбування — один із найпоширеніших видів злочинів. Особливо поширені квартирні пограбування і у кожного є знайомий, друг або родич, який від цього постраждав. Тому багато людей стали усе частіше ставити собі запитання — як убезпечити себе від крадія та вберегти своє майно.

Світ розвивається і тепер є багато зручних, простих у використанні пристроїв, які до того ж недорого коштують. Тому сьогодні я розповім про найбільш актуальні методи захисту і чим вони будуть корисні. 

1. Відеоспостереження через телефон.

Камери відеонагляду — чудовий метод моніторингу стану приміщення з будь-якої точки світу. Достатньо встановити камери відеоспостереження і підключити їх до смартфона чи комп’ютера. Ви будете в курсі подій і зможете вчасно відреагувати на будь-яку ситуацію. А якщо ваша квартира підключена до пульта охоронної компанії, то можете прямо в телефоні відправити сигнал тривоги, якщо будете бачити щось підозріле. Навіть якщо перебуваєте за кордоном.

2. Сигналізація.

Є багато різновидів сигналізацій. Якщо це «ревун», то при будь-якій спробі зламу він вмикає гучну сирену, яку буде чути в радіусі 100 метрів. Якщо сигнал і не налякає злодія, то точно приверне увагу оточуючих.

Найкращою інноваційною системою є сигналізація Ajax. Можливість безпровідної роботи дуже спрощує її використання. Встановлюєте спеціальний додаток на смартфон і при спрацюванні якого-небудь з датчиків, ви моментально отримаєте сповіщення з інформацією про виникнення потенційно небезпечної ситуації, а значить зможете вчасно на неї відреагувати.

Охоронну сигналізацію можна підключити до пультової охорони. У цьому випадку, коли хтось захоче проникнути у ваше приміщення, на пульт охорони надійде сигнал тривоги, після чого екіпаж з озброєними хлопцями виїжджає на вказану адресу і здійснює затримання злочинця.

Крім датчиків руху та злому вікон (на які зазвичай реагує охоронна сигналізація) у сучасних пристроях є також протипожежні датчики і захист від потопу. Тобто вони допомагають слідкувати за безпекою в квартирі не лише в контексті крадіїв, а й від інших бід.

3. GPS трекер.

Це невеликий маячок, який сповіщає про місце перебування об’єкта, на який був встановлений. Це може бути сейф, машина чи будь-який цінний об’єкт, який потрапляє у категорію ризику. Якщо сейф уносять — у вас є інформація куди саме.

Окремо варто сказати, що GPS-трекери бувають не лише для сейфів і авто, але і для людей. Це спеціальні браслети, які дозволяють слідкувати за місцем знаходження, наприклад, вашої дитини. І у випадку небезпеки він може натиснути на кнопку на браслеті, аби до місця його перебування приїхала спеціальна охорона і знешкодила будь-яку конфліктну ситуацію. 

Усі ці методи хороші по-своєму, а у сукупності забезпечують повний захист.

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon