Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

GPS трекер: що це і навіщо потрібно?

Останнім часом стало багато згадок GPS-трекерів, адже покращується підхід до особистої безпеки і більше зростає рівень турботи про близьких на фоні загальної тривожності. Чи варто особисто вам використовувати трекер? Це рішення ви ухвалите для себе наприкінці. Проте для початку розберемося, що це таке?

GPS трекер — пристрій прийому-передачі даних для супутникового контролю людей, авто чи інших об’єктів, до яких він прикріплений. Простими словами — це маячок, завдяки якому можна дуже точно визначити місцезнаходження того чи іншого об’єкта. 

Так все таки, у яких випадках він необхідний? Давайте по пунктах:

1. GPS трекер для авто.

Уявіть, що злочинець вирішив викрасти ваше авто. З великою ймовірністю він легко це зробить, якщо достатньо досвідчений. Далі вашу машину просто розберуть на запчастини і продадуть. Яка ймовірність тго, що ви знайдете авто раніше, ніж це відбудеться? На жаль, мізерна. Проте, якщо на вашому авто буде встановлений GPS трекер, ви за лічені хвилини з максимальною точністю визначите його місцезнаходження. І тоді вже зможете разом з поліцією чи охороною не лише забрати авто, але і покарати злочинця.

2. GPS трекер для дітей.

Усі ми знаємо, що за дітьми треба ретельно дивитися. Проте і фізично контролювати кожен крок дитини практично неможливо. Дитина може зникнути з вашого поля зору, навіть якщо ви щойно тримали її за руку. Наприклад, її легко загубити у натовпі. А може бути ситуація, що він чи вона вчасно не повернувся зі школи, а телефон відключений. Варіантів дуже багато. Проте факт лишається фактом — ви завжди переймаєтеся за дитину і хотіли би знати, де він знаходиться. Тому спеціальний GPS трекер для дітей, який зазвичай носиться як браслет — це найкращий спосіб завжди знати де ваша дитина, навіть якщо у неї вимкнений телефон.

3. GPS трекер для собак.

Розірвався повідок, собака вирвався і втік, хтось з недобрих людей захотів вкрасти собаку та інше. Одягнувши спеціальний GPS трекер на ошийник вашого чотириногого друга, ви з легкістю зможете визначити його місцезнаходження.

4. GPS трекер в сейф.

Якщо у вас є сейф, який не прикручено до підлоги і стіни, то злочинець легко може його унести. Це стосується і сейфа в офісі з документацією, який може бути захоплений конкурентами або рейдерами. Аби легко знайти, куди сейф унесли, всередину можна прикріпити гпс трекер.

Підіб’ємо підсумки. GPS трекер — це потрібна річ для кожного, хто переймається за своє майно та безпеку своїх близьких. Використовувати його можна не лише у цих прикладах — можливо, у вас є родич похилого віку з деменцією, якому легко загубитися або ви хочете поставити GPS трекер на велосипед. Хтось робить GPS трекер своими руками, а хтось купує. Вибір за вами. У будь-якому випадку, якщо ви турбуєтеся про безпеку себе і своїх близьких, це може бути метод, який підійде вам найкраще.

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon