Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

ГМР підрозділ спеціального призначення (Частина 1)

Вони стріляли з пістолета не мружачись, виживали в диких умовах, могли самотужки впоратися з бандою злочинців. Сильвестр Сталлоне в ролі Роккі Бальбоа і Рембо, Жан-Клод Ван Дамм у фільмах «Універсальний солдат» і «Важка мішень», Дольф Лундгрен в «Карателі» – герої бойовиків 80-90-х років стали кумирами для мільйонів хлопців. Деякі з них пронесли мрію бути такими ж, як їхні кумири, через багато років. І ось зараз їх професія викликає почуття непідробної гордості в колі сім’ї та друзів. Ці хлопці сильні, спритні, розумні, завжди поспішають на допомогу, виручають з біди і борються зі злочинцями. Вони – співробітники елітного підрозділу охорони під назвою «Група мобільного реагування».

Зазвичай в юнацтві хлопці мріють стати сильними і сміливими. Ходять в тренажерний зал, качають м’язи, міркують про майбутні досягнення та перемоги. Не ставши професійними спортсменами, багато хто знаходить себе в професії охоронця, в якій відмінно можна проявити основні якості, дані чоловікові від природи. Кращі охоронці, прагнучи до більшого, підвищують свою кваліфікацію, отримують більш високий розряд, а значить, починають краще заробляти. Межею мрій стає місце в групі мобільного реагування або ж робота особистого охоронця у якої-небудь зірки шоу-бізнесу.

Звичайно ж, одного бажання працювати в елітному підрозділі охорони буде недостатньо. Охоронцями групи мобільного реагування за один день не стають. В будь-якій справі вищий ступінь майстерності досягається щоденною копіткою і старанною працею. Так і в охоронній справі – щоб піднятися на вищий щабель професіоналізму людині потрібно багато працювати над собою.

Хто він – співробітник ГМР?

У Холдингу охоронних підприємств «Шериф» проводять ретельний відбір кандидатів на вакантні місця в групах мобільного реагування, оскільки цим співробітникам довіряється найцінніше – збереження життя і майна людей. Тому на цих посадах повинні бути кращі охоронці, свого роду «обрані», здатні чітко діяти і приймати правильні рішення в самих різних ситуаціях. Як і бійці спецназу, охоронці групи мобільного реагування повинні бути добре розвинуті не тільки фізично, а й інтелектуально. Адже однією силою м’язів не вдасться вирішити складну ситуацію, а вміння швидко бігати не допоможе зорієнтуватися на місцевості.

Отримавши резюме або телефонний дзвінок від претендента, співробітник відділу кадрів з’ясовує його вік, фізичні дані та досвід роботи. Майбутній співробітник ГМР від початку повинен відповідати кільком жорстким вимогам: вік від 18 до 40 років, зріст не менше 175 см, вага не менше 75 кг. Якщо охоронець підходить за цими параметрами, його запрошують на співбесіду в охоронну компанію.

Під час першого етапу відбору – співбесіди співробітник відділу кадрів вже може скласти якийсь психологічний портрет кандидата. Цікавлячись ставленням до військового обов’язку і спорту, можна судити про характер і певні життєві принципи людини. Розповідь про попередні місця роботи і обов’язки на займаних посадах розкриє його ставлення до професії та роботи в колективі. А такі нюанси як наявність водійського посвідчення та досвіду водіння автомобіля в м. Києві, наявність дозволу на носіння та зберігання травматичної зброї скажуть про перспективність цього кандидата.

«Якщо кандидат візуально і за своїми морально-діловими якостями підходить компанії, то він повинен пройти наступний етап відбору. Це будуть заліки по загальній фізичній підготовці та психологічне тестування. Щоб переконатися на 100% в тому, що людина дійсно готова до цієї роботи, вона проходить особливий курс підготовки. Для подальшого прийому на роботу охоронець зобов’язаний пройти медичний огляд і підтвердити, що він цілком здоровий, а також надати довідку про несудимість», – підкреслив генеральний директор Холдингу охоронних підприємств «Шериф» Дмитро Стрижов.

Після того, як в бесіді були узгоджені умови найму, і між роботодавцем і кандидатом виникла обопільна зацікавленість, настає, мабуть, найважливіший період, момент істини, – коли охоронець потрапляє в підготовчу групу на стажування.

Процес стажування

Якраз тут, на стажуванні, хлопці до кінця усвідомлюють, наскільки вони відповідають заявленій посаді охоронця ГМР. Керівництво компанії «Шериф» розробило спеціальний курс підготовки охоронців в групу мобільного реагування. Він дозволяє провести якісний відбір кандидатів за фізичними даними, психологічними та морально-етичними якостями. Навчання для кандидата абсолютно безкоштовне. Заняття тривають 5 днів на базі навчального центру Холдингу «Шериф».

В групу для стажування зазвичай набирають 10-12 осіб. Спершу кандидатам багато розповідають про компанію «Шериф», її досягнення, можливості у сфері охоронної діяльності та в громадському житті міста. Охоронцям надають інформацію про умови оплати праці, заохочення та преміювання при підтвердженні 3, 4 і 5-го розрядів, про мотиваційні програми. Потім група відправляється в спортивний зал для занять з досвідченим тренером.

На другому етапі відбору кандидати мають довести, що знаходяться у відмінній фізичній формі. Залік із загальної фізичної підготовки включає в себе 6 традиційних вправ:

  • стрибки на скакалці,
  • підтягування на перекладині,
  • віджимання на брусах,
  • віджимання від підлоги,
  • підняття тулуба з положення лежачи,
  • поштовх гирі вагою 24 кг.

Ніяких поблажок тут не дають: не виконавши певні нормативи, людина, на жаль, може розраховувати лише на посаду охоронця на звичайних об’єктах. При бажанні її візьмуть на стажування в Департамент фізичної охорони. А ось про кар’єру співробітника ГМР можуть реально думати ті, хто набрав не менше 200 балів і мають потенціал для майбутнього фізичного розвитку. Таких кандидатів запрошують для оформлення документів для подальшого проходження стажування за напрямком охоронець ГМР.

«Період стажування для людини, яка хоче стати частиною елітного підрозділу охорони, насправді дуже важливий і необхідний. Це час, як лакмусовий папір, дає можливість розкрити потенціал людини, дізнатися його істинні мотиви. Крім того, відбувається обопільний обмін інформацією: завдяки психологічному тестуванню ми знайомимося з кандидатом, а він, в свою чергу, дуже багато дізнається про специфіку та умови роботи в нашій компанії», – говорить керівник охоронної компанії «Шериф» Дмитро Стрижов.

Під час стажування майбутні співробітники «Шерифа» суттєво поповнюють багаж своїх знань. В першу чергу у них відбувається знайомство з майбутньою спеціальністю – молоді люди вивчають і обговорюють інструкції по діям охоронців ГБР. Для здачі заліків на 3-й розряд охоронця вони проходять білети. Обов’язковим є вивчення видів і принципів роботи охоронної сигналізації, психологічних аспектів безпечної поведінки та поведінки під час спілкування та опитування громадян.

Крім того, на семінарах для стажистів викладають курс лекцій, де вони дізнаються про правила застосування спеціальних засобів та заходів фізичного впливу, правилах поводження із зброєю, про порядок затримання правопорушників та передачі їх правоохоронним органам, порядку супроводження інкасатора. Кожен охоронець ГМР також повинен знати, як надати першу долікарську допомогу і дотримуватися правил пожежної безпеки.

Паралельно з придбанням теоретичних знань, на практиці охоронці пізнають основи давньої боротьби «панкратіон», яка, на думку керівництва компанії «Шериф», є найкращим базовим курсом підготовки для співробітників ГМР.

Доля кандидатів на посаду охоронця ГМР вирішується на третьому, завершальному, етапі відбору. В останній день стажування всі претенденти здають залік по загальній фізичній підготовці, який відповідає 4-му розряду. Тим, хто не набрав необхідні 240 балів, або не відповідає вимогам до працівників елітного підрозділу компанії «Шериф», пропонують спробувати себе на посаді охоронця об’єкта «Преміум».

Перш, ніж приступити до роботи, майбутні співробітники ГМР проходять інструктаж з начальником групи реагування, співбесіду з працівником Департаменту безпеки та оформлення на роботу в Департаменті персоналу. Лише після цього їм видається формений одяг та визначається графік чергування.

Однак, ставши частиною елітної команди «Шерифа», співробітники ГМР не спочивають на лаврах – для них все найскладніше і найцікавіше тільки починається. Адже попереду 2 місяці випробувального терміну.

За цей час вони повинні представити всі необхідні довідки, здати залік на знання функціональних обов’язків на 2-й розряд і іспит по квитках на 3-й розряд. Хоча це – не межа кар’єрних мрій для охоронця. У кожного є можливість розвиватися і далі, а саме, скласти іспит на 5-й розряд охоронця, який включає в себе спеціальний курс боротьби «панкратіон». Вищий розряд дає можливість отримувати більшу заробітну плату і приймати участь в змаганнях з «панкратіону».

Рекомендуємо ознайомитися зі статтею: ГМР підрозділ спеціального призначення (Частина 2)

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon