Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Дверні замки. На що варто звернути увагу при виборі.

В теперішній час існує безліч замикаючих пристроїв, які можна кваліфікувати за наступними параметрами: за призначенням – замикаючі та фіксуючо-замикаючі, за принципом роботи – сувальдні та циліндричні, та за способом установки – врізані, вкладні, навісні та накладні.

Дверні замки можуть бути без змінних деталей та із змінними. Важко підібрати замок самостійно. Тільки кваліфікований майстер зможе правильно підібрати дверний замок, оцінити вагу, матеріал виготовлення, конструктивні особливості дверей, місце положення. Замок повинен бути надійний, стійкий до вилому, який буде слугувати довго, буде комфортним у користуванні.

Нажаль, будь який замок можна виламати. Все залежить від витраченого часу та шуму при цьому. Саме за цими параметрами і оцінюється зламаність замка. Чим краще замок, тим довше та голосніше його будуть виламувати, а це допоможе сусідам помітити несанкціонований доступ та визвати міліцію. Оскільки крадії спеціалізуються на одному типі замка, краще ставити на двері замки двох різних систем , або комбіновані.

Останнього часу набувають популярності електронні замки, що широко розповсюджені в офісах великих компаній. Такі замки підходять для інтенсивного руху. Інколи зустрічаються у приватних квартирах.

Обираючи надійний замок, не забувайте про якісні двері та про те, як правильно їх встановлювати.

Циліндровий сувальдний замок (хрестоподібний)Час бесшумного взлому замка злодієм 1 хвилина.Не дивлячись на непогану секретність, взломостійкість замка дуже низька. Виламується такий замок звичайною хрестоподібною викруткою. Замки цього типу призначені для приміщення, які не мають матеріальні цінності. Наявність такого замка в квартирній двері не захищає її, а навпаки приваблює крадія простотою вилому..
Циліндровий штифтовий замок (англійський замок)Час безшумного взлому замка злодієм 2-3 хвилини.Секретність замка з таким ключем – одна із самих низьких. Виламується такий замок всіма відомими засобами.  Найпростіший – підбір ключа.Замки даного типу призначені для приміщень, які не мають матеріальні цінності. Наявність такого замка в квартирній двері не захищає її, а навпаки приваблює крадія простотою вилому.Ключ можна сміливо залишати біля дверей під килимом
Циліндровий дисковий замокЧас безшумного взлому замка злодієм 2-3 хвилини.Замки з таким ключом почали випускатися у нас по ліцензії фірми ABLOY в кінці 70-х років. Але на відмуну від ABLOY наші замки робилися та робляться спрощенним методом, за технологію порошкової металургії. Секретність замка хороша, але взламується він простим слюсарним інструментом. Якщо такий замок злодій бачить у квартирній двері, він навпаки приваблює вора простотою взлому.
Циліндровый дисковый замок ABLOYЧас взлому замка злочинцем із значним шумом 10-15 хвилин.На ключі обов’язково повинен бути напис ABLOY. Відмінна якість виготовлення, дуже довгий строк служби. Хороша секретність. Добра взламостійкість, але на сьогоднішній день не достатня.Такий замок добре підходить для громадських приміщень із інтенсивною експлуатацією замка. Взламується за допомогою звичайного слюсарного інструменту.
Циліндровий, штифтовий замок (замок з перфарованими ключами або ключами із лазерною заточкою)Час безшумного встриття замка квартирним вором: без захисної накладки 2-3 хвилини, та 30-40 хвилин із значним шумом із захисною накладкою. Час взлому замка відмичками 5-10 хвилин.Найчастіше споживачі вибирають недорогі замки виробництва Китаю та Туреччини. Але у звязку із частими пошкодженнями краще обирати європейських виробників (CISA, MOTTURA, ABUS)Замки даного типу рекомендуються в доповнення до основного замку. Секретність таких замків середня. Можливе взлом відмичками. Найрозповсюдженіший засіб взлому – виламування циліндра із замка із допомогою звичайного розвідного ключа.Найпоширеніший спосіб взлому – виламування циліндра із замку за допомогою звичайного розвідного ключа.Рекомендується встановлювати такі замки в комплекті зі спеціальним захистом циліндра – так званої броненакладкой.
Циліндровий штифтовий замокЧас взлому замку злочинцями спеціальним інструментом (відмички) не визначено. Час безшумного відкриття замку без захисної накладки 2-3 хвилини, і 30 – 40 хвилин зі значним шумом із захисною накладкою.
Якщо у вас встановлений подібний замок, можете спати спокійно. Поки не визначено випадків взлому таких замків ніякими спеціальними інструментами (відмичками). Також позитивним є те, що дублікат ключа можна замовити тільки при наявності спеціальної ідентифікаційної карти в сервіс центрі у дилера, а в деяких моделях тільки на заводі-виробника.
Замки даного типу рекомендується встановлювати в приміщеннях, що мають значні матеріальні цінності. Слабким місцем таких замків є можливість вибивання, виламування циліндра за допомогою звичайного слюсарного інструменту. Рекомендується встановлювати такі замки тільки в комплекті зі спеціальним захистом циліндра.
Сувальдні замки (сейфовий замок)Час відкриття замку злодієм за допомогою відмичок: 15 – 120 хвилин.
Імпортні замки відрізняються більш стабільною якістю, ніж вітчизняні, хоча останні теж досить взломостійкі і рекомендуються в якості ідеального рішення для бюджетної двері. Багато з імпортних замків забезпечені помилковими пазами – “пастками” для протидії розкриттю відмичками. Загальним недоліком такого виду замків є простота зняття дубліката ключа по зліпку.
Переваги сувальдних замків:
1. Висока надійність і довговічність завдяки відносно великим розмірам механізму секретності
2. Складність розтину силовими способами, наприклад, висвердлюванням
Недоліки сувальдних замків:
1. Досить великі ключі (чим більше сувальд, тим більше борідка ключа)
3. Можливість розтину підбором відмичок (що є, однак, тільки дуже кваліфікованим зломщикам)
2. Сувальдні замки закриваються з обох сторін тільки ключем, що не завжди зручно в повсякденному використанні
Євроциліндри высокого захистуЧас відкриття замку злочинцями спеціальним інструментом (відмички) не зазначено. Час безшумного відкриття замку без захисної накладки 2-3 хвилини, і 30 – 40 хвилин зі значним шумом із захисною накладкою.В ямкових циліндрах KALE і CISA ASTRAL є твердосплавні вставки в торці циліндра, в циліндрах CISA і MOTTURA перший пін виконаний також з твердого сплаву, що дає замку захист від висвердлювання. У найдорожчих і досконалих циліндрах передбачені потужні твердосплавні вставки (CISA RS3) або пружинні вставки (MOTTURA), що захищають від виламування, або додатковий титановий корпус ABUS і багато іншого. Ямкові циліндри або перфоровані більшою секретністю (KALE – близько 1 млн. Комбінацій, CISA ASTRAL – 1,6 млн. Комбінацій, ISEO- 1,5 млн. Комбінацій, MUL-T-LOCK – 2 млн. Комбінацій, VACHETTE -1,8 млн. комбінацій, АSIХ – 1,3 млн. комбінацій підбору ключів). Розкрити їх відмичками здатні тільки професіонали.Циліндри з плаваючим елементом, з магнітними вставками, а також посиленням корпусу – це найвищий ступінь секретності. Плаваючий елемент або магнітна вставка в ключі циліндрів займає всередині циліндра певне положення, яке неможливо дізнатися, зробивши зліпок з ключа. Такий циліндр абсолютно неможливо розкрити відмичкою (принаймні, таких випадків ще не було). Неможливо і підробити ключ, так як заготовки до нього є тільки на заводі і ключ можна виготовити тільки на комп’ютеризованому верстаті при пред’явленні пластикової картки з його кодом.Слабким місцем таких замків є можливість вибивання, виламування циліндра (личинки) за допомогою звичайного слюсарного інструменту. Рекомендується встановлювати такі замки тільки в комплекті зі спеціальним захистом циліндра..
Комбіновані замкиЧас відкриття замку злодієм: 60 – 180 хвилин.Комбінованими називаються замки, в яких в одному тілі замку скомбіновані дві системи. Комбінований замок може бути двухсувальдной, двоциліндрової або сувальдной і циліндричної систем, в свою чергу вони поділяються на незалежні і залежні (одна система блокує іншу). Всі вони основні (ставляться як основний замок під ручку). Також ці замки можуть бути зі змінними механізмами (тобто зі змінною секреткою).

Ми розглянули в даній статті найпоширеніші види замків і з’ясували, що всі замки взламуються. Різниця полягає лише в часі та кількості шуму. Щоб уникнути несанкціонованого проникнення, необхідно використовувати комплексні рішення фахівців. Оптимальним буде тандем «комбінований замок» + «сигналізація». Найчастіше саме наявність сигналізації в квартирі відлякує злодія і дає гарантію цілісності та збереження вашого житла.

Спроби самостійно вирішити питання безпеки призводять до створення сприятливих для злодія умов, а для вас – неприємних наслідків. У будь-якому випадку рівень довіри до охоронної компанії на ринку повинен бути достатнім для прийняття рішення.

Не ризикуйте своїм майном, звертайтеся до професіоналів!

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon