Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Доставка, оплата, обмін та повернення товару/обладнання

ДОСТАВКА

Доставка замовлень по Україні здійснюється протягом 5-7 робочих днів, в залежності від наявності, а також кількості одиниць в замовленні.  Всю детальну інформацію Ви зможете уточнити у менеджера Шериф.

Способи отримання обладнання

1.Самовивоз зі складу “Нової поштою”.  За тарифами перевізника

Увага!  Згідно умов самовивозу, посилка може зберігатися на складі служби доставки 5 робочих днів.  Якщо в зазначений термін посилка не буде затребувана одержувачем, замовлення буде повернено в компанію ШЕРИФ.

2. Кур’єрська доставка до двері

Кур’єр доставить посилку за вказаною вами адресою у зручний для вас час.  Вартість кур’єрської доставки – згідно з тарифами оператора.

 ОПЛАТА

 Ми пропонуємо наступні способи оплати:

• Готівкою кур’єру при отриманні товару
• Готівкою у відділенні «Нова Пошта» при отриманні товару
• Оплата за допомогою карт Visa / MasterCard через наш термінал на сайті

ПОВЕРНЕННЯ

Повернення товару належної якості

Повернення обладнання належної якості можливий за умови збереження його товарного вигляду (упаковка, пломби, ярлики) і споживчих властивостей, а також документа, що підтверджує факт покупки і оплати (товарна накладна, видаткова накладна або довіреність).

Повернення товару неналежної якості

Під товаром неналежної якості мається на увазі товар з явним дефектом, а також товар, який не відповідає замовленням або не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей.

Якщо вам був переданий товар неналежної якості, щоб ми змогли повернути вам гроші, будь ласка – оформите онлайн-заяву на повернення.Після розгляду заяви з вами зв’яжеться оператор служби клієнтської підтримки для підтвердження повернення.

Повернення грошових коштів здійснюється протягом 14 днів з моменту повернення товару на відділення здійснюється на банківську картку клієнта магазину.

ВАЖЛИВО!

Холдинг ШЕРИФ не несе відповідальності за затримку повернення товару та грошових коштів, викликану роботою служб доставки, пошти і банків.