(044) 500 1 911
(067) 218 0 911
(093) 091 0 911
(050) 413 0 911

Звернення директора

Шановні друзі!

Саме так хочеться називати кожного з тих, хто довірив або тільки планує довірити нам одну з найбільших цінностей у світі – безпека. Для нашої компанії ваш вибір – величезна честь, яку ми прагнемо виправдати. Це основа для стабільної роботи і стимул для подальшого розвитку нашої компанії.

ДМИТРО СТРИЖОВ, генеральний директор Холдингу охоронних підприємств « Шериф »
Наша головна мета – забезпечити вашу особисту і комерційну безпеку на найвищому професійному та якісному рівні. Щоб ви відчували себе в цілковитій безпеці, а значить, з упевненістю дивилися в майбутнє, ми використовуємо весь свій арсенал: знання, досвід, ресурси.

З перших днів існування діяльність нашої компанії ґрунтується на орієнтації на клієнта, професіоналізмі та русі вперед. Саме ці принципи вивели нас в лідери охоронного бізнесу України.

Орієнтація на клієнта. Наше завдання зробити ваш бізнес успішніше, захистивши від можливих загроз. Ми цінуємо кожного клієнта, адже працюємо для вас і заради вас.

Наш девіз: « ЗАХИЩАТИ ТА ОХОРОНЯТИ».

Професіоналізм. Цю якість у людях ми цінуємо високо, оскільки вважаємо, що тільки на професійному і сумлінному підході тримається будь-яка справа. Тому ми приділяємо велику увагу навчанню нашого персоналу і підвищенню його кваліфікації.
Рух вперед.  Прагнення до досконалості є основою для нашого розвитку, яке, по суті, не має меж. «Той, хто не дивиться вперед, опиняється позаду», – сказав Ф. Герберт. Для нас неприйнятна така доля, тому ми обрали чітку позицію в прагненні стати основоположниками майбутніх стандартів у наданні охоронних послуг, впроваджувати нові методи роботи і робити це якісно .

Дякуємо за вашу довіру і вибір!


ДМИТРО СТРИЖОВ,
генеральний директор
Холдингу охоронних підприємств « Шериф »

Дивітся також:

Tags
"Шериф" забезпечує безпеку на змаганнях з велоспорту Race Horizon Park 2015 Акт технічної укріпленості Охорона масових заходів Охорона масових заходів акція Охорона мафів і магазинів акція Охорона кафе і ресторанів акція Охорона територій великої протяжності акція Охоронна сигналізація Пультова охорона Пультова охорона і групи мобільного реагування Системи контролю і керування доступом Системи відео спостереження Системи відеоспостереження акція Технічні системи безпеки Тривожна сигналізація акція Установка охоронної сигналізації в квартирі мтк дети Фізична охорона кличко п'яний переможці призи проверка акцыя банківська карта безпека вкрали вартість охоронних послуг експрес охорона акція змагання захищати напад нагородження охорона охорона квартир охорона квартири акція охорона авто укр охорона будинку акція охорона офісів та складів акція охороняти самозахист стрільби травневі тревожная кнопка фізична охорона акція
Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua