Почекайте
Йде завантаження сторінки
відділ продажу (безкоштовно)
для діючих клієнтів

Звернення директора

Шановні друзі!

Саме так хочеться називати кожного з тих, хто довірив або тільки планує довірити нам одну з найбільших цінностей у світі – безпека. Для нашої компанії ваш вибір – величезна честь, яку ми прагнемо виправдати. Це основа для стабільної роботи і стимул для подальшого розвитку нашої компанії.

ДМИТРО СТРИЖОВ, генеральний директор Холдингу охоронних підприємств « Шериф »
Наша головна мета – забезпечити вашу особисту і комерційну безпеку на найвищому професійному та якісному рівні. Щоб ви відчували себе в цілковитій безпеці, а значить, з упевненістю дивилися в майбутнє, ми використовуємо весь свій арсенал: знання, досвід, ресурси.

З перших днів існування діяльність нашої компанії ґрунтується на орієнтації на клієнта, професіоналізмі та русі вперед. Саме ці принципи вивели нас в лідери охоронного бізнесу України.

Орієнтація на клієнта. Наше завдання зробити ваш бізнес успішніше, захистивши від можливих загроз. Ми цінуємо кожного клієнта, адже працюємо для вас і заради вас.

Наш девіз: « ЗАХИЩАТИ ТА ОХОРОНЯТИ».

Професіоналізм. Цю якість у людях ми цінуємо високо, оскільки вважаємо, що тільки на професійному і сумлінному підході тримається будь-яка справа. Тому ми приділяємо велику увагу навчанню нашого персоналу і підвищенню його кваліфікації.
Рух вперед.  Прагнення до досконалості є основою для нашого розвитку, яке, по суті, не має меж. «Той, хто не дивиться вперед, опиняється позаду», – сказав Ф. Герберт. Для нас неприйнятна така доля, тому ми обрали чітку позицію в прагненні стати основоположниками майбутніх стандартів у наданні охоронних послуг, впроваджувати нові методи роботи і робити це якісно .

Дякуємо за вашу довіру і вибір!


ДМИТРО СТРИЖОВ,
генеральний директор
Холдингу охоронних підприємств « Шериф »

Дивітся також:

Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua