(044) 500 1 911
(067) 218 0 911
(093) 091 0 911
(050) 413 0 911

Партнерам

Партнерська програма

Холдинг охоронних підприємств Шериф запрошує до співпраці і партнерства

Партнерська програма компанії «Шериф» – це перспективні пропозиції взаємовигідного та довгострокового співробітництва на ринку охоронних послуг України.

 

Нашими партнерами можуть стати:

    – Монтажні організації

Компанія запрошує до співпраці монтажні організації м.Києва та київської області. Якщо у Вашої організації є замовлення на монтаж / установку охоронного обладнання, рекомендувавши компанію Шериф своєму клієнтові Ви, у свою чергу, отримаєте дилерську винагороду.

    – Приватні охоронні підприємства

Маємо готові технічні рішення в частині організації ЦПО з урахуванням всіх доступних каналів зв’язку. Можливо наше організаційна участь у створенні закінченої структури охорони.

   – Дизайнери та проектні установи

Якщо Ви дизайнер або працюєте в проектному бюро, то Ви часто стикаєтеся з питаннями, які безпосередньо не пов’язані з Вашою професією. Наприклад, Ваш замовник бажає включити в дизайн-проект систему відеоспостереження та охоронну сигналізацію. Фахівці нашої компанії складуть професійне комерційне пропозицію і встановлять необхідну замовником систему безпеки. Ви, у свою чергу, отримаєте дилерську винагороду.

  – Ремонтно-будівельні організації

Відомо, що на етапі обробки приміщень будівельним організаціям доводиться вирішувати питання прокладки слабкострумових ліній: домофон, відеоспостереження, системи контролю доступу (СКД) та інше. Вирішення цих питань Ви можете доручити фахівцям Холдингу охоронних підприємств “Шериф». Наші фахівці професійно виконають свою роботу, а Ви отримаєте дилерську винагороду.

  – Організації, що встановлюють металеві двері

Працюючи разом з нами, Ви зможете пропонувати додаткові послуги з технічної безпеки об’єктів нерухомості. У цьому випадку крім конкурентної переваги Ви отримуєте дилерську винагороду.

   – Організації, що спеціалізуються на будівництві парканів та огорож

Ми допоможемо Вам надійно убезпечити периметр об’єкта

   – Власники магазинів та інших пунктів роздрібної торгівлі

Компанія «Шериф» готова поставляти Вашим торговим мережам, магазинах, ринках – як товари, пов’язані із забезпеченням безпеки, так і готові рішення для забезпечення безпеки об’єктів.

    – Фізичні особи

Якщо Ви бажаєте заробляти разом з нами, пропонуйте наші послуги і отримуйте гідну дилерську винагороду.

 

Напрями співробітництва:

Пультова охорона – проектування, монтаж, підключення на пульт компанії «Шериф», технічне обслуговування та моніторинг технічних засобів безпеки.

Встановлення систем безпеки – охоронно-пожежні сигналізації, відеоспостереження, СКД, контроль доступу.

 

Наші партнерські програми:
Надання об’єкта під охорону. Якщо у вас є об’єкти, які потребують надійної охорони, ви завжди можете звернутися в холдинг «Шериф» і отримати висококваліфіковані послуги охоронної організації. Дана програма передбачає взаємовигідну співпрацю, як на умовах виплати одноразової агентської винагороди, так і на умовах постійного співробітництва.

Спільна робота груп швидкого реагування. Залучення груп швидкого реагування компанії «Шериф» дозволить вам скоротити кількість власного персоналу і тим самим заощадити гроші. При цьому ви отримуєте надійних охоронців, пройшли спеціалізовану підготовку. Більшість наших співробітників мають багаторічний досвід роботи в силових структурах і здатні гарантувати безпеку будь-якого об’єкта або вантажу. Співпраця з нами – це додаткова можливість укладати договори на обслуговування нових замовників.

Монтаж охоронних сигналізацій. Установка пультової охорони і її обслуговування.

 

Холдинг Охоронних Підприємств Шериф вибудовує партнерські відносини на основі взаємної довіри, порядності, відкритості!

Врахування Ваших інтересів гарантуємо!

тел .: (044) 500 1911

Дивітся також:

Tags
"Шериф" забезпечує безпеку на змаганнях з велоспорту Race Horizon Park 2015 Акт технічної укріпленості Охорона масових заходів Охорона масових заходів акція Охорона мафів і магазинів акція Охорона кафе і ресторанів акція Охорона територій великої протяжності акція Охоронна сигналізація Пультова охорона Пультова охорона і групи мобільного реагування Системи контролю і керування доступом Системи відео спостереження Системи відеоспостереження акція Технічні системи безпеки Тривожна сигналізація акція Установка охоронної сигналізації в квартирі мтк дети Фізична охорона кличко п'яний переможці призи проверка акцыя банківська карта безпека вкрали вартість охоронних послуг експрес охорона акція змагання захищати напад нагородження охорона охорона квартир охорона квартири акція охорона авто укр охорона будинку акція охорона офісів та складів акція охороняти самозахист стрільби травневі тревожная кнопка фізична охорона акція
Пультова охорона
Група швидкого реагування
Професіонали
Наша адреса:
м. Київ, вул. Сосницька,1/44
office@sheriff.com.ua