пультовая охрана в місті Вінниця

Пультова охорона в Вінниці від компанії Шериф

Пультова охорона об’єктів у Вінниці – це найсучасніший і надійний спосіб забезпечити безпеку об’єкта

Пультова охорона об’єктів у Вінниці – це найсучасніший і надійний спосіб забезпечити безпеку об’єкта. Охорона передбачає установку сигналізації та іншого обладнання на об’єкті та підключення її до центрального пульту. Коли сигналізація або датчики безпеки спрацьовують, сигнал про це надходить на центральний пристрій. Там його приймає диспетчер, який вирішує, що робити далі: викликати оперативну групу, пожежних і так далі. Система автоматизована, від спрацювання сигналізації до виклику групи швидкого реагування проходить не більше 4 хвилин.

Краща охоронна фірма в Вінниці – це компанія Шериф, вона одна з найбільших організацій в Україні. Вона надає послуги охорони у Вінниці для приватних будинків, громадських місць, підприємств і виробництв. Можна замовити вибір і установку устаткування, пультову охорону, відеоспостереження або фізичну охорону будь-якого об’єкта.

Переваги служби охорони «Шериф»

Охоронна фірма «Шериф» вже не перший рік отримує престижну нагороду «Вибір року». Це підтверджує компетенцію і високий професіоналізм кожного співробітника агентства. Більше 24 000 клієнтів вже довірили свої будинки та інші об’єкти нерухомості «Шерифу», тут найкраща вартість охорони, великий вибір послуг і гарантія безпеки для кожного.

Головні переваги фірми – це:

Власний автопарк із сучасною технікою.

Велике покриття мережі. Послуги охоронного агентства доступні в будь-якому місті України.

Використання сучасних сигналізацій Аякс і власних розробок.

Професійна команда, яка постійно поліпшує і розвиває навички.

Висока швидкість реакції: від спрацювання сигналізації до надходження інформації на пульт проходить до 30 секунд.

Гарантія швидкості. Якщо оперативна група не встигла вчасно прибути на об’єкт і клієнт постраждав або втратив майно, компанія виплачує до 100 000 гривень з страхового фонду.

Все це робить компанію однією з найнадійніших в Україні.

Вартість пультової охорони у Вінниці

Ціни на пультову охорону будуть залежати від об’єкта, для якого вибирається послуга, а також від обладнання і кількості послуг. Будь-який пакет в компанії можна купити в розстрочку на 4 місяці, без комісій і переплат.

Пультова охорона передбачає комплексний захист від проникнення: установку датчиків безпеки на всій території об’єкта, протипожежної сигналізації та датчиків задимлення, затоплення, підключення обладнання до пульта. Далі укладається договір з фірмою, за яким при спрацьовуванні сигналізації буде вирушати група швидкого реагування.

Все це коштує від 449 гривень за місяць, встановлення та налаштування обладнання оплачується окремо, вартість монтажу – від 1499 грн. Сплачується одноразово, далі потрібно платити тільки за контроль над роботою устаткування з пульта і оплачувати хибні виклики ГБР, якщо такі будуть.

Установка охоронної сигналізації в Вінниці

Охоронна сигналізація в Вінниці, яка приєднана до пульта, – це найнадійніший спосіб захисту майна. Ця послуга особливо корисна для:

 • Власників квартир, якщо господарів часто немає вдома.
 • Власників приватних будинків, які вважаються простою здобиччю для зловмисників.
 • Для невеликих магазинів у віддалених районах.
 • Для ломбардів і обмінників, в яких іноді немає навіть фізичної охорони.

Установка охоронних систем у Вінниці допоможе запобігти великим втратам, захистить не тільки від зловмисників, але і допоможе швидко розпізнати пожежу або затоплення. Тільки з залученням професійної охорони можна домогтися повної безпеки, тому, якщо ви маєте потребу в захисті – зверніться в «Шериф».

оберіть тип об'єкту для охорони

 • Охорона квартир в Вінниці від компанії Шериф Щоб захистити своє житло і майно від грабіжників, люди ставлять залізні двері, кодові замки, наймають бабусю-консьєржа та вставовлюють решітки на вікна або броньовані жалюзі.
  від 349 в місяць
 • Пультова охорона приватного будинку у Вінниці від компанії Шериф Будь який заміський котедж, приватний будинок і навіть дача несуть у собі підвищену цікавість для любителів швидкої і незаконної наживи.
  від 449 в місяць
 • Охорона офісів, магазинів, складів у Вінниці від компанії Шериф Будь який власник бізнесу, завжди повинен бути впевненим у збереженні безпеки на території яка прямо пропорційна пов’язана з його бізнесом
  від 459 в місяць