appartment's model

Охорона офісів та інших об’єктів (Рівне) від компанії Шериф

Будь який власник бізнесу, завжди повинен бути впевненим у збереженні безпеки на території яка прямо пропорційна пов’язана з його бізнесом. Ситуації бувають різними: у когось викрадають товар, важливі документи, зі складів і офісів на величезні суми грошей, і це не завжди може бути справа рук професійних грабіжників, але, на жаль, співробітників фірм, що мають вільний доступ до приміщення; комусь не щастить у разі не встановлення датчиків, які реагують на пожежу, потоп, збій електрики, що так само несе за собою втрати, а буває, що просто не вистачає звітності і контролю у вигляді систем відеоспостереження. Компанія «Шериф» вирішила комплексно підійти до вирішення цього питання пропонуючи послугу «Охорона офісних та складських приміщень». Нам довіряють більше 7000 приміщень! Приєднуйся і ти до числа захищених!

 • Лояльні ціни на:

  за комплексний сервіс вищої якості у комплекті з вашим спокоєм!

 • Договір матеріальної відповідальності:

  Ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна!

 • Комплексний захист від проникнення:

  ми можемо забезпечити як контрольно-пропускний режим, СКУД, постійне патрулювання, тривожну кнопку, цілодобовий нагляд, так і охорону додатковими технічними засобами захисту

 • Професійний підхід:

  Вже 17 років ми охороняємо тисячі об’єктів по Україні. Кваліфікація співробітників, дозволяє забезпечити надійну охорону об’єктів.

 • Аудит:

  проводимо безкоштовний аудит об’єкта для виявлення слабких місць вашого підприємства з точки зору безпеки, та надаємо комплексне і оптимальне рішення по виявленим недолікам.

 • Пакет: Охорона офісних і складських приміщень у Розстрочку АКЦІЯ

  Беріть розстрочку на 6 місяців та платіть без %. Пакет включає в себе цілодобову охорону об’єкту технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

  • Акція

   Сплачуйте без %

  • від

   399

   грн в місяць

 • Пакет: Охорона офісних і складських приміщень | AJAX користування + SHERIFF АКЦІЯ

  Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає в себе цілодобову охорону об’єкта технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

  • Монтаж/налаштування

   1999

   грн

  • Абонплата від

   549

   грн/місяць

 • Пакет: Бездротова охорона офісних і складських приміщень | SHERIFF + AJAX

  Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає цілодобову охорону об’єкта технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

  • Обладнання

   8399

   грн

  • Абонплата від

   399

   грн в місяць

Послуга «Охорона Квартири»

Найнадійніший спосіб убезпечити себе від непроханих гостей – це пультова охорона квартир. Професіоналізм злодіїв, а також сучасні інструменти і технології дозволяють дуже швидко і без зайвого шуму розкрити практично будь-які двері. Тому в Києві, де новобудови ростуть одна за одною, послуги з охорони квартир стали найбільш затребуваними в останнім часом.

SHERIFF

Система безпеки з майбутнього від компанії SHERIFF

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво сповіщує, якщо в дім потрапили злодії, з'явився дим або затоплення.
До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Обравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому та зручну в управлінні.

Охорона офісів та інших об’єктів Рівне

На сьогоднішній день ринок охоронних послуг переповнений пропозиціями. Охоронна фірма “Шериф” значно відрізняється від інших, ми є найбільшою компанією в Україні. Тисячі підприємців довірили нам охороняти свою комерційну нерухомість.

Охорона складів – це одна з послуг з охорони комерційних об’єктів, які надає підприємство “Шериф”. Пультова охорона передбачає підключення систем контролю, датчиків дротової і бездротової сигналізації на вибір. Вся система може бути підключена до єдиної пульту безпеки.

Пультова охорона магазинів зважаючи на їх велику привабливість для грабіжників необхідна повсюдно. Датчики, які встановлені в магазині, передадуть сигнал про проникнення на пульт, група швидкого реагування прибуде на місце вже протягом п’яти хвилин. У магазини, крім сигналізації можливе підключення тривожної кнопки, це дозволить продавцям і персоналу моментально реагувати у разі виникнення надзвичайної ситуації та захистити своє життя.

Пультова охорона офісів в Рівному від компанії “Шериф” допоможе убезпечити майно фірми, життя і здоров’я співробітників.

Охорона офісних приміщень в Рівному

Установка сигналізації в офіс необхідна всім власникам магазинів, офісів та іншої комерційної нерухомості. Навіть якщо офіс невеликий, з невеликою кількістю співробітників, то охорона все одно необхідна, оскільки маленькі організації найчастіше піддаються нападам злочинців. Установка охоронних систем допоможе запобігти злочинові.

Компанія Шериф пропонує різні комплекти сигналізацій і умови їх установки. Клієнти можуть підібрати бездротові або провідні варіанти охорони. Наша сигналізація легко монтується, відрізняється простотою і функціональністю.

Охорона офісу, вартість підключення системи залежить від комплектації і обраного пакета послуг.

Обслуговування клієнта включає в себе наступні послуги:

 • Консультування і підбір необхідного обладнання.
 • При необхідності обстеження об’єкта та виявлення слабких місць.
 • Далі ми виробляємо монтаж обумовленого обладнання, встановлюємо датчики.
 • Забезпечуємо цілодобову пультової охорону.
 • За бажанням клієнта організовуємо відеоспостереження, контрольно-пропускні пульти, встановлюємо пропускне обладнання.
 • Налаштовуємо тривожні кнопки, які можна встановити на мобільні пристрої співробітників.

У компанії “Шериф” індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Пультова охорона магазинів

Охоронна сигналізація для магазинів є такою ж необхідністю, як охорона для складів і офісів. Наша компанія пропонує недорогу установку охоронної системи як для невеликих магазинів, так і для мегамаркетів.

Так само, як і власники невеликих офісних приміщень, власники маленьких магазинів найбільш уразливі.

Найкраще для них встановити бездротові системи, які забезпечать повноцінний захист майна, а продавців постачати тривожними кнопками. Кращим рішенням для магазинів може стати сигналізація Ajax, яка на поточний момент є найбільш оптимальною з точки зору надійності й функціональності.

Здати магазин під охорону в Рівному можна, звернувшись в наше агентство. Консультанти підберуть обладнання, які необхідно саме Вам.

Охорона складів в Рівному

Охорона складських приміщень включає в себе комплекс послуг, які можна розділити по пунктах:

 • Установка датчиків обладнання.
 • Підключення устаткування.
 • Здача об’єкта на пульт охорони.

При необхідності наша компанія встановить відеоспостереження та організує фізичну охорону складів.

Група швидкого реагування прибуде після спрацьовування сигналу протягом 5-8 хвилин.

Компанія “Шериф” організовує охорону будь-якого приміщення швидко, просто і високоякісно. Ціни на всі комплекти сигналізацій і додаткові датчики прийнятні, можлива покупка обладнання в розстрочку.