appartment's model

Охорона квартир в Рівному від компанії Шериф

Щоб захистити своє житло і майно від грабіжників, люди ставлять залізні двері, кодові замки, наймають бабусю-консьєржа та вставовлюють решітки на вікна або броньовані жалюзі.

На жаль, цього вже не достатньо. На сьогодні єдиний спосіб убезпечити себе від непроханих гостей – це встановлення сигналізації до квартир з підключенням її до пульту охорони!

Послуга “охорона квартир” одна з найпопулярніших не лише серед клієнтів, а й серед пропозицій охоронних агенції. Але в чому ж відмінність “Шериф”? Ми єдині маємо автономний від усього зовнього пульт, до якого підключені наші клієнти.

В нас власний сервер, де є уся необхідна інформація по об’єктах, руху пересування понад 100 єкіпажів, високий рівень спеціалістів технічного обслуговування та менеджерів, що чергують 24/7 та миттєво реагують, контролюючи ситуацію з першої секунди отримання сигналу, в середньому, завдяки цьому, бійці прибувають на об’єкт від 4 до 7 хвилин. Не залежно від ситуації зовні, пульт має власні ресурси для забезпечення працездатності ще протягом декількох днів.

І, також, не забувайте про матеріальну відповідальність, що несе фірма задля збереження вашого майна. Знаючи це, та працюючи з “Шериф” Ви з впевненістю можете сказати: “Я у повній безпеці!”.

 • Прибуття групи швидкого реагування в лічені хвилини:

  в кожному районі міста, постійно патрулюють групи швидкого реагування , дислокація розміщена таким чином щоб миттєво дістатися до необхідної локації.

 • Монтаж додаткового обладнання:

  монтаж протипожежної сигналізації, датчиків задимленості, датчиків затоплення та інші послуги для досягнення максимальної безпеки.

 • Гарантійне та постгарантійне обслуговування:

  наші спеціалісти швидко і якісно вирішать питання, що виникнуть з несправністю обладнання чи інших важливих з охорони питань.

 • Договір матеріальної відповідальності:

  ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна у разі не виконання нами обіцяних послуг.

 • SMS-повідомлення власників квартири у разі спрацювання датчика:

  у разі спрацювання датчика, на пульт надходить сигнал “тривога”, диспетчер відправляє групу реагування, а вам на мобільний пристрій надходить повідомлення

 • Комплексний захист від проникнення:

  сертифіковане обладнання для охорони квартир дозволить охопити все приміщення.

 • Пакет: Охорона квартири в Розстрочку АКЦІЯ

  Беріть розстрочку до 6 місяців та платіть без %. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

  • Акція

   Сплачуйте без %

  • Від

   299

   грн/місяць

 • Пакет: Бездротова охорона квартири | AJAX + SHERIFF

  Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

  • Обладнання

   8399

   грн

  • Абонплата від

   299

   грн/місяць

 • Пакет: Охорона квартири | AJAX користування + SHERIFF АКЦІЯ

  Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

  • Монтаж/налаштування

   1999

   грн

  • Абонплата від

   449

   грн/місяць

Послуга «Охорона Квартири»

Найнадійніший спосіб убезпечити себе від непроханих гостей – це пультова охорона квартир. Професіоналізм злодіїв, а також сучасні інструменти і технології дозволяють дуже швидко і без зайвого шуму розкрити практично будь-які двері. Тому в Києві, де новобудови ростуть одна за одною, послуги з охорони квартир стали найбільш затребуваними в останнім часом.

SHERIFF

Система безпеки з майбутнього від компанії SHERIFF

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво сповіщує, якщо в дім потрапили злодії, з'явився дим або затоплення.
До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Обравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому та зручну в управлінні.

Охорона квартир в Рівному

Захистити себе і свою сім’ю від несанкціонованого проникнення в будинок непроханих гостей допоможе установка сигналізації на квартиру в м. Рівне від компанії «Шериф». Сучасні охоронні системи істотно підвищують безпеку, дозволяють організувати цілодобову охорону з оперативним виїздом фахівців у разі виникнення екстреної ситуації.

Пультова охорона квартир в Рівному – відмінний варіант для забезпечення безпеки, збереження життя людини і майна. Така послуга просто необхідна в мегаполісі, що швидко розвивається, де щорічно зростає кількість новобудов, які потребують надійного забезпечення з використанням дротових і бездротових пристроїв, пультів та іншого високотехнологічного обладнання. При цьому вартість установки сигналізації в квартирі залишається доступною кожному жителю міста.

Що пропонує «Шериф» для охорони квартири?

Пультова охорона квартир в Рівному – затребувана послуга, як серед клієнтів компанії «Шериф», так і серед охоронних агентств. Вона надійно захистить від непроханих гостей, бажаючих нанести шкоду життю людини.

Охоронна сигналізація квартир (Рівне) – це гарантія захисту від проникнення в будинок непроханих гостей. Що компанія «Шериф» пропонує для охорони квартир:

 • оперативний виїзд груп швидкого реагування (швидкість спрацьовування з моменту натискання кнопки на пульті до надходження сигналу становить 30 секунд, бригада приїжджає на місце протягом 4-7 хвилин);
 • установка додаткових систем (протипожежної сигналізації, датчиків проти диму, проти затоплення, що гарантує підвищену безпеку);
 • тривалі терміни гарантійного та післягарантійного обслуговування систем сигналізації в квартирі.

Власний автопарк дозволяє фахівцям швидко реагувати на сигнал, що надходить з пульта сигналізації або іншого пристрою. Охоронна система квартири представлена ​​сучасними дротяними і бездротовими установками, з використанням яких впорається будь-хто.

Сигналізація для квартир в Рівному

Системи сигналізації для квартир від компанії «Шериф» представлені сучасними рішеннями. Найбільш оптимальним з точки зору надійності і функціональності рішенням на сьогоднішній день є комплекти сигналізації Ajax.

Охоронні сигналізації квартир в Рівному доповнюються практичними мобільними додатками та іншими пристроями, що забезпечують віддалений доступ до систем.

Крім комплектів сигналізації, які охороняють житло під час відсутності господарів, ми пропонуємо також установку тривожної кнопки, скористатися якою можна в разі, якщо зловмисники проникнуть в приміщення в той час, коли домочадці знаходяться в квартирі.

Таким чином, сигналізація в квартирі в м. Рівне дозволяє запобігти будь-які ситуації, пов’язані з проникненням зловмисників всередину житла, що може загрожувати життю людини і збереження її майна.

Переваги компанії «Шериф»

Охорона квартир в Рівному, ціна якої залишається прийнятною для кожного городянина, здійснюється на високому рівні із застосуванням сучасних установок, засобів, дистанційних пультів управління, бездротових і дротових пристроїв сигналізації. Про це свідчать численні нагороди (в тому числі премія «Вибір року»), які ми отримували протягом чотирьох років поспіль.

Чому варто звертатися саме в компанію «Шериф»:

 • оперативність спрацювання датчиків і передачі сигналів охорони з квартири;
 • швидкий виїзд оперативних груп, що стало можливим завдяки підключенню власного автопарку;
 • сучасні рішення по оснащенню та встановлення сигналізації в квартирах;
 • злагодженість роботи всіх підрозділів з охорони квартир;
 • низька вартість послуг;
 • застосування власних розробок при організації охорони;
 • несення матеріальної відповідальності в разі, якщо оперативна бригада охорони вчасно не приїде на місце події або система сигналізації в квартирі не спрацює в потрібний час.

Охоронний холдинг «Шериф» спеціалізується на установці сигналізацій в квартирах м. Рівне і забезпеченні надійної охорони житла, життя людини, майна всередині будинку протягом довгих років. Серед наших клієнтів тисячі сімей, що встигли оцінити всі плюси співпраці з професіоналами.