appartment's model

Пультова охорона будинку (Рівне) від компанії Шериф

Будь який заміський котедж, приватний будинок і навіть дача несуть у собі підвищену цікавість для любителів швидкої і незаконної наживи. Особливо це актуально для об’єктів, де господарі проживають сезонно або тільки у певні дні. Також на серйозну небезпеку наражаються люди похилого віку і пенсіонери, які навряд чи зможуть перешкодити зловмисникам.

Відсутність власників, огорожа за межами якої не видно, що відбувається на території будинку, віддаленість від сусідів або відсутність їх – це ласий шматок для грабіжників і чудова нагода не поспішати і максимально комфортно для них усунути класичні способи захисту у вигляді решіток, колючого дроту, собак, броньованих дверей і замків. Один з найбільш ефективних способів захисту приватного будинку і прибудинкової території – охоронна сигналізація з подальшим підключенням її до надійного пульта охоронної фірми.

 • Комплексний захист від проникнення:

  монтаж датчиків та обладнання встановлено таким чином щоб перекрити весь периметр

 • Прибуття групи швидкого реагування в лічені хвилини:

  В кожному районі міста, постійно патрулюють групи швидкого реагування, дислокація розміщена таким чином, щоб миттєво прибути у необхідну точку

 • Монтаж додаткового обладнання:

  монтаж протипожежної сигналізації, датчиків задимленості, датчиків затоплення для максимізації захисту.

 • Гарантійне та постгарантійне обслуговування:

  наші спеціалісти швидко і якісно вирішать різного плану питання, що виникнуть з обладнанням або з охоронною вашого об’єкта.

 • SMS-повідомлення власників будинку у разі спрацювання датчика:

  в разі спрацювання датчика, на пульт надходить сигнал “тривога”, диспетчер відправляє групу реагування, а вам на мобільний пристрій надходить повідомлення.

 • Договір матеріальної відповідальності:

  ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна у разі не виконання заявлених нами послуг у договорі.

 • Пакет: Охорона будинку | AJAX користування + SHERIFF АКЦІЯ

  Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає в себе цілодобову охорону приватного будинку технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

  • Монтаж/налаштування

   1999

   грн

  • Абонплата від

   549

   грн в місяць

 • Пакет: Бездротова охорона будинку | SHERIFF + AJAX

  Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає цілодобову охорону приватного будинку технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

  • Обладнання

   8399

   грн

  • Абонплата від

   399

   грн/місяць

 • Пакет: Охорона квартири в Розстрочку АКЦІЯ

  Беріть розстрочку на 4 місяця та платіть без %. Пакет включає в себе цілодобову охорону будинку технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

  • Акція

   Сплачуйте без %

  • від

   399

   грн в місяць

Послуга «Охорона Квартири»

Найнадійніший спосіб убезпечити себе від непроханих гостей – це пультова охорона квартир. Професіоналізм злодіїв, а також сучасні інструменти і технології дозволяють дуже швидко і без зайвого шуму розкрити практично будь-які двері. Тому в Києві, де новобудови ростуть одна за одною, послуги з охорони квартир стали найбільш затребуваними в останнім часом.

SHERIFF

Система безпеки з майбутнього від компанії SHERIFF

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво сповіщує, якщо в дім потрапили злодії, з'явився дим або затоплення.
До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Обравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому та зручну в управлінні.

Пультова охорона будинку Рівне

У порівнянні з багатоповерховими будинками приватні будинки частіше піддаються проникненню сторонніх осіб всередину житлового об’єкта. Тому, якщо ви переживаєте за безпеку власного будинку і збереження предметів, що знаходяться в ньому, необхідно зайнятися організацією такої системи, як пультова охорона заміського будинку. При її встановленні у власному будинку можна не переживати про те, що ви один на один залишитеся із злодієм.

Пультова охорона приватного будинку в Рівному повинна бути реалізована таким чином, що при спробі проникнення в житло група швидкого реагування моментально могла б зупинити зломщиків. Для того, щоб затримати зловмисників, у охорони повинно бути в наявності все необхідне обладнання. У порівнянні із звичайною домашньою сигналізацією, пультова охорона об’єктів є більш надійною, замовити її установку можна в спеціалізованій охоронній фірмі «Шериф», з доступною вартістю обслуговування клієнтів.

Що пропонує «Шериф» для охорони будинку?

Незалежно від того, маленький заміський будинок або ж цілий котедж є у вашому розпорядженні, про його безпеку потрібно подбати в першу чергу. Замовивши таку послугу, як установка охоронної сигналізації в будинку від компанії «Шериф», ви можете розраховувати на наступне:

 • реалізація комплексного захисту від проникнення за допомогою застосування різних бездротових датчиків та іншого устаткування;
 • оперативне прибуття групи реагування на виклик за лічені хвилини;
 • послуги з установки додаткового обладнання, серед якого є сигналізація для будинку, датчики затоплення і задимлення, протипожежна сигналізація та інші прилади;
 • послуги з оперативного смс-повідомленням в разі спроби проникнення в будинок.

Компанія «Шериф» також надає кожному клієнту гарантійне і післягарантійне обслуговування.

Як вибрати сигналізацію в будинок?

Для того, щоб організувати надійний захист для власного будинку, необхідно відповідально підійти до процесу вибору сигналізації для будинку (Рівне). При підборі обладнання важливо звертати увагу на такі особливості:

 • зручність і легкість в плані налаштування – від цього параметра буде залежати час, необхідний для монтажу, і початковий бюджет;
 • способи управління сигналізацією – тут можуть бути запропоновані варіанти управління за допомогою використання комп’ютера або ж смартфона, а також смс повідомлень;
 • методи інформування – важливо визначитися з усіма способами, за допомогою використання яких можна отримувати необхідні дані про спроби злому;
 • надання гарантії і подальшої підтримки – така послуга необхідна в тому випадку, коли клієнт систематично потребує сервісного обслуговування з боку компанії.

Фахівці нашої компанії нададуть вам всю необхідну інформацію про використовувані технології і допоможуть підібрати обладнання, яке найбільш підходить для захисту вашого будинку.

Від чого залежить ціна охорони будинку?

Замовляючи установку сигналізації на будинок в м. Рівне, варто звернути увагу на те, що вартість послуг може бути різною і залежати від багатьох факторів. В першу чергу на ціні охорони приватних будинків в Рівному буде позначатися обраний тип охоронної системи: бездротова або дротова. На вартості також відображається необхідність монтажу додаткового обладнання. А також не варто забувати про ціну самої системи і виконання монтажних робіт фахівцями.

Звернувшись в компанію «Шериф», кожен клієнт гарантовано отримає індивідуальний розрахунок вартості на установку охоронної системи.

Варто пам’ятати про те, що наша охоронна компанія бере на себе матеріальну відповідальність в тому випадку, якщо група реагування не встигла вчасно приїхати на об’єкт.