appartment's model

Охорона квартир і будинків в Ірпені від компанії Шериф

Будь який заміський котедж, приватний будинок і навіть дача несуть у собі підвищену цікавість для любителів швидкої і незаконної наживи. Особливо це актуально для об’єктів, де господарі проживають сезонно або тільки у певні дні. Також на серйозну небезпеку наражаються люди похилого віку і пенсіонери, які навряд чи зможуть перешкодити зловмисникам.

Відсутність власників, огорожа за межами якої не видно, що відбувається на території будинку, віддаленість від сусідів або відсутність їх – це ласий шматок для грабіжників і чудова нагода не поспішати і максимально комфортно для них усунути класичні способи захисту у вигляді решіток, колючого дроту, собак, броньованих дверей і замків. Один з найбільш ефективних способів захисту приватного будинку і прибудинкової території – охоронна сигналізація з подальшим підключенням її до надійного пульта охоронної фірми.

 • Комплексний захист від проникнення:

  монтаж датчиків та обладнання встановлено таким чином щоб перекрити весь периметр

 • Прибуття групи швидкого реагування в лічені хвилини:

  В кожному районі міста, постійно патрулюють групи швидкого реагування, дислокація розміщена таким чином, щоб миттєво прибути у необхідну точку

 • Монтаж додаткового обладнання:

  монтаж протипожежної сигналізації, датчиків задимленості, датчиків затоплення для максимізації захисту.

 • Гарантійне та постгарантійне обслуговування:

  наші спеціалісти швидко і якісно вирішать різного плану питання, що виникнуть з обладнанням або з охоронною вашого об’єкта.

 • SMS-повідомлення власників будинку у разі спрацювання датчика:

  в разі спрацювання датчика, на пульт надходить сигнал “тривога”, диспетчер відправляє групу реагування, а вам на мобільний пристрій надходить повідомлення.

 • Пакет: Охорона будинку | AJAX користування + SHERIFF АКЦІЯ

  Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

  • Монтаж/налаштування

   0

   грн

  • Абонплата

   749

   грн в місяць

 • Пакет: Бездротова охорона будинку | SHERIFF + AJAX

  Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає цілодобову охорону приватного будинку технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

  • Обладнання

   8799

   грн

  • Абонплата

   399

   грн/місяць

 • Пакет: Охорона квартири в Розстрочку АКЦІЯ

  Беріть розстрочку на 4 місяця та платіть без %. Пакет включає в себе цілодобову охорону будинку технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

  • Акція

   Платіть без %

  • від

   399

   грн в місяць

Послуга «Охорона Квартири»

Найнадійніший спосіб убезпечити себе від непроханих гостей – це пультова охорона квартир. Професіоналізм злодіїв, а також сучасні інструменти і технології дозволяють дуже швидко і без зайвого шуму розкрити практично будь-які двері. Тому в Києві, де новобудови ростуть одна за одною, послуги з охорони квартир стали найбільш затребуваними в останнім часом.

SHERIFF

Система безпеки з майбутнього від компанії SHERIFF

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво сповіщує, якщо в дім потрапили злодії, з'явився дим або затоплення.
До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Обравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому та зручну в управлінні.

Охорона квартир і будинків в Ірпені від компанії Шериф

Для того, щоб забезпечити повну безпеку квартирі або будинку, потрібно скористатися професійними послугами охоронного агентства. Тільки комплексний підхід допоможе захистити ваш будинок і майно.

Охорона квартир в Ірпені – ключова послуга агентства Шериф. Це одна з найбільших фірм в Україні, яка надає повний перелік послуг для захисту. Навіть найміцніші двері, вікна і хороші замки не можуть гарантувати безпеку на 100%.

Але в квартирах рівень безпеки все ж вище, поруч сусіди, доступ в під’їзд обмежений. Охорона приватного будинку – більш складне завдання, оскільки саме дачі й приватні котеджі найчастіше приваблюють зловмисників. Тут необхідний високий паркан, який відгородить будинок від сторонніх, сигналізація й різноманітні датчики руху. Професійні засоби допоможуть запобігти проникненню сторонніх і захистити майно.

Кращий варіант – пультова охорона будинків в Київській області. Таку послугу теж надає охоронне агентство Шериф, яке працює не тільки в столиці, але і в передмісті Києва.

Ви можете встановити сигналізацію, підключити її до пульта і завжди відчувати себе в безпеці.

Що входить в послуги охорони квартири?

Охоронне агентство надає комплексні послуги для квартир, будинків і підприємств. В послуги охорони квартири входять:

 • Підбір обладнання для кожного клієнта індивідуально.
 • Установка охоронної сигналізації в квартирі.
 • Установка додаткового обладнання. Це може бути пожежна сигналізація, датчики руху, задимлення, затоплення.
 • Гарантійне та післягарантійне обслуговування. Фахівці фірми налаштують і полагодять обладнання при необхідності.
 • Договір матеріальну відповідальність, відповідно до якого збитки клієнта компенсує охоронне агентство. Сума компенсації може досягати 100 000 гривень.
 • Прибуття групи швидкого реагування в разі небезпечних ситуацій.

Пультова охорона квартир в Ірпені – кращий спосіб захистити нерухомість. Принцип роботи простий: при виникненні небезпеки, спрацьовує сигналізація, від якої інформація подається на пульт охоронної фірми. Диспетчер відразу ж викликає групу швидкого реагування. Час прибуття – до 8 хвилин, так як фахівці постійно патрулюють райони.

Фахівці підберуть найкращі охоронні системи для квартири.

Що пропонує “Шериф” для охорони приватних будинків і квартир?

Компанія Шериф пропонує великий вибір послуг для формування охоронної системи будинку. Великий вибір обладнання дозволить захистити будинок всередині і зовні.

Найчастіше домашня охоронна система – це комплект обладнання Аякс. У нього входить сигналізація, тривожні кнопки, детектори руху, світла, удару, розбитого скла, диму, вогню та інших. Також в комплекті тривожні кнопки, які дозволяють швидко викликати групу реагування. Також доповнити систему можна відеоспостереженням і пожежною сигналізацією.

Система сигналізації для будинку спрацьовує миттєво, якщо один з датчиків відреагував на небезпеку. Вона подає сигнал не тільки на пульт охоронної фірми, а й відправляє СМС-повідомлення власнику.

Охоронна фірма Шериф пропонує підібрати комплект обладнання індивідуально для вас, і несе всю відповідальність за подію вдома. Якщо група не встигла на виїзд, і клієнт зазнав збитків, вони будуть компенсовані.

Рекомендуємо поставити квартиру на охорону в Ірпені й не турбуватися про неї під час вашої відсутності.

Скільки коштує поставити сигналізацію в квартиру і в будинок в Ірпені?

Вартість охорони квартири визначається індивідуально, вона залежить від кількості послуг, вибраного обладнання. Компанія Шериф пропонує такі пакети послуг:

 • Охорона квартири в розстрочку. Включає в себе цілодобову охорону сигналізацією і датчиками, виїзд групи швидкого реагування і установку тривожних кнопок. Оплачувати установку обладнання і обслуговування можна в розстрочку. Вартість місяця складе 359 грн, при цьому перші 4 місяці йдуть за зниженою ціною.
 • Охорона житла за допомогою Аякс. Пакет включає базовий комплект обладнання Аякс, охорону за допомогою технічних засобів і сигнал тривоги. Вартість установки 6159 грн, вартість обслуговування – 449 грн. У вартість входить сигналізація для приватного будинку.

За акцією, яка зараз проходить в компанії, установка квартирної сигналізації в Ірпені обійдеться в 1600 грн, деталі потрібно уточнювати у менеджерів.