пультовая охрана в місті Ірпінь

Пультова охорона в Ірпені від компанії Шериф

Кращий спосіб захистити квартиру, будинок, офіс або магазин – скористатися професійними послугами охоронних агентств.

Пультова охорона в Ірпені від компанії Шериф

Кращий спосіб захистити квартиру, будинок, офіс або магазин – скористатися професійними послугами охоронних агентств. Охоронна фірма в Ірпені забезпечить комплексний підхід для захисту вашого майна. Компанія Шериф працює по Києву і області, має філіали в інших містах, це одна з найбільших охоронних організацій в Україні. Фахівці постійно патрулюють території, щоб швидко приїжджати на будь-який виклик.

Пультова охорона – оптимальне рішення для забезпечення безпеки. Такий спосіб передбачає, що сигналізація, встановлена ​​на об’єкті, підключається до пульту в офісі охоронної фірми. При спрацюванні сигналізації, інформація про подію передається диспетчеру охоронної фірми, який викликає оперативну групу при необхідності. Рішення приймається протягом 30 секунд, а група прибуває на місце за 4-7 хвилин. Компанія Шериф надає надійні охоронні послуги фізичним та юридичним особам.

Чому обирають Шериф

Компанія обслуговує 7000 офісів, магазинів і складів, і більше 20 000 приватних клієнтів. Це охоронне агентство в Ірпені вважається самим надійним і професійним, тут працюють найкращі фахівці, розробляються сучасні технології. Чотири роки поспіль охоронна компанія Шериф отримує премію року.

Кілька причин на користь фірми:

 • Власний автопарк, в якому понад 100 сучасних автомобілів по всій Україні.
 • Швидкість реагування і командна робота. Оператор приймає рішення за 30 секунд, і вже через 4-7 хвилини група може бути на місці.
 • Повна матеріальна відповідальність. Якщо група не встигла на виклик вчасно, і клієнт зазнав збитків, то фірма компенсує їх на суму від 5 000 до 100 000 гривень.
 • Сучасна технологічна база. Фахівці використовують найкраще обладнання, яке перевіряється перед установкою.

Вартість охорони при цьому залишається доступною, клієнтам пропонують різні пакети і послугу розстрочки.

Скільки коштує пультова охорона від Шериф

Ціни на послуги охорони залежатимуть від кількості і типу обраного обладнання. Наведемо деякі тарифи:

 • Охорона квартири з сигналізацією Аякс. Вартість місяця обслуговування складе від 359 до 459 гривень. Установка устаткування обходиться в 1499 грн або в 6159 грн, в залежності від послуг і кількості елементів системи. Доступна оплата в розстрочку.
 • Охорона приватного будинку обійдеться 459-559 гривень на місяць. Установка устаткування оплачується окремо. Також компанія пропонує підключення по акції, при якій на 4 місяці діють пільгові умови.
 • Послуги пультової охорони в кафе і ресторанах будуть коштувати від 599 до 699 гривень на місяць.
 • Охорона магазинів і складів коштує від 459 до 559 гривень на місяць.

На всі об’єкти можна замовити послугу охорони в розстрочку. При цьому клієнт платить 359 гривень на місяць, пультова охорона в Київській області доступна кожному.

Установка охоронної сигналізації в Ірпені

Співробітники компанії Шериф комплексно підходять до охорони об’єктів. Перед тим, як буде виконана установка охоронних систем, проводиться безкоштовний аудит, з метою виявити слабкі сторони об’єкта. Після цього підбирається індивідуальний комплект обладнання, вибираються датчики під ваші потреби, і встановлюється охоронна сигналізація в Ірпені. Потім підписується договір, і сигналізація підключається до пульту охорони.

Монтаж охоронної сигналізації в Ірпені займає 1 день, виконується відразу після оформлення замовлення. Співробітники розкажуть, як налаштувати і використовувати обладнання і забезпечать гарантійне та післягарантійне обслуговування.

оберіть тип об'єкту для охорони

 • Охорона квартир і будинків в Ірпені від компанії Шериф Будь який заміський котедж, приватний будинок і навіть дача несуть у собі підвищену цікавість для любителів швидкої і незаконної наживи
  від 359 в місяць
 • Охорона офісів та інших об’єктів в Ірпені від компанії Шериф Будь який власник бізнесу, завжди повинен бути впевненим у збереженні безпеки на території яка прямо пропорційна пов’язана з його бізнесом
  від 459 в місяць