appartment's model

Охорона офісів та інших об’єктів (Харків) від компанії Шериф

Будь-який власник бізнесу, завжди повинен бути впевнений про збереження та безпеку території, яка прямо пропорційна пов'язана з його бізнесом.

Ситуації бувають різними: у когось викрадають товар, важливі документи, зі складів та офісів на величезні суми грошей, і це не завжди може бути справа рук професійних грабіжників, але, на жаль, співробітників фірм, які мають вільний доступ до приміщення; комусь не щастить у разі не встановлення датчиків, які реагують на пожежу, потоп, збій електрики, що так само несе за собою втрати, а комусь просто не вистачає звітності та контролю у вигляді систем відеоспостереження.

Компанія «Шериф» вирішила комплексно підійти до вирішення цього питання, пропонуючи послугу «Охорона офісу та складу». Нам довіряють понад 7000 приміщень!

 • Лояльні ціни на:

  за комплексний сервіс вищої якості у комплекті з вашим спокоєм!

 • Договір матеріальної відповідальності:

  Ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна!

 • Комплексний захист від проникнення:

  ми можемо забезпечити як фізичну охорону так і контрольно-пропускний режим, СКУД, постійне патрулювання, тривожну кнопку, цілодобовий нагляд, так і охорону додатковими технічними засобами захисту

 • Професійний підхід:

  Вже 16 років ми охороняємо тисячі об’єктів по Києву та інших містах України. Кваліфікація співробітників, дозволяє забезпечити надійну охорону об’єктів.

 • Аудит:

  проводимо безкоштовний аудит об’єкта для виявлення слабких місць вашого підприємства з точки зору безпеки, та надаємо комплексне і оптимальне рішення по виявленим недолікам.

 • Акція

  Пакет: Охорона МАФів і магазинів у Розстрочку АКЦІЯ

  Беріть розстрочку на 6 місяців та платіть без %. Пакет включає в себе цілодобову охорону об’єкту технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

  Платіть без %
  • від

   399

   грн/міс

 • Пакет: Бездротова охорона МАФів і магазинів

  Базовий комплект бездротового обладнання. Пакет включає в себе монтажні та пусконаладочні роботи, цілодобову охорону об’єкта технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

  • Обладнання від

   1999

   грн

  • Абонплата від

   399

   грн/міс

 • Пакет: Бездротова охорона МАФів і магазинів | SHERIFF + AJAX

  Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає в себе монтажні та пусконаладочні роботи, цілодобову охорону об’єкта технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

  • Обладнання

   8799

   грн

  • Абонплата

   399

   грн/міс

Система безпеки з майбутнього від компанії SHERIFF

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво сповіщує, якщо в дім потрапили злодії, з'явився дим або затоплення.
До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Обравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому та зручну в управлінні.

Охорона офісів та інших об’єктів (Харків) від компанії Шериф

В сьогоднішній неспокійний час все більше приватних осіб і організацій вдаються до послуг охоронних компаній, щоб відчувати себе в безпеці, а також захистити своє майно. «Шериф» – надійна охоронна фірма, яка надає харків’янам і жителям області широкий спектр якісних послуг. Чим ми займаємося:

 • дротова і бездротова охорона складів;
 • пультова охорона офісів і приватної нерухомості, за допомогою сигналізації;
 • охорона громадських місць (кафе, ресторани);
 • охорона магазинів, МАФів, торгівельних центрів.

Співвідношення ціни та якості роботи наших співробітників приємно дивує, тому наші клієнти завжди залишаються спокійними і впевненими в тому, що їх безпека в надійних руках.

До основних переваг співпраці з нашою фірмою можна віднести наступне:

 • оптимальна вартість послуг на бездротову систему;
 • фахівці високого професійного рівня;
 • сигнал надходить до групи всього за 30 секунд;
 • використання сучасних технологій і високоточної техніки в роботі сигналізацій.

В середньому, групі швидкого реагування (ДБР) вистачає 8 хвилин, щоб прибути на місце й усунути проблему. У разі, якщо екіпаж спізнився на об’єкт, що охороняється, і сталася крадіжка майна, – клієнтові виплачується матеріальна компенсація.

Охорона офісних приміщень

Сучасний приватний офіс – це багато працівників, гроші, дорога техніка, важлива корпоративна документація і секретні матеріали. У будь-якому випадку, для вирішення проблеми безпеки потрібна система, яка буде оберігати як співробітників, так і матеріальні цінності від виникнення неприємних непередбачених ситуацій.

Компанія «Шериф» пропонує монтаж охоронних систем для офісу. Якщо на об’єкт встановлюється наша техніка і підключається до пульту охорони, ми, відповідно, несемо матеріальну відповідальність за майно компанії. Щоб поставити офіс на охорону, необхідно залишити заявку на сайті. Наші менеджери зв’яжуться з вами в найкоротші терміни. Вартість охорони офісу розраховується індивідуально в кожному окремому випадку і залежить від багатьох факторів (площі приміщення, кількості службовців, матеріальної бази, виду системи, особливостей об’єкта і т.д.).

Установка сигналізації в офіс – це найкраще рішення для серйозного і відповідального керівника. Що ми пропонуємо:

 • охорона офісів / AJAX користування і SHERIFF;
 • бездротова й провідна охорона офісів / SHERIFF + AJAX;
 • установка різного типу сигналізацій, в тому числі і бездротової;
 • відеоспостереження;
 • можливість оформлення послуг в розстрочку.

Наша фірма швидко і якісно допоможе встановити як провідну, так і бездротову систему сигналізації, адже багаторічна практика в наданні подібних послуг обіцяє професійний підхід до справи і розумну вартість.

Пультова охорона магазину

Кожен власник магазину, навіть самого маленького, переживає за свій товар, тому рішення захистити об’єкт за допомогою бездротової чи дротової системи сигналізації буде дуже доречне. Охоронна компанія «Шериф» візьме магазин під охорону і захистить ваш бізнес не тільки від крадіжки грошей або товару, а й від зломів, підпалів чи розбійних нападів.

Установка охоронної сигналізації для магазину здійснюється протягом декількох годин. Далі наша група швидкого реагування приїде на об’єкт після надходження сигналу в будь-який незрозумілій ситуації. Ціна на охорону магазину також обговорюється індивідуально. Фахівець компанії повинен оглянути об’єкт, визначити вартість роботи, здійснитит монтаж системи сигналізації і підключити її до нашого охоронного пульту. Якщо вам набридло займатися пошуками кваліфікованих надійних охоронців – звертайтеся в «Шериф» і назавжди позбудьтеся почуття тривоги за свій магазин.

Охорона складів

Охорона складських приміщень – відповідальна справа, яку треба довіряти тільки професійним охоронним фірмам, де працюють досвідчені фахівці. Ми можемо гарантувати безпеку і збереження товарів на вашому складі. Щоб максимально захистити об’єкт, ми пропонуємо:

 • охоронну дротову чи бездротову сигналізацію (за відсутності персоналу);
 • тривожну бездротову сигналізацію (захист персоналу та майна);
 • комплексний захист приміщення.

У будь-якому випадку проводиться монтаж системи сигналізації, встановлюється контрольна панель, спеціальні прилади, кабелі й датчики, а також тривожна кнопка, при натисканні якої надходить сигнал до ДБР. Вартість охорони складу безпосередньо залежить від його площі, кількості працівників і особливостей товару, який на ньому зберігається.