appartment's model

Охорона квартир у Харкові від компанії Шериф

Щоб захистити своє житло і майно від грабіжників, люди ставлять залізні двері, кодові замки, наймають бабусю-консьєржа та вставовлюють решітки на вікна або броньовані жалюзі.

На жаль, цього вже не достатньо. На сьогодні єдиний спосіб убезпечити себе від непроханих гостей – це встановлення сигналізації до квартир з підключенням її до пульту охорони!

Послуга “охорона квартир” одна з найпопулярніших не лише серед клієнтів, а й серед пропозицій охоронних агенції. Але в чому ж відмінність “Шериф”? Ми єдині маємо автономний від усього зовнього пульт, до якого підключені наші клієнти.

В нас власний сервер, де є уся необхідна інформація по об’єктах, руху пересування 28 єкіпажів, високий рівень спеціалістів технічного обслуговування та менеджерів, що чергують 24/7 та миттєво реагують, контролюючи ситуацію з першої секунди отримання сигналу, в середньому, завдяки цьому, бійці прибувають на об’єкт від 1 до 7 хвилин. Не залежно від ситуації зовні, пульт має власні ресурси для забезпечення працездатності ще протягом декількох днів.

І, також, не забувайте про матеріальну відповідальність, що несе фірма задля збереження вашого майна. Знаючи це, та працюючи з “Шериф” Ви з впевненістю можете сказати: “Я у повній безпеці!”.

 • Прибуття групи швидкого реагування в лічені хвилини:

  в кожному районі Києва, постійно патрулюють групи швидкого реагування , дислокація розміщена таким чином щоб миттєво дістатися до необхідної локації.

 • Монтаж додаткового обладнання:

  монтаж протипожежної сигналізації, датчиків задимленості, датчиків затоплення та інші послуги для досягнення максимальної безпеки.

 • Гарантійне та постгарантійне обслуговування:

  наші спеціалісти швидко і якісно вирішать питання, що виникнуть з несправністю обладнання чи інших важливих з охорони питань.

 • Договір матеріальної відповідальності:

  ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна у разі не виконання нами обіцяних послуг.

 • SMS-повідомлення власників квартири у разі спрацювання датчика:

  у разі спрацювання датчика, на пульт надходить сигнал “тривога”, диспетчер відправляє групу реагування, а вам на мобільний пристрій надходить повідомлення

 • Комплексний захист від проникнення:

  сертифіковане обладнання для охорони квартир дозволить охопити все приміщення.

 • АКЦІЯ

  Пакет: Охорона квартири “Розстрочка” | AJAX + SHERIFF

  Беріть розстрочку на 6 місяців та платіть без %. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

  6 місяців без переплат
  • абонплата

   399

   грн/місяць

 • Пакет: Бездротова охорона квартири | AJAX + SHERIFF

  Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

  • обладнання

   8799

   грн

  • абонплата

   399

   грн/місяць

Послуга «Охорона Квартири»

Найнадійніший спосіб убезпечити себе від непроханих гостей – це пультова охорона квартир. Професіоналізм злодіїв, а також сучасні інструменти і технології дозволяють дуже швидко і без зайвого шуму розкрити практично будь-які двері. Тому в Києві, де новобудови ростуть одна за одною, послуги з охорони квартир стали найбільш затребуваними в останнім часом.

SHERIFF

Система безпеки з майбутнього від компанії SHERIFF

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво сповіщує, якщо в дім потрапили злодії, з'явився дим або затоплення.
До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Обравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому та зручну в управлінні.

Охорона квартир у Харкові від компанії Шериф

Використання сигналізації в квартирі стало досить поширеним явищем. Це пов’язано з тим, що зросла кількість протиправних дій по відношенню до нерухомості. Приватне охоронне агентство “Шериф” – одна з компаній, яка пропонує пультову охорону квартир в Харкові за вигідними цінами.

Ми самі здійснюємо установку системи датчиків і пристроїв, яка гарантує безпеку житла від різних непередбачених ситуацій, а також до мінімуму знижує ймовірність проникнення.

Приватна охорона квартир проводиться шляхом моніторингу сигналів, що надходять на пульт охоронної організації, а також виїзду патрулів ГШР, які, в разі необхідності, швидко нейтралізують злочинця або викличуть відповідні служби (пожежну, аварійну, газову та інші).

Розміщення сигналізації в квартирі в Харкові доступно кожному, хто турбується про безпеку свого житла. Чіткі дії і злагоджена робота фахівців і засобів безпеки гарантує охорону майна.

Що входить в послуги охорони квартири?

Компанія Шериф пропонує широкий спектр послуг по установці охоронних сигналізацій квартир в Харкові. Є кілька варіантів таких систем: дротові та бездротові, які не вимагають прокладки проводів. Перед покупкою охоронного пристрою до вас приїде наш співробітник, оцінить розміри приміщення і порадить найбільш відповідну сигналізацію. Також ми самі обслуговуємо всю техніку, тому вам не доведеться турбуватися щодо її справності – все буде передбачено нашими фахівцями, а вас буде сповіщено про всі нюанси.

Для більш надійного захисту квартири використовується безліч датчиків з різноманітними функціями:

 • виявлення присутності газу, що може нести смертельну небезпеку для людини;
 • датчик підтоплення;
 • спеціальні магнітні засоби, які контролюють будь-які рухи в квартирі;
 • система відеоспостереження з декількома камерами;
 • пристрої, що повідомляють про зовнішню і внутрішню ситуацію.

Завдяки сучасним пристроям, стежити за безпекою квартири тепер можна і зі смартфона. Поставити квартиру на охорону в Харкові ви можете в будь-який день, включаючи вихідні та свята. Також є можливість встановити кнопку тривоги, яка буде передавати сигнал на пульт в разі будь-якої небезпечної ситуації для людини.

Принцип забезпечення охорони квартири або іншого майна полягає в чітко продуманій системі дій. При визначенні тривоги, датчик передає сигнал на пульт, після чого на місце відправляється спеціальна група. Найчастіше спрацьовування сигналізації відлякує зловмисників і не дає їм проникнути в приміщення, а також завдати шкоди майну. Охоронна група приїздить протягом декількох хвилин і встановлює причину спрацювання сигналізації. Власник буде постійно отримувати всю необхідну інформацію щодо безпеки квартири.

Чому варто довірити ваше житло компанії «Шериф»

Охорона житла в Харкові від «Шериф» дозволить забезпечити якісну охорону квартири. Установка системи сигналізації в квартирі дозволить запобігти проникненню непрошених гостей. Наша перевага – чітко продумана система пристроїв, що складаються з найсучасніших розробок в охоронній галузі та сигналізації. Вартість сигналізації для квартири в Харкові розраховується для кожного окремого випадку. Серед плюсів установки охоронної системи від компанії “Шериф” варто відзначити:

 • використання ефективних технологій, що перешкоджають проникненню;
 • цілодобову охорону об’єкта;
 • постійну технічну підтримку;
 • моментальне спрацьовування сигналізації в квартирі і надходження сигналу на пульт;
 • швидку і якісну установку сигналізації, бездротових і дротових датчиків, а також інших пристроїв в квартирі;
 • доступну вартість пристроїв та обслуговування фахівцями.

Індивідуальний підхід до виконання кожного замовлення дозволяє підібрати оптимальний варіант сигналізації для вашої квартири. Встановити сигналізацію в квартирі в Харкові можна, не порушуючи інтер’єр приміщення.

Сигналізація в квартиру в Харкові – ціни та гарантії «Шерифа»

При установці сигналізації в квартирі в Харкові ціна може бути різною. Залежить вона від вартості пристроїв, а також установки дротових або бездротових датчиків. Крім цього до чинників, що визначають ціну на сигналізацію в квартирі, можна віднести:

 • площу квартири;
 • кількість встановленого обладнання;
 • тип моніторингу системи сигналізації в квартирі;
 • додаткові послуги з охорони квартири.

Для охорони квартир в Харкові ціна може бути попередньо розрахована після вашого звернення за консультацією до компанії Шериф. Наші співробітники завжди готові прийти до вас на допомогу і забезпечити охорону будь-якої нерухомості.