пультовая охрана в місті Харків

Пультова охорона в Харкові від компанії Шериф

Безпека об’єктів нерухомості – завдання спеціалізованих компаній

Безпека об’єктів нерухомості – завдання спеціалізованих компаній. Вони забезпечують захист комерційних, муніципальних, державних установ, квартир, будинків та інших об’єктів від несанкціонованого доступу. “Шериф” – охоронна фірма в Харкові, пропонує пультову охорону, яка є одним з найбільш ефективних методів запобігання проникненню сторонніх осіб з метою крадіжки майна і вандалізму. Надання охоронних послуг відбувається на договірних умовах.

Наша охоронна компанія в Харкові має у своєму розпорядженні достатню кількість екіпажів служб швидкого реагування для вашої безпеки, що дозволяє домогтися високих швидкостей реагування на тривогу. Послуги охорони нашого агентства в Харкові і області включають установку необхідного обладнання на підприємствах, в комерційних приміщеннях, приватних квартирах з можливістю об’єднання декількох систем в одну, різних каналів зв’язку для безперебійної роботи і цілодобову охорону приміщення клієнта за помірну вартість. Наші співробітники пройшли серйозну спецпідготовку і готові в будь-який час доби попередити несанкціоновані дії на об’єкті.

Чому обирають «Шериф»?

Професійні послуги охоронного агентства Шериф, якому ви можете довірити охорону свого майна, мають наступні переваги:

Всі екіпажі служб швидкого реагування перебувають в цілодобовій бойовій готовності, щоб максимально швидко прибути на об’єкт клієнта при виникненні позаштатної ситуації. Наряди розосереджені по всьому Харкову, завдяки чому забезпечується високий рівень захисту, ефективність роботи і безпека нерухомості.

Можна встановити сучасне, надійне обладнання з датчиками, що реагують на різні зовнішні чинники: задимлення, виникнення пожежі, воду, рух, відключення електроенергії, звук розбитого скла та інші.

Вартість охорони агентства визначається індивідуально для кожного клієнта, відповідно до додаткових послуг для повноцінного захисту. Наша охоронна фірма пропонує вигідні фіксовані тарифи без прихованих платежів і переплат. Все прописується в договорі. Ми допоможемо підібрати тарифну сітку, виходячи з вашого бюджету, особливостей і доцільності охорони того чи іншого об’єкта.

Найголовніша цінність нашого агентства для вашої безпеки – професійні співробітники, які вміють грамотно реагувати на будь-які загрози і швидко надавати необхідну першу допомогу при наявності постраждалих.

Скільки коштує пультова охорона від «Шериф»?

Ціна на охоронні послуги підприємства залежить від додаткових опцій, датчиків, площі приміщення, кількості кімнат, поверховості.

Ви можете довірити розрахунок експерту нашого агентства, який в лічені хвилини озвучить ціни на пультову охорону і розповість про всі нюанси, що вас цікавлять. Бездротова система часто дешевша за провідну, оскільки не вимагає прокладки кабелю всередині стіни. Остаточна вартість пультової охорони визначається після того, як інженер з безпеки особисто ретельно вивчить план будівлі, саме приміщення, підбере необхідну техніку для захисту. Також в пакет послуг входить обслуговування охорони, надання смс-повідомлень (при необхідності) та інші функції. У нашій компанії є пакетні рішення для приватних будинків, квартир, офісів, магазинів, підприємств та інших комерційних приміщень. На деякі пропозиції є знижки і акції. Тільки надійна сигналізація забезпечує захист від крадіжки майна та нападів!

Установка охоронної сигналізації в Харкові

Монтаж охоронної сигналізації в Харкові і області передбачає комплекс послуг, спрямованих на 100% захист, безпеку і контроль над охоронюваним комерційним і особистим приміщенням. Фахівці компанії Шериф здійснюють:

 • оцінку потенційних джерел загроз;
 • вибір обладнання оптимальної конфігурації;
 • установку всіх елементів сигналізації;
 • калібрування і налаштування датчиків;
 • підключення системи до централізованого пункту охорони;
 • перевірку функціонування пристрою;
 • навчання власника приміщення експлуатації;
 • цілодобову безпеку приміщення.

Бездротові охоронні системи монтуються в Харкові за особистої присутності клієнта за кілька годин у зручний для вас час, у вихідні та святкові дні. Для кращого захисту можливе налаштування додаткових датчиків, що реагують на вібрації, ступінь задимлення, концентрацію газу, відключення електрики, протікання води та інші фактори. Сигналізація в квартирі або приватному будинку встановлюється так, щоб не спрацьовувала помилкова тривога при наявності домашніх вихованців. Ціни на установку охоронної сигналізації повністю залежать від побажань клієнта. Ви можете довірити нам свою безпеку!

оберіть тип об'єкту для охорони

 • Охорона квартир у Харкові від компанії Шериф Щоб захистити своє житло і майно від грабіжників, люди ставлять залізні двері, кодові замки, наймають бабусю-консьєржа та вставовлюють решітки на вікна або броньовані жалюзі.
  від 399 в місяць
 • Пультова охорона будинку (Харків) від компанії Шериф Будь який заміський котедж, приватний будинок і навіть дача несуть у собі підвищену цікавість для любителів швидкої і незаконної наживи
  від 399 в місяць
 • Охорона офісів та інших об’єктів (Харків) від компанії Шериф Будь-який власник бізнесу, завжди повинен бути впевнений про збереження та безпеку території, яка прямо пропорційна пов'язана з його бізнесом.
  від 399 в місяць