appartment's model

Охорона офісів та інших об’єктів у Чернігові від компанії Шериф

Будь який власник бізнесу, завжди повинен бути впевненим у збереженні безпеки на території яка прямо пропорційна пов’язана з його бізнесом. Ситуації бувають різними: у когось викрадають товар, важливі документи, зі складів і офісів на величезні суми грошей, і це не завжди може бути справа рук професійних грабіжників, але, на жаль, співробітників фірм, що мають вільний доступ до приміщення; комусь не щастить у разі не встановлення датчиків, які реагують на пожежу, потоп, збій електрики, що так само несе за собою втрати, а буває, що просто не вистачає звітності і контролю у вигляді систем відеоспостереження. Компанія «Шериф» вирішила комплексно підійти до вирішення цього питання пропонуючи послугу «Охорона офісних та складських приміщень». Нам довіряють більше 7000 приміщень! Приєднуйся і ти до числа захищених!

 • Лояльні ціни на:

  за комплексний сервіс вищої якості у комплекті з вашим спокоєм!

 • Договір матеріальної відповідальності:

  Ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна!

 • Комплексний захист від проникнення:

  ми можемо забезпечити як контрольно-пропускний режим, СКУД, постійне патрулювання, тривожну кнопку, цілодобовий нагляд, так і охорону додатковими технічними засобами захисту

 • Професійний підхід:

  Вже 18 років ми охороняємо тисячі об’єктів по Україні. Кваліфікація співробітників, дозволяє забезпечити надійну охорону об’єктів.

 • Аудит:

  проводимо безкоштовний аудит об’єкта для виявлення слабких місць вашого підприємства з точки зору безпеки, та надаємо комплексне і оптимальне рішення по виявленим недолікам.

 • Пакет: Охорона офісних і складських приміщень у Розстрочку АКЦІЯ

  Беріть розстрочку на 6 місяців та платіть без %. Пакет включає в себе цілодобову охорону об’єкту технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

  • Акція

   Платіть без %

  • від

   459

   грн в місяць

 • Пакет: Охорона офісних і складських приміщень | AJAX користування + SHERIFF АКЦІЯ

  Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

  • Монтаж/налаштування

   1499

   грн

  • Від

   559

   грн/місяць

 • Пакет: Бездротова охорона офісних і складських приміщень | SHERIFF + AJAX

  Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає цілодобову охорону об’єкта технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

  • Обладнання

   8799

   грн

  • від

   459

   грн в місяць

Послуга «Охорона Квартири»

Найнадійніший спосіб убезпечити себе від непроханих гостей – це пультова охорона квартир. Професіоналізм злодіїв, а також сучасні інструменти і технології дозволяють дуже швидко і без зайвого шуму розкрити практично будь-які двері. Тому в Києві, де новобудови ростуть одна за одною, послуги з охорони квартир стали найбільш затребуваними в останнім часом.

SHERIFF

Система безпеки з майбутнього від компанії SHERIFF

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво сповіщує, якщо в дім потрапили злодії, з'явився дим або затоплення.
До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Обравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому та зручну в управлінні.

Охорона офісів та інших об’єктів в Чернігів від компанії Шериф

Якщо вас цікавить охорона нерухомих об’єктів у Чернігові за доступною вартістю, то найкращим рішенням буде звернутися до приватного охоронного агенства “Шериф”. На сайті ви зможете побачити безліч послуг з адекватною вартістю. Ви зможете підібрати собі те, що вам потрібно, послухати консультацію та поради від спеціалістів та отримати надійну систему охорони для вашого об’єкту.

Наприклад, ви можете замовити такі послуги, як:

 • Охорона складів;
 • Пультова охорона офісів;
 • Охорона магазинів та багато іншого.

Рекомендуємо вибрати найновіше обладнання Ajax – воно якісне, безперебійно працює, і фахівці зможуть швидко поставити всі елементи системи, оскільки монтаж не займає багато часу. Крім цього, монтаж системи охорони можна зробити того ж дня, коли ви залишили заявку на сайті.

Близько 7000 об’єктів знаходяться під охороною Шериф. Найбільшу популярність у Чернігові мають бездротові системи приватних об’єктів, оскільки вони гарантують високий рівень безпеки.

Охорона офісних приміщень

Компанія Шериф надає різноманітні охоронні системи для офісу, тому поставити офіс на охорону у Чернігові не займе багато часу. Фахівці несуть повну відповідальність за ваше майно, наприклад, товар, безпеку на території та всередині офісу. Ви можете вибрати потрібний пакет послуг згідно з потрібним вам сервісом. Вартість охорони офісу можна переглянути на сайті.

Найчастіше замовляють такі послуги на об’єкт, як:

 • Надійна фізична охорона;
 • Контрольно-пропускні системи;
 • Цілодобове патрулювання;
 • Часткове патрулювання;
 • Тривожна кнопка;
 • Додаткові технічні засоби.

Завдяки всім цим системам захисту ваш офіс і приватна територія будуть під пильним наглядом, тому вибрати надійне охоронне агентство Шериф буде вашим найкращим рішенням, і встановлення сигналізації в офіс посилить безпеку на вашому об’єкті.

Коли сигнал спрацював, ГБР моментально реагує на нього та приїжджає на місце події. Влітку це триває кілька хвилин, а взимку – до 10 хвилин. За такий короткий період часу можна зловити зловмисників на місці та захистити ваше майно.

Пультова охорона

Охоронна сигналізація для магазину в Чернігові необхідна насамперед тим об’єктам, які перебувають у безлюдних, погано освітлених районах, щоб забезпечити відповідну безпеку нерухомості. Вибирають переважно бездротові системи сигналізації, оскільки у них доступна вартість і не потрібно витрачати час на різні кабелі. ГБР реагує на сигнал, що надсилається бездротовими датчиками з об’єкту. Поставити магазин на охорону потрібно кожному підприємцю, оскільки це гарантує захист майна та товарів.

Тут ви можете переглянути всі послуги, підібрати потрібну бездротову охоронну систему сигналізації за найкращою вартістю. Дбаючи про вашу безпеку, ви зможете вберегти себе та свій бізнес від можливих проблем.

Охорона складів

Охорона складських приміщень у Чернігові потребує особливої ​​уваги, оскільки необхідно контролювати майно та робочий процес. Завдяки різноманітним бездротовим системам сигналізації за доступною вартістю ви зможете забезпечити охорону складу. Для цього вам не потрібно безліч кабелів, оскільки компанія Шериф використовує найновіше обладнання, щоб ефект був максимальним. Охорона складу вартість можна подивитися на сайті, оскільки все залежить від того, який тип сигналізації ви хочете, яка площа об’єкту, коли саме ви хочете, щоб був патруль та багато іншого.

Після того, як ви погодите всі деталі, фахівці виїжджають на місце та виробляють монтаж. Зазвичай це відбувається того ж дня, коли ви робите заявку на сайті.