appartment's model

Охорона квартир у Чернігові від компанії Шериф

Щоб захистити своє житло і майно від грабіжників, люди ставлять залізні двері, кодові замки, наймають бабусю-консьєржа та вставовлюють решітки на вікна або броньовані жалюзі.

На жаль, цього вже не достатньо. На сьогодні єдиний спосіб убезпечити себе від непроханих гостей – це встановлення сигналізації до квартир з підключенням її до пульту охорони!

Послуга “охорона квартир” одна з найпопулярніших не лише серед клієнтів, а й серед пропозицій охоронних агенції. Але в чому ж відмінність “Шериф”? Ми єдині маємо автономний від усього зовнього пульт, до якого підключені наші клієнти.

В нас власний сервер, де є уся необхідна інформація по об’єктах, руху пересування понад 100 екіпажів, високий рівень спеціалістів технічного обслуговування та менеджерів, що чергують 24/7 та миттєво реагують, контролюючи ситуацію з першої секунди отримання сигналу, в середньому, завдяки цьому, бійці прибувають на об’єкт від 4 до 7 хвилин. Не залежно від ситуації зовні, пульт має власні ресурси для забезпечення працездатності ще протягом декількох днів.

І, також, не забувайте про матеріальну відповідальність, що несе фірма задля збереження вашого майна. Знаючи це, та працюючи з “Шериф” Ви з впевненістю можете сказати: “Я у повній безпеці!”.

 • Прибуття групи швидкого реагування в лічені хвилини:

  в кожному районі міста, постійно патрулюють групи швидкого реагування , дислокація розміщена таким чином щоб миттєво дістатися до необхідної локації.

 • Монтаж додаткового обладнання:

  монтаж протипожежної сигналізації, датчиків задимленості, датчиків затоплення та інші послуги для досягнення максимальної безпеки.

 • Гарантійне та постгарантійне обслуговування:

  наші спеціалісти швидко і якісно вирішать питання, що виникнуть з несправністю обладнання чи інших важливих з охорони питань.

 • Договір матеріальної відповідальності:

  ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна у разі не виконання нами обіцяних послуг.

 • SMS-повідомлення власників квартири у разі спрацювання датчика:

  у разі спрацювання датчика, на пульт надходить сигнал “тривога”, диспетчер відправляє групу реагування, а вам на мобільний пристрій надходить повідомлення

 • Комплексний захист від проникнення:

  сертифіковане обладнання для охорони квартир дозволить охопити все приміщення.

 • Пакет: Охорона квартири в Розстрочку АКЦІЯ

  Беріть розстрочку до 6 місяців та платіть без %. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

  • Акція

  • Від

   349

   грн/місяць

 • Пакет: Бездротова охорона квартири | AJAX + SHERIFF

  Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

  • Обладнання

   8799

   грн

  • Абонплата

   349

   грн/місяць

 • Пакет: Охорона квартири | AJAX користування + SHERIFF АКЦІЯ

  Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

  • Монтаж/налаштування

   1499

   грн

  • Абонплата

   449

   грн/місяць

Послуга «Охорона Квартири»

Найнадійніший спосіб убезпечити себе від непроханих гостей – це пультова охорона квартир. Професіоналізм злодіїв, а також сучасні інструменти і технології дозволяють дуже швидко і без зайвого шуму розкрити практично будь-які двері. Тому в Києві, де новобудови ростуть одна за одною, послуги з охорони квартир стали найбільш затребуваними в останнім часом.

SHERIFF

Система безпеки з майбутнього від компанії SHERIFF

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво сповіщує, якщо в дім потрапили злодії, з'явився дим або затоплення.
До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Обравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому та зручну в управлінні.

Охорона квартир в Чернігові від компанії Шериф

Багато людей хочуть захистити своє житло від злодіїв, тому пультова охорона квартир у Чернігові має велику популярність. Якщо вас цікавить сигналізація в квартиру, то найкращим рішенням захистити ваше житло та майно у цій ситуації буде звернутися до охоронного агентства Шериф та поставити провідну або бездротову сигналізацію.

Охоронна компанія Шериф працює з 2003 року і саме тут ви зможете придбати спеціальні пристрої для вашої квартири, такі як:

 • Встановлення системи сигналізації;
 • Різні охоронні пристрої;
 • Пультова охорона;
 • Датчики руху;
 • Дротова сигналізація;
 • Датчики диму;
 • Бездротова сигналізація.

Завдяки спеціальним сигналам, які передають ці пристрої, ви зможете подбати про безпеку вашого майна у будь-якій ситуації. Захистіть ваше житло з охоронною фірмою Шериф і ви побачите, що там працюють виключно фахівці, які убезпечать вашу квартиру від проникнення грабіжників.

Що входить у обслуговування охорони квартири?

Охоронна сигналізація квартир у Чернігові від компанії Шериф вважається однією з найкращих у нашій країні, вона на 100% збереже безпеку вашого майна. Завдяки сигналу група швидкого реагування приїде в лічені хвилини, оскільки сигнал передається на пульт охорони. Завдяки цьому ваша квартира буде захищена від проникнення злодіїв. Переглянувши всю інформацію на сайті, ви можете поставити квартиру на охорону.

Вартість охоронної установки доступна для кожного клієнта, а деякі послуги фахівців вас приємно здивують, оскільки встановлення сигналізаційної системи не займе багато часу. Ви завжди можете доставити додаткове обладнання, щоб рівень безпеки був максимальним, а вартість послуг адекватною. На сайті є широкий асортимент послуг.

Крім цього, агентство несе матеріальну відповідальність та відшкодування всіх збитків. Саме тому ваша квартира буде надійно захищена від проникнення підозрілих осіб, а ви завжди зможете отримати смс на телефон у разі будь-якої ситуації.

Чому варто довірити ваше житло компанії Шериф?

Багато людей хочуть надійно захистити свої квартири від зловмисників та поставити систему сигналізації. Тому сигналізація для квартири у Чернігові користується особливою популярністю. Охоронне агентство Шериф пропонує надійну та ефективну пультову охорону квартири за доступною вартістю. Крім цього, на сайті https://sheriff.com.ua  ви зможете побачити більшу кількість акцій та підібрати саме той пристрій, вартість якого вам найкраще підходить.

Автопарк компанії складається із близько 100 автомобілів по всій Україні. Щоб забезпечити максимально швидку охорону квартири після того, як спрацює датчик системи сигналізації, патрулі розташовані в районах, з яких можна швидко доїхати в будь-яку точку міста.

Встановити сигналізацію у квартирі у Чернігові дуже просто, оскільки фахівці виїжджають у день складання заявки, тому ви не витратите багато часу на очікування. Перш ніж встановити провідну або бездротову систему, датчики або інші засоби захисту, їх ретельно тестують, щоб клієнт отримав якісний сервіс. Охорона житла у Чернігові із компанією Шериф буде на максимальному рівні.

Сигналізація у квартиру у Чернігові – ціни та гарантії “Шерифа”

Люди хочуть бути впевнені в тому, що встановлення системи зможе подбати про безпеку їхньої нерухомості. Якщо вас цікавить встановлення сигналізації в квартирі в Чернігові, то на сайті компанії Шериф можна побачити велику кількість різноманітних пропозицій. Неважливо, люди замовляють провідну або бездротову установку системи, будь-яка продукція та новітні технології будуть доступні кожній людині.

Компанія Шериф – це надійний захист вашої квартири та інших видів нерухомості. Люди довіряють фахівцям, які проводять установку системи пультової охорони. Близько 24 тисяч сімей співпрацюють із компанією Шериф.