appartment's model

Пультова охорона будинку у Чернігові від компанії Шериф

Будь який заміський котедж, приватний будинок і навіть дача несуть у собі підвищену цікавість для любителів швидкої і незаконної наживи. Особливо це актуально для об’єктів, де господарі проживають сезонно або тільки у певні дні. Також на серйозну небезпеку наражаються люди похилого віку і пенсіонери, які навряд чи зможуть перешкодити зловмисникам.

Відсутність власників, огорожа за межами якої не видно, що відбувається на території будинку, віддаленість від сусідів або відсутність їх – це ласий шматок для грабіжників і чудова нагода не поспішати і максимально комфортно для них усунути класичні способи захисту у вигляді решіток, колючого дроту, собак, броньованих дверей і замків. Один з найбільш ефективних способів захисту приватного будинку і прибудинкової території – охоронна сигналізація з подальшим підключенням її до надійного пульта охоронної фірми.


 • Комплексний захист від проникнення:

  монтаж датчиків та обладнання встановлено таким чином щоб перекрити весь периметр

 • Прибуття групи швидкого реагування в лічені хвилини:

  В кожному районі міста, постійно патрулюють групи швидкого реагування, дислокація розміщена таким чином, щоб миттєво прибути у необхідну точку

 • Монтаж додаткового обладнання:

  монтаж протипожежної сигналізації, датчиків задимленості, датчиків затоплення для максимізації захисту.

 • Гарантійне та постгарантійне обслуговування:

  наші спеціалісти швидко і якісно вирішать різного плану питання, що виникнуть з обладнанням або з охоронною вашого об’єкта.

 • SMS-повідомлення власників будинку у разі спрацювання датчика:

  в разі спрацювання датчика, на пульт надходить сигнал “тривога”, диспетчер відправляє групу реагування, а вам на мобільний пристрій надходить повідомлення.

 • Договір матеріальної відповідальності:

  ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна у разі не виконання заявлених нами послуг у договорі.

 • Пакет: Охорона будинку | AJAX користування + SHERIFF АКЦІЯ

  Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

  • Монтаж/налаштування

   1499

   грн

  • Абонплата

   549

   грн в місяць

 • Пакет: Бездротова охорона будинку | SHERIFF + AJAX

  Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає цілодобову охорону приватного будинку технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

  • Обладнання

   8799

   грн

  • Абонплата

   449

   грн/місяць

 • Пакет: Охорона квартири в Розстрочку АКЦІЯ

  Беріть розстрочку на 4 місяця та платіть без %. Пакет включає в себе цілодобову охорону будинку технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

  • Акція

   Платіть без %

  • від

   449

   грн в місяць

Послуга «Охорона Квартири»

Найнадійніший спосіб убезпечити себе від непроханих гостей – це пультова охорона квартир. Професіоналізм злодіїв, а також сучасні інструменти і технології дозволяють дуже швидко і без зайвого шуму розкрити практично будь-які двері. Тому в Києві, де новобудови ростуть одна за одною, послуги з охорони квартир стали найбільш затребуваними в останнім часом.

SHERIFF

Система безпеки з майбутнього від компанії SHERIFF

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво сповіщує, якщо в дім потрапили злодії, з'явився дим або затоплення.
До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Обравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому та зручну в управлінні.

Пультова охорона будинку у Чернігові

Оскільки злочинність не спить, пультова охорона котеджів користується великою популярністю. Для того, щоб охорона приватного будинку в Чернігові була надійною та ефективною, можна замовити таку послугу у приватній охоронній фірмі Шериф.

Завдяки новітнім бездротовим системам безпека об’єкту буде на найвищому рівні. Найкращим варіантом, який забезпечує безпеку, буде поставити об’єкт на сигналізацію. Крім того, на сайті є багато знижок та акцій, тому вартість послуги доступна для кожного клієнта.

Основною особливістю системи охорони від приватного агентства “Шериф” є те, що вона має повністю автономний охоронний пульт, до якого підключені всі клієнти, тому провідна пультова охорона заміського будинку буде найкращим рішенням.

Перевагами рішення вибрати саме охоронну фірму Шериф є те, що:

 • Охорона дачі у Чернігові проходить цілодобово;
 • Професійні спеціалісти;
 • Миттєве реагування та виїзд на сигнал системи;
 • Доступна вартість бездротової або дротової сигналізації для кожного;
 • Велика кількість екіпажів;
 • Сучасна та надійна апаратура для захисту об’єктів.

Організація охорони будинків, дач, котеджів від компанії Шериф

Установка охоронної сигналізації в будинку допоможе вам захистити ваше житло від непроханих гостей. Якщо вас цікавить охоронна сигналізація для котеджу, ви можете сміливо звертатися до охоронної агенції Шериф. Саме тут ви зможете замовити дротову або бездротову сигналізацію. Завдяки тому, що бездротова сигналізація миттєво реагує, ГБР приїде за лічені хвилини. Бездротова сигналізація для дому має багато переваг і має велику популярність.

Охоронна сигналізація для дачі Шериф надійно служитиме вам, а ГБР дуже швидко приїде на виклик будь-якої пори року. Тому ви можете не перейматися безпекою вашого житла та майна, оскільки в агентстві Шериф працюють справжні професіонали своєї справи.

Які технології використовуються для охорони приватних будинків?

Завдяки новітнім технологіям та сучасним системам, охоронна компанія Шериф надійно подбає про вашу безпеку. Якщо вас цікавить бездротова сигналізація додому в Чернігові, можна придбати датчик руху, брелок з тривожною кнопкою, датчик дверей. Використовуються бездротові пристрої Ajax. Вони легко помічають зловмисника і передають сигнал до центру управління, відповідно, група швидкого реагування вже за кілька хвилин буде на місці. Охоронна сигналізація у Чернігові надійно захистить ваше майно.

Однак, якщо вас цікавлять дротові пристрої, система має широкий асортимент товарів. Фахівці проведуть усі необхідні кабелі, підключать обладнання, протестують. Кабелі виготовлені з надійного матеріалу, вони не ламатимуться, тому провідні системи захисту будуть ідеально функціонувати.

Сигналізація для дому в Чернігові від компанії Шериф дозволить вам спокійно подорожувати, їздити у відрядження та залишати ваш будинок, оскільки у вашу відсутність, він буде під системою контролю.

Від чого залежить вартість охорони будинку?

Вартість бездротової сигналізації об’єктів залежить від багатьох моментів, наприклад:

 • Тип об’єкту;
 • Площа об’єкту;
 • Кількість кімнат;
 • Період охорони;
 • Кількість людей, необхідних для безпеки приватного об’єкту.

Крім того, Ви можете самостійно розрахувати вартість послуги на сайті. Для оплати можна вибрати будь-який спосіб, як карткою, так і готівкою, або оплата за реквізитами. Ви зможете здати будинок, що охороняється, за доступною ціною.

Фахівці прибудуть у вказаний час, проведуть монтажні роботи та встановлять обладнання. Монтаж не триватиме багато часу, а в результаті ви отримаєте надійну систему сигналізації. Тому охорона будинків у Чернігові має велику популярність.