пультовая охрана в місті Біла Церква

Пультова охорона в Білій Церкві від компанії Шериф

Агентство “Шериф” – це найкраща охоронна фірма в Білій Церкві.Тут великий вибір послуг, доступні ціни, комплексний підхід до роботи

Пультова охорона в Білій Церкві від компанії “Шериф”

Агентство “Шериф” – це найкраща охоронна фірма в Білій Церкві.Тут великий вибір послуг, доступні ціни, комплексний підхід до роботи. Співробітники фірми постійно підвищують кваліфікацію, а досвідчені інженери тестують нові технології та обладнання.

Незважаючи на безліч пропозицій на ринку, кращий спосіб убезпечити свій будинок, офіс або будь-який інший об’єкт є пультова охорона.

Пультова охорона включає в себе встановлення на об’єкті датчиків і детекторів, підключення їх до головного пристрою сигналізації. При цьому сама сигналізація підключається до пульту, розташованому на базі охоронної фірми.

Надання охоронних послуг в такому випадку має на увазі виклик групи швидкого реагування на об’єкт, після спрацювання сигналу від тривожної кнопки або головного пристрою. На об’єкт група прибуває протягом 4-7 хвилин, охоронна компанія в Білій Церкві гарантує своєчасний приїзд фахівців.

Чому обирають “Шериф”

В Україні безліч охоронних фірм, але вже 30 000 сімей довірили свою безпеку компанії “Шериф”. Послуги охоронного агентства підходять не тільки приватним особам, але і корпораціям, для кожного клієнта знаходиться підходящий варіант.

Головні переваги роботи “Шериф”:

 • Злагоджена робота. Всі дії відточені, тому приїзд групи на об’єкт займає мінімум часу;
 • Власний автопарк;
 • Використання найсучасніших технологій для безпеки і захисту;
 • Вартість охорони залишається доступною, є послуга розстрочки;
 • В “Шериф” є власний пульт, до якого підключені тільки клієнти агентства. В Україні у охоронних фірм зазвичай один пульт на кілька точок;
 • Є гарантійне і післягарантійне обслуговування;
 • Повна матеріальна відповідальність. Якщо група швидкого реагування не вклалася в норматив і з вини фахівців клієнт зазнав збитків, компанія відшкодовує до 100 000 гривень;

Служба охорони в Білій Церкві відповідально ставиться до виконання своїх обов’язків. Забезпечимо пультової охорону будинків, квартир, офісів, магазинів, складів, підприємств і будь-яких інших об’єктів.

Скільки коштує пультова охорона від “Шериф”

Ціни на охоронні послуги залишаються доступними, щоб їх могли собі дозволити всі жителі України.

 • Вартість охорони офісів починається від 449 гривень за місяць. Устаткування можна встановити окремо за 5699 гривень;
 • Ціна охорони квартири стартує від 349 гривень за місяць. У суму входить цілодобова охорона технічними засобами і виїзд оперативної групи по сигналу;
 • Ціни на пультової охорону будинку починаються від 449 гривень в місяць. За обладнання окрема одноразова оплата, сума залежить від обраної техніки і її кількості;
 • Охорона магазину або складу також обійдеться в суму від 449 гривень;
 • За безпеку ресторану або торгового центру доведеться викласти мінімум 649 гривень за місяць;

Будь-яку послугу можна оплатити в розстрочку, що робить умови ще більш вигідними. Переплати відсутні.

Пультова охорона об’єктів підходить для будь-якого приміщення, це найефективніший спосіб захисту об’єктів від всіх видів проблем.

Установка пультової охоронної сигналізації в Білій Церкві

Відразу після вибору обладнання і консультації фахівців, виконується монтаж охоронної сигналізації.Установка проводиться швидко, професіонали не зашкодять ремонт і зроблять все максимально акуратно.

У роботі “Шериф” використовує в основному сучасні охоронні системи, які знайшли поширення по всій країні. Йдеться про технологію Аякс, яка є однією з кращих систем для забезпечення безпеки.

Така сигналізація дозволяє вирішити відразу кілька проблем з безпекою, вона відлякує злодіїв, запобіжить пожежа і затоплення, контролює роботу всіх приладів і транслює сигнал з камер відеоспостереження на будь-який пристрій.

Аякс є універсальною системою захисту, в її складі вже є необхідні датчики і інші елементи для повноцінної охорони об’єктів.

Інженери компанії “Шериф” постійно досліджують ринок в пошуках більш сучасних технологій і обладнання. Це дозволяє стабільно підвищувати якість послуг.

оберіть тип об'єкту для охорони

 • Охорона квартир у Білій Церкві від компанії Шериф Щоб захистити своє житло і майно від грабіжників, люди ставлять залізні двері, кодові замки, наймають бабусю-консьєржа та вставовлюють решітки на вікна або броньовані жалюзі.
  від 349 в місяць
 • Пультова охорона будинку в Білій Церкві від компанії Шериф Будь який заміський котедж, приватний будинок і навіть дача несуть у собі підвищену цікавість для любителів швидкої і незаконної наживи
  від 449 в місяць
 • Охорона офісів та інших об’єктів у Білій Церкві від компанії Шериф Будь який власник бізнесу, завжди повинен бути впевненим у збереженні безпеки на території яка прямо пропорційна пов’язана з його бізнесом
  від 449 в місяць