0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Чотири міфи про електрошокер або що необхідно знати про електричну зброю

шокер

За одностайною думкою експертів з питань особистої безпеки одним з найефективніших засобів самооборони в багатьох країнах світу є електрошокові пристрій (ЕШП). Електрошокер – засіб, який не здатний завдати шкоди здоров’ю – безпечний у використанні.

Його принцип дії заснований на серії розрядів електричного струму високої напруги і частоти. Ефект від дії шокера може тривати від 5 до 30 хвилин, викликаючи нейро-м’язовий параліч – втрату рівноваги і координації, іноді, тимчасову втрату свідомості.

Деякі факти, які ми знаємо про електрошокер є міфами:

  1. Міф про те що електрошокером можна вбити. Ця думка помилкова, досить знати історію появи цього пристрою. Прилад був винайдений і запатентований в 1974 році в США Джеком Кавером, офіційно названий «Зброєю для затримання і знерухомлення». Основною вимогою приладу при розробці була саме безпека. Провели величезну кількість дослідів, які доводять, що дія струму не тягне за собою зупинку серця людини. Пристрій запустили в серійне виробництво тільки після підтвердження його безпеки для життя людини. Продаж шокера без ліцензії, в багатьох країнах, також говорить про те, що воно не небезпечно для життя.
  2. Другим міфом є ​​те що, якщо зброя без смертельного результату – це зовсім не зброя. З боку закону шокер – не зброя, а засіб самозахисту. Якщо ж говорити про його нездатності вбивати, то в цьому і полягає весь сенс пристрою, і саме тому варто купити електрошокер. Він покликаний знешкоджувати на певний час, захищати свого власника, а не завдавати смертельні каліцтва нападнику. Тимчасове приведення людини в стан нерухомості – кращий спосіб захистити себе від його злочинних дій. За 20-30 хвилин дії струму ви зможете встигнути покликати на допомогу, викликати поліцію або просто сховатися з місця нападу.
  3. Міф про ефективність шокера тільки в теплу пору року, коли на людину тонкий одяг. Можливо, таке твердження було справедливим кілька десятків років тому, коли ці пристрої тільки починали свій шлях. Сьогодні величезна кількість моделей, ток яких легко пробиває шар одягу товщиною до 30 мм і більше.
  4. Міф про передачу струму. Ще зі школи ми добре засвоїли закон ураження струмом. Ми всі знаємо, що ні в якому разі не можна торкатися до людини, крізь тіло якого проходить електрику, щоб самим не стати жертвою. І ці знання нерідко поширюються і на шокери, як показує практика – вельми помилково. Розряд змінного струму, отриманий з мережі, і розряд в шокерном пристрої мають абсолютно різну природу і характеристики. Струм шокера завжди проходить по найбільш короткому шляху, тобто між електродами. Саме з цієї причини можна використовувати зброю і в дощ без ризику стати жертвою електрики.

Використання шокера набагато безпечніше безлічі інших засобів для самооборони, і це основна причина зробити вибір на його користь.

icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Заступник Керівника Спеціального підрозділу швидкого реагування (СПШР)

Заступник Керівника Спеціального підрозділу швидкого реагування (СПШР) Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент під нашим захистом понад 19 тис. об’єктів, так само забезпечуємо безпеку топових заходів країни, таких як: форум YES, Olerom.forum1, ULICHNAYA EDA, Z-Games, NovaPoshta HalfMaraton, WizzAir City Marathon, Кураж Базар. Мы проводим […]

А хто Ваш персональний менеджер?

Холдинг ШЕРИФ скоро перейде межу в 20 000 клієнтів, підключених до пультової охорони! Кожен наш клієнт з цих майже 20 тисяч має, закріпленого за собою, персонального менеджера, який готовий відповідати на всі запитання та вирішувати проблеми, пов’язані з послугами охорони. Консультації по доустановці, технічним нюансам та акціям, питання по оплаті – всім цим оперативно займаються […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon