Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Охорона офісів та інших об’єктів у Чернівцях від компанії Шериф

Будь який власник бізнесу, завжди повинен бути впевненим у збереженні безпеки на території яка прямо пропорційна пов’язана з його бізнесом. Ситуації бувають різними: у когось викрадають товар, важливі документи, зі складів і офісів на величезні суми грошей, і це не завжди може бути справа рук професійних грабіжників, але, на жаль, співробітників фірм, що мають вільний доступ до приміщення; комусь не щастить у разі не встановлення датчиків, які реагують на пожежу, потоп, збій електрики, що так само несе за собою втрати, а буває, що просто не вистачає звітності і контролю у вигляді систем відеоспостереження. Компанія «Шериф» вирішила комплексно підійти до вирішення цього питання пропонуючи послугу «Охорона офісних та складських приміщень». Нам довіряють більше 7000 приміщень! Приєднуйся і ти до числа захищених!

Детальніше
 • Лояльні ціни на: за комплексний сервіс вищої якості у комплекті з вашим спокоєм!
 • Договір матеріальної відповідальності: Ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна!
 • Комплексний захист від проникнення: ми можемо забезпечити як контрольно-пропускний режим, СКУД, постійне патрулювання, тривожну кнопку, цілодобовий нагляд, так і охорону додатковими технічними засобами захисту
 • Професійний підхід: Вже 18 років ми охороняємо тисячі об’єктів по Україні. Кваліфікація співробітників, дозволяє забезпечити надійну охорону об’єктів.
 • Аудит: проводимо безкоштовний аудит об’єкта для виявлення слабких місць вашого підприємства з точки зору безпеки, та надаємо комплексне і оптимальне рішення по виявленим недолікам.
icon
Пакет: Охорона офісних і складських приміщень у Розстрочку
АКЦІЯ

Беріть розстрочку на 6 місяців та платіть без %. Пакет включає в себе цілодобову охорону об’єкту технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Акція Платіть без %
від 299 грн в місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Охорона офісних і складських приміщень | AJAX користування + SHERIFF
АКЦІЯ

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Монтаж/налаштування 1499 грн
Від 399 грн/місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Бездротова охорона офісних і складських приміщень | SHERIFF + AJAX

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає цілодобову охорону об’єкта технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Обладнання 5999 грн
від 299 грн в місяць
Залишити заявку

Установка сигналізації на об’єктах комерційного призначення має деякі особливості. Тому для охорони магазинів, офісів і складських приміщень краще залучати фахівців в області безпеки. Пультова охорона офісів та іншої приватної власності – один з напрямів діяльності агентства «Шериф». Наша компанія існує на ринку України більше 13 років і надає охоронні послуги безлічі підприємств і організацій. Ми дуже дорожимо своєю репутацією, тому залучаємо до охорони магазинів, складів та інших об’єктів тільки висококласних фахівців.

Охоронні системи та сигналізації, що використовуються на комерційних об’єктах, мають безліч особливостей. Для невеликих МАФ, наприклад, можна обмежитися бюджетним варіантом. Площа приміщення невелика, і навіть установки кількох бездротових датчиків буде цілком достатньо. А ось охорона складів – справа інша. Тут потрібен цілий комплекс заходів безпеки, установки звичайної недорогої сигналізації аж ніяк не достатньо.

Охорона офісів в Чернівцях

Об’єкти офісного призначення теж можуть бути різними: від невеликої кімнати до окремих будинків. Для кожної системи охорони офісу вартість буде розраховуватися індивідуально, адже це залежить від безлічі параметрів.

Для забезпечення надійного захисту одного кабінету досить установки декількох бездротових датчиків, сигнал яких передається на пульт.

Хочете убезпечити цілу будівлю? Тоді, щоб поставити офіс на охорону в Чернівцях, буде потрібно провести цілий комплекс заходів:

 • пропускний режим на вході;
 • професійне відеоспостереження по всій будівлі;
 • пожежна сигналізація;
 • монтаж цілої системи кабелів, бездротових контролерів і датчиків.

«Шериф» не обмежується тільки установкою сигналізації в офіс, ми проводимо гарантійне і післягарантійне обслуговування устаткування, забезпечуємо цілодобове спостереження за об’єктом, прибуття ГШР через кілька хвилин після отримання сигналу.

Пультова охорона магазинів

Забезпечення безпеки магазинів передбачає не тільки охорону приватної власності, в цьому випадку важливо подбати і про людей. Охоронна сигналізація для магазину, крім основного набору бездротових датчиків, обов’язково повинна включати в себе монтаж тривожної кнопки. Адже продавці не можуть тримати двері зачиненими і ніяк не здатні перешкодити проникненню грабіжників. Тривожна кнопка моментально активує сигналізацію і на об’єкт буде вислана група швидкого реагування. Середній час приїзду ГШР не перевищує 7 хвилин, так що це відмінне рішення питання.

При розрахунку вартості охорони магазину ціна визначається індивідуально. Тут важливо врахувати вартість бездротової системи сигналізації, складність об’єкта, його площа й інші параметри. Для уточнення інформації можна залишити заявку, і наші фахівці зв’яжуться з вами в найкоротші терміни.

Охорона складів

Для забезпечення комплексу заходів з охорони складу, вартість також розраховується індивідуально. Установка охоронних систем для кожного приміщення розглядається як окремий випадок. Особливо це стосується складських комплексів, в яких для забезпечення захисту одного приміщення буде досить бездротової сигналізації, а в іншому будуть потрібні дорогі роботи з прокладання кабелю.

Для охорони складських приміщень «Шериф» пропонує:

 • безкоштовний аудит;
 • установку дротової або бездротової сигналізації залежно від побажань клієнта та особливостей складу;
 • підключення обладнання та інструктаж щодо його використання;
 • установку безперебійного з’єднання з диспетчерським пультом;
 • монтаж додаткового захисту: камер спостереження, датчиків задимлення, тривожних кнопок.

Довіряючи охорону складських приміщень компанії «Шериф», ви отримуєте надійне комплексне рішення за привабливою ціною.

Розгорнути
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з’явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.