Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Охорона квартир у Чернівцях від компанії Шериф

Щоб захистити своє житло і майно від грабіжників, люди ставлять залізні двері, кодові замки, наймають бабусю-консьєржа та вставовлюють решітки на вікна або броньовані жалюзі.

На жаль, цього вже не достатньо. На сьогодні єдиний спосіб убезпечити себе від непроханих гостей – це встановлення сигналізації до квартир з підключенням її до пульту охорони!

Послуга “охорона квартир” одна з найпопулярніших не лише серед клієнтів, а й серед пропозицій охоронних агенції. Але в чому ж відмінність “Шериф”? Ми єдині маємо автономний від усього зовнього пульт, до якого підключені наші клієнти.

В нас власний сервер, де є уся необхідна інформація по об’єктах, руху пересування понад 100 єкіпажів, високий рівень спеціалістів технічного обслуговування та менеджерів, що чергують 24/7 та миттєво реагують, контролюючи ситуацію з першої секунди отримання сигналу, в середньому, завдяки цьому, бійці прибувають на об’єкт від 4 до 7 хвилин. Не залежно від ситуації зовні, пульт має власні ресурси для забезпечення працездатності ще протягом декількох днів.

І, також, не забувайте про матеріальну відповідальність, що несе фірма задля збереження вашого майна. Знаючи це, та працюючи з “Шериф” Ви з впевненістю можете сказати: “Я у повній безпеці!”.

Детальніше
 • Прибуття групи швидкого реагування в лічені хвилини: в кожному районі міста, постійно патрулюють групи швидкого реагування , дислокація розміщена таким чином щоб миттєво дістатися до необхідної локації.
 • Монтаж додаткового обладнання: монтаж протипожежної сигналізації, датчиків задимленості, датчиків затоплення та інші послуги для досягнення максимальної безпеки.
 • Гарантійне та постгарантійне обслуговування: наші спеціалісти швидко і якісно вирішать питання, що виникнуть з несправністю обладнання чи інших важливих з охорони питань.
 • Договір матеріальної відповідальності: ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна у разі не виконання нами обіцяних послуг.
 • SMS-повідомлення власників квартири у разі спрацювання датчика: у разі спрацювання датчика, на пульт надходить сигнал “тривога”, диспетчер відправляє групу реагування, а вам на мобільний пристрій надходить повідомлення
 • Комплексний захист від проникнення: сертифіковане обладнання для охорони квартир дозволить охопити все приміщення.
icon
Пакет: Охорона квартири в Розстрочку
АКЦІЯ

Беріть розстрочку до 6 місяців та платіть без %. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Акція
Від 299 грн/місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Бездротова охорона квартири | AJAX + SHERIFF

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Обладнання 5999 грн
Абонплата 299 грн/місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Охорона квартири | AJAX користування + SHERIFF
АКЦІЯ

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Монтаж/налаштування 1499 грн
Абонплата 399 грн/місяць
Залишити заявку

Агентство «Шериф» пропонує своїм клієнтам забезпечити надійну і професійну охорону житла. Ми здатні захистити ваше особисте майно від викрадення, а приміщення від незаконного проникнення сторонніх.

Сьогодні, на жаль, число крадіжок і зломів неухильно зростає, тому охорона квартири в Чернівцях стає єдиним способом забезпечити захист і недоторканність житла й власності. Для цього служба охорони «Шериф» використовує новітнє професійне обладнання. Таким чином ми можемо гарантувати своїм клієнтам безпеку.

Охоронна сигналізація надійно захистить від проникнення в вашу квартиру, сповістить про виникнення пожежі або потопу. Встановлені в потрібних місцях датчики моментально передадуть оповіщення на пульт управління, а диспетчер вишле на місце події групу швидкого реагування. «Шериф» приїжджає на місце не більше ніж через 5-7 хвилин після отримання сигналу, в той час як поліцію можна чекати більше півгодини.

Що входить в послуги охорони квартири

Наші фахівці підходять до своєї роботи з повною відповідальністю. Тому «Шериф» пропонує своїм клієнтам тільки найсучасніші пристрої та засоби захисту. Пультова охорона квартир – надійний спосіб убезпечити своє майно. Ця послуга включає в себе кілька складових:

 • ретельне вивчення об’єкту, що охороняється;
 • розробка плану монтажу системи безпеки;
 • підбір необхідного обладнання та систем контролю;
 • узгодження з замовником вартості обладнання та робіт з його монтажу;
 • установка охоронних систем;
 • підключення сигналізації на пульт оператора;
 • цілодобовий контроль квартири;
 • негайний виїзд ГБР за сигналом оператора;
 • обстеження приміщення на предмет проникнення;
 • затримання невстановлених осіб, виявлених на підконтрольному об’єкті.

«Шериф» несе матеріальну відповідальність перед клієнтами. Якщо трапилася позаштатна ситуація, група запізнилася і квартиру все ж пограбували, ми відшкодовуємо вартість викраденого на суму до 100 тис. гривень з власного страхового фонду.

Які технології пропонує «Шериф»

Швидка і якісна установка охоронної сигналізації в Чернівцях – справа, яку можна довірити тільки висококваліфікованим фахівцям, і у нас вони є. Хороша система безпеки може включати дротові або бездротові пристрої, а також обидва варіанти відразу. Все залежить від побажань замовника та його фінансових можливостей.

Установка бездротової сигналізації дозволяє монтувати обладнання без заглиблення в стіну. Крім того, gsm-пристрої мають більш презентабельний вигляд і часто взагалі не схожі на систему сигналізації. Провідні пристрої системи безпеки вимагають більше зусиль в плані монтажу, проте їх сигнал вважається більш стійким.

Квартирні охоронні сигналізації складаються з декількох елементів:

 • приймально-контрольного приладу;
 • набору датчиків;
 • пульта управління;
 • виконавчих пристроїв.

Для додаткового захисту майна можна доповнити систему охорони й іншими засобами захисту. Використання достатньої кількості пристроїв гарантує збереження вашої квартири в будь-якій ситуації.

Скільки коштує сигналізація в квартиру в Чернівцях

Щоб дізнатися вартість установки сигналізації в квартиру в Чернівцях, залиште замовлення або зателефонуйте за номером безкоштовної гарячої лінії, вказаним в шапці сайту.

Вартість підключення квартири на пульт охорони складається з декількох позицій:

 • ціна самого обладнання;
 • оплата робіт з його встановлення;
 • щомісячна абонентська плата.

Незважаючи на те, що ціни на установку охоронної сигналізації цілком доступні, відразу назвати точну суму не вийде. Щоб запропонувати кращі засоби захисту, наші фахівці повинні уважно вивчити особливості об’єкта, оцінити складність монтажу сигналізації, підібрати оптимальне обладнання.

Якщо ви вирішили поставити квартиру на пульт охорони, «Шериф» запропонує найвигіднішу ціну. У нас часто проводяться акції, що дозволяють новим клієнтам істотно заощадити при укладенні договору.

Розгорнути
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з’явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.