Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Охорона офісів та інших об’єктів у Чернігові від компанії Шериф

Будь який власник бізнесу, завжди повинен бути впевненим у збереженні безпеки на території яка прямо пропорційна пов’язана з його бізнесом. Ситуації бувають різними: у когось викрадають товар, важливі документи, зі складів і офісів на величезні суми грошей, і це не завжди може бути справа рук професійних грабіжників, але, на жаль, співробітників фірм, що мають вільний доступ до приміщення; комусь не щастить у разі не встановлення датчиків, які реагують на пожежу, потоп, збій електрики, що так само несе за собою втрати, а буває, що просто не вистачає звітності і контролю у вигляді систем відеоспостереження. Компанія «Шериф» вирішила комплексно підійти до вирішення цього питання пропонуючи послугу «Охорона офісних та складських приміщень». Нам довіряють більше 7000 приміщень! Приєднуйся і ти до числа захищених!

Детальніше
 • Лояльні ціни на: за комплексний сервіс вищої якості у комплекті з вашим спокоєм!
 • Договір матеріальної відповідальності: Ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна!
 • Комплексний захист від проникнення: ми можемо забезпечити як контрольно-пропускний режим, СКУД, постійне патрулювання, тривожну кнопку, цілодобовий нагляд, так і охорону додатковими технічними засобами захисту
 • Професійний підхід: Вже 18 років ми охороняємо тисячі об’єктів по Україні. Кваліфікація співробітників, дозволяє забезпечити надійну охорону об’єктів.
 • Аудит: проводимо безкоштовний аудит об’єкта для виявлення слабких місць вашого підприємства з точки зору безпеки, та надаємо комплексне і оптимальне рішення по виявленим недолікам.
icon
Пакет: Охорона офісних і складських приміщень у Розстрочку
АКЦІЯ

Беріть розстрочку на 6 місяців та платіть без %. Пакет включає в себе цілодобову охорону об’єкту технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Акція Платіть без %
від 459 грн в місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Охорона офісних і складських приміщень | AJAX користування + SHERIFF
АКЦІЯ

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Монтаж/налаштування 1499 грн
Від 559 грн/місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Бездротова охорона офісних і складських приміщень | SHERIFF + AJAX

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає цілодобову охорону об’єкта технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Обладнання 5999 грн
від 459 грн в місяць
Залишити заявку

Охорона офісів та інших об’єктів в Чернігів від компанії Шериф

Якщо вас цікавить охорона нерухомих об’єктів у Чернігові за доступною вартістю, то найкращим рішенням буде звернутися до приватного охоронного агенства “Шериф”. На сайті ви зможете побачити безліч послуг з адекватною вартістю. Ви зможете підібрати собі те, що вам потрібно, послухати консультацію та поради від спеціалістів та отримати надійну систему охорони для вашого об’єкту.

Наприклад, ви можете замовити такі послуги, як:

 • Охорона складів;
 • Пультова охорона офісів;
 • Охорона магазинів та багато іншого.

Рекомендуємо вибрати найновіше обладнання Ajax – воно якісне, безперебійно працює, і фахівці зможуть швидко поставити всі елементи системи, оскільки монтаж не займає багато часу. Крім цього, монтаж системи охорони можна зробити того ж дня, коли ви залишили заявку на сайті.

Близько 7000 об’єктів знаходяться під охороною Шериф. Найбільшу популярність у Чернігові мають бездротові системи приватних об’єктів, оскільки вони гарантують високий рівень безпеки.

Охорона офісних приміщень

Компанія Шериф надає різноманітні охоронні системи для офісу, тому поставити офіс на охорону у Чернігові не займе багато часу. Фахівці несуть повну відповідальність за ваше майно, наприклад, товар, безпеку на території та всередині офісу. Ви можете вибрати потрібний пакет послуг згідно з потрібним вам сервісом. Вартість охорони офісу можна переглянути на сайті.

Найчастіше замовляють такі послуги на об’єкт, як:

 • Надійна фізична охорона;
 • Контрольно-пропускні системи;
 • Цілодобове патрулювання;
 • Часткове патрулювання;
 • Тривожна кнопка;
 • Додаткові технічні засоби.

Завдяки всім цим системам захисту ваш офіс і приватна територія будуть під пильним наглядом, тому вибрати надійне охоронне агентство Шериф буде вашим найкращим рішенням, і встановлення сигналізації в офіс посилить безпеку на вашому об’єкті.

Коли сигнал спрацював, ГБР моментально реагує на нього та приїжджає на місце події. Влітку це триває кілька хвилин, а взимку – до 10 хвилин. За такий короткий період часу можна зловити зловмисників на місці та захистити ваше майно.

Пультова охорона

Охоронна сигналізація для магазину в Чернігові необхідна насамперед тим об’єктам, які перебувають у безлюдних, погано освітлених районах, щоб забезпечити відповідну безпеку нерухомості. Вибирають переважно бездротові системи сигналізації, оскільки у них доступна вартість і не потрібно витрачати час на різні кабелі. ГБР реагує на сигнал, що надсилається бездротовими датчиками з об’єкту. Поставити магазин на охорону потрібно кожному підприємцю, оскільки це гарантує захист майна та товарів.

Тут ви можете переглянути всі послуги, підібрати потрібну бездротову охоронну систему сигналізації за найкращою вартістю. Дбаючи про вашу безпеку, ви зможете вберегти себе та свій бізнес від можливих проблем.

Охорона складів

Охорона складських приміщень у Чернігові потребує особливої ​​уваги, оскільки необхідно контролювати майно та робочий процес. Завдяки різноманітним бездротовим системам сигналізації за доступною вартістю ви зможете забезпечити охорону складу. Для цього вам не потрібно безліч кабелів, оскільки компанія Шериф використовує найновіше обладнання, щоб ефект був максимальним. Охорона складу вартість можна подивитися на сайті, оскільки все залежить від того, який тип сигналізації ви хочете, яка площа об’єкту, коли саме ви хочете, щоб був патруль та багато іншого.

Після того, як ви погодите всі деталі, фахівці виїжджають на місце та виробляють монтаж. Зазвичай це відбувається того ж дня, коли ви робите заявку на сайті.

Розгорнути
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з’явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.