Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Пультова охорона будинку у Чернігові від компанії Шериф

Будь який заміський котедж, приватний будинок і навіть дача несуть у собі підвищену цікавість для любителів швидкої і незаконної наживи. Особливо це актуально для об’єктів, де господарі проживають сезонно або тільки у певні дні. Також на серйозну небезпеку наражаються люди похилого віку і пенсіонери, які навряд чи зможуть перешкодити зловмисникам.

Відсутність власників, огорожа за межами якої не видно, що відбувається на території будинку, віддаленість від сусідів або відсутність їх – це ласий шматок для грабіжників і чудова нагода не поспішати і максимально комфортно для них усунути класичні способи захисту у вигляді решіток, колючого дроту, собак, броньованих дверей і замків. Один з найбільш ефективних способів захисту приватного будинку і прибудинкової території – охоронна сигналізація з подальшим підключенням її до надійного пульта охоронної фірми.

Детальніше
 • Комплексний захист від проникнення: монтаж датчиків та обладнання встановлено таким чином щоб перекрити весь периметр
 • Прибуття групи швидкого реагування в лічені хвилини: В кожному районі міста, постійно патрулюють групи швидкого реагування, дислокація розміщена таким чином, щоб миттєво прибути у необхідну точку
 • Монтаж додаткового обладнання: монтаж протипожежної сигналізації, датчиків задимленості, датчиків затоплення для максимізації захисту.
 • Гарантійне та постгарантійне обслуговування: наші спеціалісти швидко і якісно вирішать різного плану питання, що виникнуть з обладнанням або з охоронною вашого об’єкта.
 • SMS-повідомлення власників будинку у разі спрацювання датчика: в разі спрацювання датчика, на пульт надходить сигнал “тривога”, диспетчер відправляє групу реагування, а вам на мобільний пристрій надходить повідомлення.
 • Договір матеріальної відповідальності: ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна у разі не виконання заявлених нами послуг у договорі.
icon
Пакет: Охорона будинку | AJAX користування + SHERIFF
АКЦІЯ

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Монтаж/налаштування 1499 грн
Абонплата 549 грн в місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Бездротова охорона будинку | SHERIFF + AJAX

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає цілодобову охорону приватного будинку технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Обладнання 5999 грн
Абонплата 449 грн/місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Охорона квартири в Розстрочку
АКЦІЯ

Беріть розстрочку на 4 місяця та платіть без %. Пакет включає в себе цілодобову охорону будинку технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Акція Платіть без %
від 449 грн в місяць
Залишити заявку

Пультова охорона будинку у Чернігові

Оскільки злочинність не спить, пультова охорона котеджів користується великою популярністю. Для того, щоб охорона приватного будинку в Чернігові була надійною та ефективною, можна замовити таку послугу у приватній охоронній фірмі Шериф.

Завдяки новітнім бездротовим системам безпека об’єкту буде на найвищому рівні. Найкращим варіантом, який забезпечує безпеку, буде поставити об’єкт на сигналізацію. Крім того, на сайті є багато знижок та акцій, тому вартість послуги доступна для кожного клієнта.

Основною особливістю системи охорони від приватного агентства “Шериф” є те, що вона має повністю автономний охоронний пульт, до якого підключені всі клієнти, тому провідна пультова охорона заміського будинку буде найкращим рішенням.

Перевагами рішення вибрати саме охоронну фірму Шериф є те, що:

 • Охорона дачі у Чернігові проходить цілодобово;
 • Професійні спеціалісти;
 • Миттєве реагування та виїзд на сигнал системи;
 • Доступна вартість бездротової або дротової сигналізації для кожного;
 • Велика кількість екіпажів;
 • Сучасна та надійна апаратура для захисту об’єктів.

Організація охорони будинків, дач, котеджів від компанії Шериф

Установка охоронної сигналізації в будинку допоможе вам захистити ваше житло від непроханих гостей. Якщо вас цікавить охоронна сигналізація для котеджу, ви можете сміливо звертатися до охоронної агенції Шериф. Саме тут ви зможете замовити дротову або бездротову сигналізацію. Завдяки тому, що бездротова сигналізація миттєво реагує, ГБР приїде за лічені хвилини. Бездротова сигналізація для дому має багато переваг і має велику популярність.

Охоронна сигналізація для дачі Шериф надійно служитиме вам, а ГБР дуже швидко приїде на виклик будь-якої пори року. Тому ви можете не перейматися безпекою вашого житла та майна, оскільки в агентстві Шериф працюють справжні професіонали своєї справи.

Які технології використовуються для охорони приватних будинків?

Завдяки новітнім технологіям та сучасним системам, охоронна компанія Шериф надійно подбає про вашу безпеку. Якщо вас цікавить бездротова сигналізація додому в Чернігові, можна придбати датчик руху, брелок з тривожною кнопкою, датчик дверей. Використовуються бездротові пристрої Ajax. Вони легко помічають зловмисника і передають сигнал до центру управління, відповідно, група швидкого реагування вже за кілька хвилин буде на місці. Охоронна сигналізація у Чернігові надійно захистить ваше майно.

Однак, якщо вас цікавлять дротові пристрої, система має широкий асортимент товарів. Фахівці проведуть усі необхідні кабелі, підключать обладнання, протестують. Кабелі виготовлені з надійного матеріалу, вони не ламатимуться, тому провідні системи захисту будуть ідеально функціонувати.

Сигналізація для дому в Чернігові від компанії Шериф дозволить вам спокійно подорожувати, їздити у відрядження та залишати ваш будинок, оскільки у вашу відсутність, він буде під системою контролю.

Від чого залежить вартість охорони будинку?

Вартість бездротової сигналізації об’єктів залежить від багатьох моментів, наприклад:

 • Тип об’єкту;
 • Площа об’єкту;
 • Кількість кімнат;
 • Період охорони;
 • Кількість людей, необхідних для безпеки приватного об’єкту.

Крім того, Ви можете самостійно розрахувати вартість послуги на сайті. Для оплати можна вибрати будь-який спосіб, як карткою, так і готівкою, або оплата за реквізитами. Ви зможете здати будинок, що охороняється, за доступною ціною.

Фахівці прибудуть у вказаний час, проведуть монтажні роботи та встановлять обладнання. Монтаж не триватиме багато часу, а в результаті ви отримаєте надійну систему сигналізації. Тому охорона будинків у Чернігові має велику популярність.

Розгорнути
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з’явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.