Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Пультова охорона в Чернігові від компанії Шериф

Пультова охорона від компанії Шериф в Чернігові

скільки рівень злочинності невпинно зростає, необхідно захистити своє майно. “Шериф” – найкраща охоронна фірма у Чернігові, спеціалізацією якої є надання охоронних послуг.

Саме “Шериф” надасть відчуття безпеки та захисту кожному клієнту, оскільки тут працюють виключно професіонали. Ви зможете довірити нам своє особисте майно, підприємство, компанію чи дачу.

“Шериф” забезпечить 100% безпеку та захист.

Завдяки тому, що компанія використовує новітнє обладнання, ви можете бути впевнені, що воно спрацює тоді, коли потрібно. Ви можете поставити:

 • Теплові датчики;
 • Датчики диму;
 • Сенсорний датчик;
 • Тривожну кнопку;
 • Керування на смартфоні.

Моніторинг відбувається 24/7, тому група швидкого реагування буде біля вас після тривожного сигналу за лічені хвилини. Влітку екіпаж приїде за 4-7 хвилин, а взимку – до 9 хвилин.

Чому вибирають Шериф?

Послуги охоронного агентства користуються великою популярністю, оскільки:

 • Ви зможете замовити пультову охорону;
 • Довірити своє майно у надійні руки;
 • Поставити систему відеоспостереження, систему тривожної кнопки та багато іншого;
 • В автопарку фірми близько 100 автомобілів;
 • Миттєве реагування;
 • Все захисне обладнання пройшло перевірку, тому комерційні об’єкти будуть під захистом;
 • Гарні відгуки від клієнтів;
 • Агентство працює з професійною апаратурою.

Вартість охорони є доступною для кожного клієнта, тому вона користується великою популярністю.

Серед усіх послуг на сайті можна підібрати саме те, що вам найкраще підходить та обговорити ціну. Ви отримаєте якісну службу охорони у Чернігові за адекватну ціну.

Скільки коштує пультова охорона від “Шеріфа”?

Якщо ви хочете бути впевненим, що ваше майно надійно захищене від зловмисників, рекомендується придбати пультову охорону об’єктів. На сайті охоронного агентства можна побачити багато акцій, відповідно ціни на охоронні послуги у Чернігові та інших містах України будуть доступними для кожного клієнта.

На сайті компанії ви можете самостійно підрахувати вартість необхідної послуги охорони та захистити потрібний вам об’єкт.

Ціна на пультову охорону об’єкту залежить від:

 • Тип послуги – потрібна послуга з охорони підприємства, об’єкту, компанії, квартири тощо;
 • Площа комерційного охоронного об’єкту;
 • Кількість кімнат;
 • Поверх.

Завдяки цій простій системі кожен клієнт зможе особисто порахувати вартість та забезпечити своє майно надійною пультовою охороною від злодіїв.

Установка охоронної сигналізації у Чернігові

Для того, щоб використовувати охоронні системи у Чернігові, потрібно зрозуміти, який саме тип охорони вам потрібен. З детальною інформацією можна ознайомитись на сайті. Тут ви знайдете всі відповіді на ваші запитання.

Після того, як ви погодили всі деталі та здійснили оплату, фахівці прибудуть у вказаний час, щоб підключити систему. Монтаж охоронної сигналізації у Чернігові не займе багато часу, оскільки професіонали швидко та якісно виконають потрібну роботу.

Спочатку фахівці перевіряють всю апаратуру та надійно її закріплюють. Після чого починають тестування, щоб ви могли переконатися, що все працює так, як має бути. Компанія працює з 2003 року та має величезний досвід у цій сфері.

Завдяки новітнім технологіям, якісному обладнанню та швидкому реагуванню ви можете не переживати, оскільки ваші рідні та ваше майно у надійних руках.

Розгорнути
icon

Оберіть тип об’єкта охорони

Охорона квартир у Чернігові

Щоб забезпечити своєму житлу повну безпеку, слід вибрати надійні двері, гарний замок та гарні вікна. Але найкращий варіант – це пультова охорона квартир.

Пультова охорона будинку у Чернігові

Пультова охорона заміського будинку передбачає встановлення сигналізації та систем безпеки, таких як датчики руху, удару, світла та витоку води, та підключення цих систем до пульта спостереження, розташованого на території охоронної компанії

Охорона офісів та магазинів у Чернігові

Пультова охорона офісів – послуга, яка передбачає встановлення охоронної сигналізації та датчиків, та підключення системи безпеки до пульта охоронної компанії

Вас заинтересовала охрана от компании “Шериф”?
Заказать
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з’явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.