Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Охорона офісів та комерційних об’єктів в Бучі від компанії Шериф

Будь який власник бізнесу, завжди повинен бути впевненим у збереженні безпеки на території яка прямо пропорційна пов’язана з його бізнесом. Ситуації бувають різними: у когось викрадають товар, важливі документи, зі складів і офісів на величезні суми грошей, і це не завжди може бути справа рук професійних грабіжників, але, на жаль, співробітників фірм, що мають вільний доступ до приміщення; комусь не щастить у разі не встановлення датчиків, які реагують на пожежу, потоп, збій електрики, що так само несе за собою втрати, а буває, що просто не вистачає звітності і контролю у вигляді систем відеоспостереження. Компанія «Шериф» вирішила комплексно підійти до вирішення цього питання пропонуючи послугу «Охорона офісних та складських приміщень». Нам довіряють більше 7000 приміщень! Приєднуйся і ти до числа захищених!

Детальніше
 • Лояльні ціни на: за комплексний сервіс вищої якості у комплекті з вашим спокоєм!
 • Договір матеріальної відповідальності: Ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна!
 • Комплексний захист від проникнення: ми можемо забезпечити як контрольно-пропускний режим, СКУД, постійне патрулювання, тривожну кнопку, цілодобовий нагляд, так і охорону додатковими технічними засобами захисту
 • Професійний підхід: Вже 18 років ми охороняємо тисячі об’єктів по Україні. Кваліфікація співробітників, дозволяє забезпечити надійну охорону об’єктів.
 • Аудит: проводимо безкоштовний аудит об’єкта для виявлення слабких місць вашого підприємства з точки зору безпеки, та надаємо комплексне і оптимальне рішення по виявленим недолікам.
icon
Пакет: Охорона офісних і складських приміщень у Розстрочку
АКЦІЯ

Беріть розстрочку на 6 місяців та платіть без %. Пакет включає в себе цілодобову охорону об’єкту технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Акція Платіть без %
від 459 грн в місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Охорона офісних і складських приміщень | AJAX користування + SHERIFF
АКЦІЯ

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Монтаж/налаштування 1499 грн
Від 559 грн/місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Бездротова охорона офісних і складських приміщень | SHERIFF + AJAX

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає цілодобову охорону об’єкта технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Обладнання 5999 грн
від 459 грн в місяць
Залишити заявку

Охорона офісів і комерційних об’єктів в Бучі від компанії Шериф

Офісам, складам та іншим приміщенням необхідна професійна охорона, яка дозволить забезпечити повну безпеку об’єкту. Самостійно зробити це практично неможливо, потрібні спеціальні знання, навички та обладнання.

Охоронне агентство Шериф надає комплексні послуги з безпеки офісів, підприємств і складів. Компанія працює з 7000 підприємствами, це одна з найбільших охоронних фірм в Україні.

Для забезпечення повної безпеки обирається пультова охорона офісів. Вона передбачає установку датчиків руху, удару та інших детекторів, монтаж сигналізації та подальше підключення її до пульту, який розташований в офісі фірми. При спрацюванні сигналізації, інформація про подію надходить на пульт, диспетчер обробляє її за 40 секунд і при необхідності викликає оперативну групу. Група приїжджає на місце за 5-8 хвилин (зазвичай швидше), оскільки працівники постійно патрулюють вулиці.

Охорона магазинів і підприємств – ще один напрямок діяльності компанії. На таких об’єктах обов’язково встановлюють системи відеоспостереження та тривожні кнопки.

Охорона офісу

Кожен керівник турбується про організацію охорони офісу. Система безпеки на таких об’єктах включає в себе:

 1. Установку датчиків руху по всьому приміщенню і периметру території. Можуть бути встановлені детектори світла, удару, розбитого скла, диму, води та інші.
 2. Головний пристрій сигналізації, який і підключається до пульту. З цього пристрою ведеться управління системою.
 3. Пожежна сигналізація, це ще одна річ, без якої охорона підприємств неможлива. Згідно із законом така сигналізація повинна бути в будь-якому офісі, магазині або громадському місці.
 4. Система відеоспостереження. Вона дозволяє контролювати співробітників, стежити за дисципліною, може запобігти розкраданню та іншим неприємностям. Також відеоспостереження дає можливість віддалено стежити, щоб на території об’єкта не було сторонніх.

Послуги охорони офісів завжди включають в себе виїзд групи швидкого реагування та монтаж тривожних кнопок. Вони необхідні співробітникам, щоб покликати на допомогу в разі небезпеки. Корпорації також замовляють системи контролю та управління доступом. Це можуть бути звичні домофони, відеодомофони, магнітні замки або великі турнікети. Вартість охорони офісу залежить від додаткових послуг.

Пультова охорона магазину

Небезпеці піддаються і магазини, які розташовані поза великих торгових центрів. Вони є легкою здобиччю для зловмисників, тому сигналізація для магазину – це не те, на чому варто економити.

Система охорони магазину передбачає:

 1. Встановлення головної сигналізації.
 2. Монтаж датчиків руху, удару, світла, які вдосконалюють систему і убезпечать приміщення по всій площі.
 3. Установка тривожних кнопок для персоналу, які дозволять їм викликати підмогу в небезпечній ситуації.
 4. Монтаж системи відеоспостереження. У громадських місцях це необхідно, камера допоможе стежити за роботою персоналу і запобігти крадіжкам, обману або іншим злочинам з боку відвідувачів.
 5. Установка пожежної сигналізації. Цю систему вимагає закон, без неї магазин не може працювати.

При підключенні магазину до пульта рівень безпеки підвищується. У цьому випадку фахівці групи швидкого реагування будуть на місці через 5-7 хвилин після спрацювання сигналізації. Ціну охорони магазину уточнюйте.

Охорона складських приміщень в Бучі

Ще одна популярна послуга компанії Шериф – охорона складів. Зазвичай складські приміщення розташовані в стороні від центру, часто вони знаходяться за містом, що полегшує доступ зловмисникам.

Компанія пропонує комплексний підхід, тут можуть забезпечити фізичну охорону, патрулювання територій навколо складу, установку сучасного обладнання для захисту. Перед тим, як поставити склад на охорону, фахівці проводять безкоштовний аудит об’єкта, який дозволить виявити слабкі сторони підприємства. Після цього підбирається індивідуальний комплект обладнання та пропонуються оптимальні послуги. Ціна охорони складу залишається доступною, можна замовити установку і обслуговування об’єктів в розстрочку. Для клієнтів завжди знайдуться вигідні пропозиції.

Розгорнути
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з’явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.