Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Охорона квартир і приватних будинків у Бучі від компанії Шериф

Будь який заміський котедж, приватний будинок і навіть дача несуть у собі підвищену цікавість для любителів швидкої і незаконної наживи. Особливо це актуально для об’єктів, де господарі проживають сезонно або тільки у певні дні. Також на серйозну небезпеку наражаються люди похилого віку і пенсіонери, які навряд чи зможуть перешкодити зловмисникам.

Відсутність власників, огорожа за межами якої не видно, що відбувається на території будинку, віддаленість від сусідів або відсутність їх – це ласий шматок для грабіжників і чудова нагода не поспішати і максимально комфортно для них усунути класичні способи захисту у вигляді решіток, колючого дроту, собак, броньованих дверей і замків. Один з найбільш ефективних способів захисту приватного будинку і прибудинкової території – охоронна сигналізація з подальшим підключенням її до надійного пульта охоронної фірми.

Детальніше
 • Комплексний захист від проникнення: монтаж датчиків та обладнання встановлено таким чином щоб перекрити весь периметр
 • Прибуття групи швидкого реагування в лічені хвилини: В кожному районі міста, постійно патрулюють групи швидкого реагування, дислокація розміщена таким чином, щоб миттєво прибути у необхідну точку
 • Монтаж додаткового обладнання: монтаж протипожежної сигналізації, датчиків задимленості, датчиків затоплення для максимізації захисту.
 • Гарантійне та постгарантійне обслуговування: наші спеціалісти швидко і якісно вирішать різного плану питання, що виникнуть з обладнанням або з охоронною вашого об’єкта.
 • SMS-повідомлення власників будинку у разі спрацювання датчика: в разі спрацювання датчика, на пульт надходить сигнал “тривога”, диспетчер відправляє групу реагування, а вам на мобільний пристрій надходить повідомлення.
 • Договір матеріальної відповідальності: ми не просто обіцяємо, ми несемо відповідальність за збереження вашого майна у разі не виконання заявлених нами послуг у договорі.
icon
Пакет: Охорона будинку | AJAX користування + SHERIFF
АКЦІЯ

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає в себе цілодобову охорону квартири технічними засобами охорони і виїзди групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Монтаж/налаштування 1499 грн
Абонплата 459 грн в місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Бездротова охорона будинку | SHERIFF + AJAX

Базовий комплект бездротового обладнання AJAX StarterKit. Пакет включає цілодобову охорону приватного будинку технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Обладнання 5999 грн
Абонплата 359 грн/місяць
Залишити заявку
icon
Пакет: Охорона квартири в Розстрочку
АКЦІЯ

Беріть розстрочку на 4 місяця та платіть без %. Пакет включає в себе цілодобову охорону будинку технічними засобами охорони і виїзд групи швидкого реагування на сигнал тривоги

Акція Платіть без %
від 359 грн в місяць
Залишити заявку

Охорона квартир і приватних будинків в Бучі від компанії Шериф

Найнадійніший спосіб захистити своє житло від сторонніх і зловмисників – поставити квартиру на охорону і підключити її до пульту агентства безпеки. Принцип простий: ви встановлюєте будинку комплект обладнання безпеки, головне пристрій якого підключається до пульту. Пульт розташований в офісі охоронної фірми.

При спрацьовуванні сирени, інформація про подію надходить на пульт оператора і на мобільний телефон господаря. Протягом 30 секунд оператор викликає оперативну групу, яка прибуває на місце за 4-7 хвилин.

Пультова охорона квартир в Бучі – сучасний та ефективний засіб захисту. У компанії Шериф клієнтові пропонують комплексний підхід до охорони будинку або квартир. Використовується найкраще обладнання і сучасні технології, в штабі працюють професійні співробітники. Ціна охорони квартири починається від 359 грн / місяць.

Охорона будинків в Київській області – затребувана в фірмі послуга. Заміські будинки і котеджі залучають зловмисників, вони є легкою здобиччю для грабіжників. Необхідно встановити якісну сигналізацію, відеоспостереження, датчики рухів і інше.

Що входить в послуги охорони квартири

Компанія надає комплексний підхід. У вартість послуги входить:

 1. Аудит приміщення.
 2. Підбір відповідного обладнання.
 3. Установка охоронної сигналізації в квартирі.
 4. Монтаж допоміжних датчиків.
 5. Підключення системи до пульта.
 6. Цілодобова охорона об’єкту технічними засобами.
 7. Виїзд групи швидкого реагування на виклик.
 8. Установка тривожних кнопок.
 9. Система матеріальної відповідальності, компенсація збитків клієнту.
 10. Гарантійне і післягарантійне обслуговування.
 11. Інформування клієнта при спрацюванні сигналізації.

Система безпеки квартири також може включати в себе відеоспостереження всередині і зовні, монтаж домофона, відеофона. Компанія пропонує широкий вибір послуг під будь-які потреби.

Говорячи про те, скільки коштує охорона квартири, відзначимо, що ця послуга доступу всім. Мінімальна вартість – 359 гривень за місяць, установка обладнання оплачується окремо. За комплект обладнання потрібно заплатити від 1499 до 6159 гривень. Встановити сигналізацію в квартиру можна в розстрочку, з пільговим періодом 4 місяці. В цей час переплат пенсійних внесків не буде.

Безпека приватних будинків в Шериф

Ціна охорони будинку починається від 459 гривень за місяць. Також можна замовити пакет за 549 ​​грн / міс. У цьому випадку теж окремо оплачується обладнання, послугу можна отримати в розстрочку.

Система безпеки будинку включає в себе:

 1. Комплексний захист від проникнення. Датчики встановлюють так, щоб покривати весь периметр і площу будинку.
 2. Додаткове обладнання, таке як датчики поди, диму, вогню, пожежна сигналізація.
 3. Монтаж бездротового відеоспостереження.

Власникам приватних будинків потрібно забезпечити професійний та комплексний захист об’єкта. Не зайвим буде високий паркан, надійні ворота, вікна та двері. Разом зі спеціальними засобами і технологією Аякс, яку використовують співробітники фірми Шериф, виходить створити надійну систему безпеки.

Охорона приватного будинку – один з ключових напрямків діяльності фірми. Для клієнта підберуть оптимальний набір послуг та обладнання за вигідними цінами.

Скільки коштує поставити будинок під охорону в Бучі

Абонплата складе від 449 гривень за місяць. У неї входить:

 1. Цілодобова охорона будинку технічними засобами. Сигналізація, датчики руху, удару і світла працюють постійно.
 2. СМС-інформування господаря при спрацьовуванні сигналізації.
 3. Робота тривожних кнопок.
 4. Виклик групи швидкого реагування.
 5. Обслуговування і налаштування обладнання.

Всі клієнти підписують договір матеріальної відповідальності, тому, якщо група приїхала пізно (пізніше, ніж через 7 хвилин), і клієнт зазнав збитків, він отримає компенсацію до 100 000 гривень.

Встановити сигналізацію в приватний будинок можна за 1499 гривень, або за 6159 гривень. Це залежить від обраного комплекту обладнання. Фізична охорона може бути замовлена ​​і сплачена окремо, така послуга є, але в пакет вона не включена. Звертайтеся до менеджерів, щоб знайти кращий варіант.

Розгорнути
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з’явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.