Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту
icon

Пультова охорона в Бучі від компанії Шериф

Пультова охорона в Бучі від компанії Шериф

Кращий спосіб убезпечити свій будинок або квартиру – встановити пультову охорону. Ви можете вибрати надійні двері, замки та вікна, але вони не здатні забезпечити повноцінний захист від зловмисників і проникнень.

Приватна охоронна фірма в Бучі пропонує комплексні послуги із забезпечення безпеки. Компанія Шериф забезпечить захист підприємствам, будинкам, офісам і виробництвам, використовуючи найсучасніші технології і найкраще обладнання. При цьому вартість послуг залишається доступною широкому колу людей.

Охоронні послуги компанії Шериф – це гарантія безпеки і надійний захист кожен день. Тут працюють кращі фахівці, розробляються сучасні технології і використовується перевірене обладнання. Фірма працює по Києву і області, а також має підрозділи в інших містах України.

Пультова охорона в Бучі передбачає установку сигналізації на об’єкті та підключення її до пульту, розташованого в офісі охоронної компанії.

Що включає в себе пультова охорона в Київській області

Система пультової охорони вважається найнадійнішим способом захисту і підходить для будь-яких об’єктів. Її принцип простий: при спрацюванні сигналізації в будинку або на іншому об’єкті, інформація про подію надходить на пульт, далі диспетчер викликає групи швидкого реагування. У компанії Шериф цей процес займає до 30 секунд, а протягом 4-7 хвилин група прибуває на об’єкт. Це максимальний показник, зазвичай процес займає менше часу.

Послуги охоронної фірми включають в себе:

 • Вибір системи сигналізації.
 • Установку сигналізації.
 • Охорона пультова також включає установку додаткового обладнання, такого як датчики руху, світла, диму, удару та інші.
 • Підключення сигналізації до пульту.
 • Установку тривожних кнопок. З їх допомогою миттєво викликається група реагування.
 • Виїзд групи.
 • Цілодобова охорона технічними засобами.

Додатково можна монтувати відеоспостереження та пожежну сигналізацію, але тоді вартість охорони зросте.

Скільки коштує пультова охорона в Бучі?

Компанія Шериф пропонує вигідні ціни на послуги. Вартість охорони:

 • Пультова охорона житла – від 359 грн/місяць.
 • Охорона комерційної нерухомості – від 459 грн/місяць.
 • Використання мобільної тривожної кнопки, по якій можна викликати оперативну групу – від 299 грн/місяць.
 • Пакет «Цивільна безпека», який дозволяє викликати групу, якщо на вулиці або у дворі хулігани – від 20 грн/місяць.

Тарифи на охоронні послуги інших видів потрібно уточнювати у менеджерів. Ви також можете замовити установку пожежної сигналізації, тривожну сигналізацію, персональний трекер для себе або рідних, системи контролю та управління доступом для підприємств і послугу «Особистий шериф». Дізнатися ціну можна по телефону, вартість служба охорони озвучить вже після того, як будуть обговорені особливості об’єкта і кількість послуг. При замовленні пакету послуг тривожну кнопку дарують в подарунок.

Як проводиться монтаж охоронної сигналізації в Бучі?

У компанії Шериф працюють професіонали, тому установку будь-якого обладнання вони проведуть за 1 день. Монтаж сигналізації здійснюється відразу після її замовлення та підписання договору.

Установка охоронних систем проходить в такі етапи:

 • Обстеження місця установки сигналізації.
 • Розробка технічного завдання та проектної документації.
 • Установка датчиків і детекторів.
 • Установка приймально-контрольних приладів.
 • Установка сигналізації. Її потрібно розмістити так, щоб зловмисники не змогли швидко зіпсувати сирену, при цьому важливо, щоб сигнал від пристрою проходив вільно.

Ціни на монтаж охоронної сигналізації можна дізнатися у менеджерів при обговоренні проекту.

Розгорнути
icon

Оберіть тип об’єкта для охорони

Охорона будинку, квартири в Бучі

Щоб забезпечити своєму житлу повну безпеку, слід вибрати надійні двері, хороший замок і хороші вікна. Але найкращий варіант – це пультова охорона квартир.

Охорона офісів в Бучі

Пультова охорона офісів – послуга, яка передбачає установку охоронної сигналізації та датчиків, і підключення системи безпеки до пульту охоронної компанії

Вас зацікавила охорона від компанії “Шериф”?
Замовити
Наш автопарк

Наш автопарк

Зараз автопарк компанії «Шериф» налічує понад 100 автомобілів по всій Україні

Злагоджена робота

Злагоджена робота

У оператора норматив на передачу сигналу групам реагування – 30 секунд, у груп реагування, на відпрацювання тривоги, середній час 4-7 хвилин влітку і 9 хвилин взимку.

Сучасна Технічна база

Сучасна Технічна база

Ми маємо досить потужну матеріально-технічну базу, яка включає технологічне обладнання, ліцензійне програмне забезпечення, комунікаційні засоби і засоби особистого захисту.

Високі технології

Високі технології

За якість технологій в «Шериф» відповідають відділ тестування і IT. Перед тим, як встановити будь-яке обладнання на об’єкті, ми проводимо повну перевірку у відділі тестування і стежимо за оновленнями програмного забезпечення.

Матеріальна відповідальність

Матеріальна відповідальність

Ми несемо матеріальну відповідальність за наших клієнтів. Якщо екіпаж не встигає прибути вчасно і вас пограбували – виплачуємо компенсацію від 5-до 100 тис. Грн. Всі виплати здійснюються з власного страхового фонду.

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з’явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.