Оберіть:
0 800 309 114 безкоштовно з будь-якого оператора
Центральный офис ООО “Шериф” Киев, ул. Сосницкая, 1/44 Офис: 9:00 – 18:00 Технический центр: Круглосуточно
Збільшити карту

Бронедвері. На що варто звернути увагу при виборі.

Для початку, давайте розберемося що це таке і як правильно це називається.

«Бронедвері» це сталеві або металеві двері підвищеної міцності для житлових приміщень і насправді, ніякої броні в них немає, але в народі назва прижилася і все що пов’язано з залізними дверима прийнято називати «бронедвері». Свою популярність вони отримали в середині 90-х років, тому що на той момент розгул злочинності був у космічних масштабах. На жаль, в 2018 році ситуація з криміналом не краще і кожен намагається убезпечити своє майно як може, часом вдаючись до дуже екстравагантним методам, але мова зараз не про них.

Перший крок. Вибір компанії.

На даний момент в Києві існує величезна кількість компаній, які виробляють і продають бронедвері, серед них є і хороші (5-10%), посередники (50%) і ті, хто займається китайським ширвжитком або кустарним виробництвом (± 40%). Тому варто звертати увагу на ту компанію, яка добре зарекомендувала себе на ринку, почитайте відгуки, запитаєте на кінець у друзів. Звернувшись в компанію попросіть надати їх сертифікати і висновок по лабораторному випробуванні, вподобаной вам бронедвері.

Як правильно вибрати бронедвері і на що варто звернути увагу?

Отже, компанію вибрали, залишилася справа за малим – вибрати двері! Існує ціла шкала за класифікацією взломостойкості металевих дверей по ДСТУ від 1-го до 6-го класу, і клас вже визначає, наскільки багато зусиль має докласти зловмисник і які задіяти інструменти, для того що б відкрити залізні двері. Для довідки: 1-й клас – Застосування фізичної сили без будь-яких додаткових інструментів (вибивання сталевих дверей ногою, плечем).

Як правило, в квартиру і приватний будинок встановлюють двері 3-4го класу.

Для того, щоб бути впевненим в тому, що квартиру не «обнесуть», варто звернути увагу на такі речі:

  • Металоконструкція. Це саме та частина двері, яка ховається під обшивкою, іноді цю частину називають прихованими елементами бронедвері. Від неї залежить, наскільки складно (або легко) буде розкрити двері, наприклад, таким інструментом як болгарка.
  • Замки. Рекомендується встановлювати два замки, бажано різних видів: сувальний (ключ схожий на метелика) і другий зі змінною серцевиною. Так само існує вертикальна фіксація «краб» (замикає замок в три сторони: стіна, вгору і вниз), якщо один із замків буде нею володіти – відмінно.
  • Захист замків. Важливо захистити серцевину замка броненакладками, для того щоб злочинці не змогли: вибити, висвердлити, забити або переламати серцевину. Накладки бувають різних видів і встановлюються, як на євроциліндри, так і на сувальний замки.
  • Монтаж. Важкі сталеві двері не рекомендується встановлювати «своїми руками», тому що не знання технології, може призвести до тяжких наслідків: перекіс, заклинювання дверей, поломка замку. Установкою повинна займатися та компанія, у якій ви і купували бронедвері, тому що вони будуть нести відповідальність за двері і монтаж.Міфи: «У нас є надійні бронедвері – нам сигналізація в квартиру не потрібна!»

Зламати навіть найнадійніші бронедвері з найкращим замком – справа часу. Надійні сталеві двері не повинні виключати необхідність установки охоронної сигналізації, тому що вони повинні доповнювати один одного і працювати в тандемі заради вашої безпеки. Іноді навіть сама наявність сигналізації в квартирі відлякає злодія і залишить ваше житло в цінності й схоронності.

Бажаємо Вам не помилитися з вибором!

бронедверь
icon

ІНШІ НОВИНИ ВІД КОМПАНІЇ ШЕРИФ

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ ОХОРОННУ ФІРМУ?

Сучасний ринок безпеки дозволяє з високим рівнем надійності захистити себе та своє майно. Рішення різні й сьогодні доступні кожному. Від стримуючих заходів (паркани, службові собаки, решітки на вікнах, броньовані двері) до більш ефективних – пультової та фізічної охорони. Але про ефективність можна говорити в тому випадку, якщо є висока якість надання послуг охоронною фірмою. На […]

ВАКАНСІЯ | Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування

Керівник Департаменту технічних засобів обслуговування Холдинг охоронних підприємств “Шериф” в пошуку Керівника Департаменту технічних засобів обслуговування. Якщо Ви професіонал у сфері монтажу технічних засобів обслуговування з управлінським досвідом і готові очолити відділ надійної компанії, яка динамічно розвивається – ця вакансія для Вас!Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль […]

ВАКАНСІЯ | Керівник тендерного відділу (CTD)

Керівник тендерного відділу з/п: за результатами співбесіди, від 25000 грн. Наявність вищої освіти Холдинг охоронних підприємств “Шериф” розшукує керівника тендерного відділу. Якщо Ви готові очолити відділ тендерів надійної компанії, що динамічно розвивається, – ця вакансія для Вас! Компанія «Шериф» надає охоронні послуги найрізноманітніших напрямків: охорона об’єктів, супровід вантажів, пультова охорона, контроль доступу. На даний момент […]

Завантажити ще

Система безпеки
з майбутнього від компанії Шериф

Надійно. Зручно. Ajax

Сигналізація Ajax виконує не одну, а відразу три захисні функції: миттєво повідомляє, якщо в будинок забралися злодії, з'явився дим або почався потоп. До неї підключаються відеокамери спостереження сторонніх виробників, що перетворює Ajax в єдиний центр безпеки. Вибравши Ajax, ви отримуєте комплексний захист з миттєвою реакцією, стійку до злому і зручну в управлінні.

icon