Блог

30.09.21
Sheriff blog

Питання безпеки останнім часом почали турбувати громадян України все більше. Незважаючи на те, що статистика свідчила про зниження рівня злочинності в 2020 році, експерти прогнозують що якщо карантин затягнеться, сплеску злочинності не уникнути в 2021 році. Це пов’язано з тим що ситуація в країні погіршується з кожним днем, як наслідок карантинних заходів, які привели до безробіття. У зв’язку з цим, злочинці використовують будь-яку можливість отримати легкі гроші. Дрібні крадіжки, пограбування, шахрайство — все це може незабаром стати частиною нашої реальності.

Щоб знизити ризик нападу і пограбування недостатньо лише знати необхідну інформацію. Сподіватися на вдалий випадок — не кращий варіант, адже злочинці забирають все що попадається їм на очі, навіть якщо ви думали що у вас брати нічого.

На сьогоднішні, найкращим і надійним способом убезпечити себе і своїх близьких від злочинців є пультова охорона. Адже навіть маючи в арсеналі камери спостереження і сигналізацію, але при цьому не підключивши до них охорону, при сутичці зі злочинцем можна втратити не тільки цінні речі, а й життя. Ми знаємо наскільки важлива кожна хвилина в екстремальних ситуаціях, тому впровадили послугу Шериф СОС, завдяки якій ви забудете про безсонні ночі і станете впевненіше.

Що таке Шериф СОС?

Це можливість викликати групу швидкого реагування натисканням на одну кнопку в спеціальному додатку, або на персональному GPS трекері.

Що таке персональний GPS трекер?

Це пристрій, який адаптовано спеціально під вас, зі спеціальною кнопкою, яка передає сигнал тривоги одразу на пульт охорони.

Які переваги?

Економія часу.

Немає необхідності телефонувати на пульт охорони. Якщо ви запідозрили щось недобре або потрібна допомога, досить натиснути на одну кнопку і екіпаж з озброєними бійцями в ту ж хвилину почнуть рухатися у вашому напрямку.

Точне визначення місця розташування.

Завдяки персональному GPS трекеру, вам не потрібно буде передавати охоронв своє місцезнаходження і довго пояснювати куди їхати. Ваше місце розташування буде автоматично визначено з високою точністю.

Відстеження по всьому світу.

У трекери вбудована міжнародна сім-карта, яка дозволяє пристрою безперебійно працювати в будь-якій країні.

Зручний мобільний додаток.

Додаток можна скачати безкоштовно. Завдяки йому, ви зможете в режимі реального часу відстежувати місцезнаходження трекера. Це особливо актуально для батьків, так як завжди є можливість дізнатися де знаходиться дитина, налаштувати зручний вам формат повідомлень і безпечну зону.

Безпечна зона.

Завдяки налаштуванням, ви можете встановити межі переміщення трекера. У разі, якщо кордони будуть порушені, трекер автоматично передасть сигнал тривоги, про що ви отримаєте відповідне повідомлення.

Надійність і компактний дизайн.

GPS трекери дуже компактні і практичні у використанні, а якість найвищого рівня не змусить вас турбуватися про поломку гаджета.

Завдяки послузі Шериф СОС ви більше не будете турбуватися про свою безпеку та безпеку ваших близьких. Вибирайте кращих і живіть в своє задоволення.

Інші статті

 • blog image

  Блог

  2022.10.14
  Як захистити дім від крадіїв? Найкращі методи

  Одним із найпоширеніших злочинів є крадіжки в квартирах і будинках. Щогодини у Києві грабують одну квартиру, в інших містах ситуація не краща. До того ж, біл...

  Детальніше
 • blog image

  Блог

  2022.11.07
  Встановити надійну охорону на авто швидше, ніж пройти техогляд

  Встановити надійну охорону на авто швидше, ніж пройти техогляд

  16 серпня холдинг “Шериф” провів семінар для власників СТО по автобезпеці. Учасники ді...

  Детальніше
 • blog image

  Блог

  2022.10.16
  Навіщо потрібен акт обстеження технічного укріплення об’єкта (Частина 3)

  Як найкраще організувати охорону об’єкта

  Далі фахівці охоронної компанії беруться за аналіз всіляких ризикових ситуацій на об’єкті. Розглянемо найбіл...

  Детальніше